“کسب درآمد” به چه معنی است؟

اگر مشغول تجارت آنلاین یا تحقیق در زمینه بازاریابی آنلاین هستید ، ممکن است درباره “درآمدزایی” چیزهای زیادی بشنوید. شما در مورد نحوه انجام این کار ، چه روشهایی موفق هستید و می توانید اهداف خود را بشنوید. با این حال ، اگر تازه وارد بازاریابی آنلاین شوید ، این کلمه وزوز ممکن است کمی برای شما گیج کننده باشد.

هنگامی که در رابطه با وب سایت یا برنامه استفاده می شود ، درآمدزایی صرفاً به عمل درآمد از وب سایت یا سایر دارایی های شما اطلاق می شود. لزوماً در مورد “فروش” یک محصول نیست و می تواند به معنای این باشد که شما از وب سایت خود درآمد کسب می کنید بدون اینکه به هیچ وجه فروش داشته باشید. در واقع ، وب سایت یا برنامه شما مکانی مناسب برای بازاریابی محصولات است ، و راهکارهای بی شماری برای انجام آن وجود دارد.

در اینجا آنچه شما باید درباره کسب درآمد بدانید و نحوه استفاده از آن برای رسیدن به اهداف تجاری خود را آورده شده است.

آنچه می توانید از آن کسب درآمد کنید

اغلب ، اصطلاح کسب درآمد در رابطه با یک وب سایت استفاده می شود. این امر واقعاً منطقی است ، زیرا وب سایت شما اغلب با ارزش ترین و مشهودترین دارایی آنلاین شما است. احتمالاً شما وقت و منابع زیادی را صرف تبلیغ وب سایت خود و کمک به رشد آن می کنید. اگر موفق باشید ، هر ماه هزاران بازدید کننده (شاید حتی ده ها هزار نفر) از وب سایت خود داشته باشید. اگر بسیار موفق باشید ، ممکن است صدها هزار بازدیدکننده داشته باشید. این مخاطب عظیمی است ، بنابراین جای تعجب ندارد که تبلیغ کنندگان دوست دارند جلوی آن را بگیرند.

با این حال ، وب سایت شما تنها اموالی نیست که می توانید از آن استفاده کنید. همچنین می توانید از برنامه ، نرم افزار یا حتی پسوند مرورگر خود سود کسب کنید. اگر علاوه بر دسک تاپ وب سایت تلفن همراه دارید ، استراتژی های مختلف کسب درآمد برای آن وجود دارد و ما در وبلاگ بعدی درباره آنها بحث خواهیم کرد.

شما گزینه های گوناگونی برای کسب درآمد دارید ، و ارزش آن را دارد که همه آنها را کاوش کنید تا بتوانید از پتانسیل درآمدی خود نهایت استفاده را ببرید و یک جریان درآمد قوی برای شرکت خود ایجاد کنید.

گزینه های کسب درآمد

تصمیم گیری در مورد کسب درآمد بخشی آسان است. تصمیم گیری در مورد کسب درآمد می تواند کمی چالش برانگیز باشد. ده ها گزینه برای کسب درآمد از وب سایت شما و دیگر مالکیت معنوی وجود دارد.

البته محبوب ترین گزینه برای کسب درآمد فروش تبلیغات است. اما حتی تبلیغات گزینه های مختلفی را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، می توانید تبلیغات نمایش ، پیوندهای متنی ، تبلیغات پاپ آپ ، تبلیغات فلش یا تبلیغات ویدیویی را بفروشید. شما می توانید تصمیم بگیرید که چه اندازه می خواهید آن تبلیغات باشد و جایی که می خواهید آنها را نمایش دهید. به عنوان مثال ، می توانید تبلیغات را در هدر ، پاورقی یا نوار کناری یا محتوای خود ادغام کنید.

پس از انتخاب املاک و مستغلات تبلیغاتی خود ، باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید برای اجرای تبلیغات در آن مکان هزینه کنید. آیا آنها را با نرخ تخت به فروش می رسانید یا با کلیک یا برداشت شما شارژ می کنید؟ هر مدل مزایا و معایب خاص خود را ارائه می دهد.

روش دیگر کسب درآمد سایت شما با یک فید جستجو است. هر وقت بازدید کننده ای از سایت شما از طریق آن فید جستجو می کند ، یک کمیسیون درآمد کسب می کنید. فید ابزاری مفید برای بازدید کنندگان شما است و به شما در تولید درآمد کمک می کند.

اگر برنامه یا نرم افزاری دارید ، روشهای بیشتری برای کسب درآمد وجود دارد. با استفاده از نصاب هوشمند یا ایجاد بسته نرم افزاری می توانید از برنامه ها و نرم افزارها درآمد کسب کنید. با نصب برنامه های هوشمند ، محصولات و تبلیغات در حالی که برنامه یا نرم افزار شما را بارگیری می کنند به کاربران نشان داده می شود. اگر روی آن پیوندها کلیک کرده یا محصولات را خریداری کنند ، درآمد کسب می کنید.

با ایجاد بسته نرم افزاری ، می توانید از برند تجاری خود استفاده کنید و سایر شرکت ها را ترغیب به پرداخت هزینه کنند تا بتوانند برنامه یا نرم افزار خود را با شما همراه کنند. شما همچنین می توانید با گرفتن کمیسیون در هر زمان که کسی بسته خریداری کند ، درآمد کسب کنید.

سرانجام ، می توانید برای کسب درآمد از وب سایت خود در بازاریابی شرکت های اینترنتی ثبت نام کنید. با بازاریابی وابسته ، وقتی کسی روی تبلیغ کلیک کند ، هیچ هزینه ای دریافت نمی کنید. در عوض ، هنگامی که شخصی محصولی را خریداری می کند ، پس از کلیک روی تبلیغی که در وب سایت شما مشاهده شده است ، کمیسیون می گیرید. می توانید برای ارتقاء نتایج ، محتوای تبلیغاتی این محصولات را بنویسید ، یا به تبلیغات نمایشگر اعتماد کنید.

روش های دیگری برای کسب درآمد از خواص آنلاین شما وجود دارد ، اما اینها برخی از محبوب ترین آنها هستند.

موارد احتیاط

وقتی سفر کسب درآمد خود را شروع می کنید ، ممکن است شما از همه گزینه های موجود هیجان زده شوید. شما ممکن است برنامه هایی را که ممکن است ثبت نام کنید ، پیش بینی چیزی جز علائم دلار ندارید. با این وجود ، می توان از سایت شما سود بیشتری برد ، و این می تواند مخاطبان اصلی شما را بیگانه کند. قرار دادن تبلیغات یا تبلیغات زیاد در سایت شما می تواند باعث اسپم بودن شود.

این باعث می شود بازدیدکنندگان اذیت شوند یا احساس کنند که شما هیچ ارزش واقعی پیشنهادی ندارید. در تلاش برای کسب درآمد اضافی ، مطمئن شوید که مدل اصلی تجارت خود را قربانی نمی کنید.

استراتژیهای کسب درآمد خود را عاقلانه انتخاب کنید تا بتوانید همچنان به مشتریان خود ارزش ارائه دهید.

با تلاش برای رمزگشایی معنای کسب درآمد ، ناراحت نشوید. این یک مفهوم ساده است ، هرچند که به درستی و خطا انجام می شود. تمام گزینه های خود را کاوش کنید و قبل از تصمیم گیری در مورد استراتژی مناسب برای شما ، تحقیقات خود را انجام دهید. سپس آزمایش صحیح انجام دهید تا ببینید کدام روشها بهترین نتیجه را کسب می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>