کرم گریم خوب برای سلیقه های خوب


جینین کلمنتس 12 ژوئن 2019 ، 10:35 PM
وقتی از طریق لینک های ما خرید می کنید ، ممکن است از شرکای وابسته ما درآمد کسب کنیم. بیشتر بدانید.

بهترین کرم پودر ماندگار در کل
کرم پودر بی نقص Fusionless Fusion Ultimate Longwear
کرم پودر فوق العاده طولانی لباس لورا مرکیر بی نقص و بی نقص
48.00 دلار
موجود در سپهره
هم اکنون خریداری کنید
برای یک کرم پودر طولانی مدت با کارایی بالا که احساس وزنه می کند اما به مدت چند ساعت به شما پوشش کامل می دهد ، سعی کنید کرم پودر بی نقص و بی نقص Laura Mercier را بیابید.
بیشتر بخوانید >>
بهترین کرم پودر داروخانه ماندگار
کرم پودر سالم با SPF 20
فرمول پزشکان کرم پودر سالم با SPF 20
10.65 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
اگر به دنبال یک کرم پودر هستید که پوشش بسیار خوبی را در تمام طول روز به شما ارائه دهد – و بدون داشتن قیمت سنگین – فرمول پزشکان کرم پودر بهداشت و درمان برنده ما است.
بیشتر بخوانید >>
بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های خشک
کرم پودر مرطوب کننده استودیو پوست 15 ساعت
Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Foundation Foundation
36.00 دلار
کرم گریم خوب
هم اکنون خریداری کنید
کرم پودر آبرسان Smashbox’s Studio Skin 15 Hour Wear یک چهره یکنواخت به شما می دهد که تمام روز و شب بدون خشک شدن پوست شما دوام می آورد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های حساس
کرم پودر پوشش کامل Amazonian Clay SPF 15
کرم پودر پوشش کامل Tarte Amazonian Clay SPF 15
39.00 دلار
موجود در سپهره
هم اکنون خریداری کنید
Tarte Amazonian Clay 12-Hour Full Coverage Foundation SPF 15 با ایجاد پوشش کامل و طبیعی برای سایش تمام روز ، پوست حساس را تسکین می دهد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های مستعد آکنه
کرم پودر بی وزن پوست بدون کرم پودر SPF 15
کرم پودر بابی قهوه ای پوست بی رنگ و بی وزن SPF 15
46.00 دلار
موجود در سپهره
هم اکنون خریداری کنید
برای استفاده از کرم پودر های لباس بلند با اصلاح کننده های رنگ ، قرمزی از آکنه را امتحان کنید ، به کرم پودر بلند پوست Weightless Weightless SPF 15 Bobbi Brown بپردازید.
بیشتر بخوانید >>
یک کرم پودر خوب و ماندگار می تواند حتی در روزهای گرم و عرق ، ساعتها در محل خود بماند.
کرم پودر فوق العاده Longwear Longless لباس لورا Mercier Flawless Fusionless انتخاب برتر ما است زیرا پوشش بسیار خوبی را ارائه می دهد و تا 15 ساعت قدرت ماندگاری جدی دارد.

با خزیدن تابستان بر ما ، وقت آن است که به یک کرم پودر خوب و ماندگار نگاه کنیم.

این برای عروسی ها (چه عروس و چه میهمان باشید) عالی است ، یا به سادگی وقتی بیش از حد مشغول کار هستید یا احساس مجدد تنبلی می کنید. از آنجایی که بسیاری از کرم پودر های پوشیدنی معمولاً پوشش کاملی را ارائه می دهند ، وقتی می خواهید پوشش اضافی برای لکه های پوستی یا لکه های تاریک پوشانده شود ، بسیار مفید هستند.

فرمول های ماندگار در طول تاریخ از لحاظ تاریخی سنگین و گلی بوده و غالباً در منازل و خطوط ریز غرق می شوند. با این حال ، فناوری و نوآوری جدیدی برای حل آن مسائل وجود دارد و تمام مواردی که ما در اینجا سعی کردیم سبک وزن هستند اما هنوز هم پوشش کاملی را ارائه می دهند که بدون نگاه کردن یا احساس سنگین یا غیر طبیعی می ماند .

بهترین کرم پودر ماندگار که می توانید خریداری کنید

اما پیدا کردن فرمول مناسب می تواند یک کار غیرممکن به نظر برسد. بنابراین برای صرفه جویی در وقت ، پول و ناامیدی ما ، صدها مورد از کارشناسان و مصرف کنندگان را مورد بررسی قرار داده ایم و کرم پودر های بلند پوشیدگی برتر را آزمایش کرده ایم تا بهترین ها را پیدا کنیم.

در اینجا بهترین کرم پودر های پایدار که می توانید خریداری کنید:
بهترین کرم پودر و اساس ماندگار در کل: کرم پودر فوق العاده لانگ لباس لورا مرکیر بی نقص
بهترین کرم پودر داروخانه ماندگار: پزشکان فرمول کرم پودر بهداشت
بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های خشک: کرم پودر آبرسان 15 ساعته Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear
بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های حساس: Tarte Amazonian Clay 12-Hour Foundation with Full Cover SPF 15
بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های مستعد آکنه: کرم پودر پوست بلند Bobbi Brown Wear Weight Weightless SPF 15

بروزرسانی 7/12/19 توسط Jada Wong: کپی ، قالب بندی ، قیمت ها و پیوندها به روز شده است.

بهترین کرم پودر ماندگار در کل
Laura Mercier Fusion بی نقص
لورا مرسیه
برای یک کرم پودر طولانی مدت با کارایی بالا که احساس وزنه می کند اما به مدت چند ساعت به شما پوشش کامل می دهد ، سعی کنید کرم پودر بی نقص و بی نقص Laura Mercier را بیابید .
من طرفدار بزرگی از محصولات لورا مرسی و کرم پودر فوق العاده لباس بی نقص آن مطابق انتظاراتم بود.

این کرم پودر با ماندگاری با کارایی بالا دارای بافتی بی وزن و فرمول فاقد روغن تنفس است که با یک پوشش مات پوشش متوسط ​​تا کامل را فراهم می کند. این تا 15 ساعت سایش وعده می دهد – و من می توانم تأیید کنم که ساعت ها بعد از ساعت ها در محل خود باقی می ماند.

این فونداسیون علاوه بر طعم دهنده عصر پوست و به حداقل رساندن ظاهر منافذ و لکه ها ، دارای پودرهای خوبی برای جذب روغن است که به شما در ماندگاری در طول روز کمک می کند. همچنین در برابر رطوبت ، آب و عرق نیز مقاوم است ، بنابراین می توانید ساعتی از کار را به ساعت خوشبو برسید.

کرم پودر فوق العاده لباس Long Laura Mercier در 30 سایه وجود دارد ، از خیلی منصفانه گرفته تا بسیار عمیق. گزینه های زیادی برای اقدامات گرم ، خنک و خنثی نیز وجود دارد.

این کرم پودر پوشیدنی من است. من عاشق احساس آن بر روی پوستم هستم – سبک و راحت است ، اما با پوشش کامل و یکدست که لکه های من را پوشانده است. فرمول نسبتاً ضخیم است بنابراین نیازی به چیز زیادی ندارید ، اما هنوز هم در کل روز ادامه دارد. پوست من هرگز احساس خشک و سفت نمی کند و من هم تحریکی نداشته ام. گران است ، اما احساس می کنم ارزش سرمایه گذاری را دارد.

این کرم پودر همچنین توسط سایت های بی شماری زیبایی از جمله Rank و Style و Byrdie بسیار رتبه بندی شده است . همچنین دارای 4.1 امتیاز از 5 ستاره در مورد Sephora با نزدیک به 2000 بررسی است که یکی از خریداران اظهار می کند: “بافت و پوشش این محصول شگفت انگیز است! روز نمی شود و به راحتی از بین می رود. ”

جوانب مثبت: 30 سایه؛ بدون روغن، بدون چربی؛ پوشش ساختاری ، مناسب برای انواع پوست برای پوست حساس مناسب است. غیر comedogenic؛ عرق ، رطوبت و ضد آب؛ عاری از سولفات ها ، پارابن ها و رایحه مصنوعی

منفی: گران نیست ، شامل SPF نیست

کرم پودر فوق العاده طلایی لورا مرکیر بی عیب و نقص را در سپهرا با قیمت 48 دلار بخرید
48.00 دلار از سپهره

بهترین کرم پودر داروخانه ماندگار
فرمول پزشک
فرمول پزشکان
اگر به دنبال یک کرم پودر هستید که پوشش بسیار خوبی را در تمام طول روز به شما ارائه می دهد – و بدون قیمت سنگین – فرمول پزشکان کرم پودر بهداشت و درمان برنده ما است.
کرم پودرهای داروخانه ها بهتر و بهتر می شوند ، بنابراین لازم نیست که بانک را بشکنید تا یک فرمول طولانی مدت خوب را پیدا کنید که در جای خود باقی بماند.

کرم پودر بهداشت توسط پزشکان فرمول یک کرم پودر بلند و سبک تنفس است که پوششی متوسط ​​با ساتن به شما می دهد.

نه تنها با ترکیباتی مانند اسید هیالورونیک و ویتامین های A ، C و E برای روشن تر شدن ، هیدراته کردن و ترمیم پوست شما بسته بندی شده بلکه SPF 20 نیز برای محافظت از آفتاب دارد. این کرم پودر در 16 سایه با گزینه هایی متناسب با کلیه لایه های پوستی ارائه شده است.

در آزمایش ، پزشکان فرمول کرم پودر بهداشتی بر روی پوست من احساس راحتی کرد و زیبایی بیشتری به من داد. من MC1 را پوشیدم و دقیقاً متناسب با تن پوست من بود ، به راحتی با اندکی آبرومندانه مخلوط می شد ، که برای یک کرم پودر بلند پوشیده و پوشش مناسب غیر معمول است. با این حال ، متقاضی پای پا احساس استفاده دست و پا چلفتی کرده و کمی کثیف بود.

فقط من نیستم که این کرم پودر را توصیه می کنم. از نظر كسوموپولیتی و الیت روزانه بسیار رتبه بندی شده است ، و داوران آمازون به طور متوسط ​​4.0 از 5 ستاره آن را به دست می آورند كه یكی از خریداران خوشحال می گوید: “این یك کرم پودر شگفت انگیز است. طبیعی است و پوشش كافی را برای ایجاد رنگ پوست شما ایجاد می كند. بدون اینکه کیکی باشم “

با این حال ، اگرچه این کرم پودر عاری از عطرهای مصنوعی است ، اما برخی از خریداران گزارش دادند که بوی آن بسیار قوی است. این ممکن است به دلیل عطر و طعم طبیعی خود مواد تشکیل دهنده باشد و لزوماً آن چیزی نیست که به آن افزوده شود و باعث خوشبو شدن کرم پودر شود.

جوانب مثبت: 12 سایه؛ گرم قیمت به ترتیب به میزان؛ شامل SPF 20؛ غیر comedogenic؛ پایان ساتن طبیعی به نظر می رسد؛ مناسب برای انواع پوست از جمله پوست های حساس ، مستعد آکنه و بالغ. عاری از عطرهای مصنوعی ، پارابنها ، گلوتن و ظلم حیوانات

منفی: متقاضی پا پا کمی کثیف است ، به اندازه سایر کرم پودر های لباس طولانی دوام ندارد ، برخی ممکن است بو را خیلی قوی پیدا کنند

فرمول پزشکان کرم پودر سالم را در آمازون از 10.65 دلار خریداری کنید
10.65 دلار از آمازون

بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های خشک
کرم پودر آبرسان Smashbox
Smashbox
کرم پودر آبرسان Smashbox’s Studio Skin 15 Hour Wear یک چهره یکنواخت به شما می دهد که تمام روز و شب بدون خشک شدن پوست شما دوام می آورد.
اگر پوستی خشک ، کسل کننده یا پوستی دارید ، ممکن است فکر کنید که نمی توانید کرم پودر و اساس سایش بلند بپوشید – درست نیست.

کرم پودر آبرسان 15 ساعته Smashbox’s Studio Skin یک کرم پودر مایع بدون روغن است که دارای پوشش متوسط ​​و کامل قابل ساخت ، یک پایان نیمه مات و انواع هیدراتاسیون است.

فرمول سبک وزن شامل پلیمرهای قابل انعطاف و قابل انعطاف است که ظاهری راحت و طبیعی را به نمایش می گذارد و تمام روز را می ماند – به معنای واقعی کلمه. هنگامی که این کرم پودر در سال 2011 آغاز به کار کرد ، فقط به مدت 15 ساعت به طول انجامید اما در سال 2018 اصلاح شد تا 24 سال کامل بماند – که برند ادعا می کند از نظر بالینی اثبات شده است.

اسید هیالورونیک فرمول مقاوم در برابر انتقال ، عرق و رطوبت را از احساس مانند ماسک مکنده رطوبت بر روی صورت شما حفظ می کند. همچنین طیف چشمگیر 40 سایه از بسیار منصفانه تا بسیار عمیق وجود دارد که طیف گسترده ای از تعهدات را پوشش می دهد تا از نزدیکترین مسابقه ممکن اطمینان حاصل شود. از همه مهمتر ، بطری پمپ بی هوا فرمول را از اکسید کننده و تغییر رنگ ها حفظ می کند – این آخرین چیزی است که بعد از پرداخت 36 دلار برای بطری سایه ایده آل خود می خواهید.

هنگامی که آزمایش شد ، Smashbox Studio Skin 15 ساعت Wear Hydrating Foundation بسیار ساده بود و به راحتی روی پوست من احساس می شد. چهره من بسیار طبیعی تر اما طبیعی به نظر می رسید ، و هرگونه نقصی که از بین رفته بودم. من عطر ساتن را هم دوست داشتم ، که به پوست من لطافت خاصی بخشید و من تحت تأثیر قرار گرفتم که تمام روز به طول انجامید.

این کرم پودر مورد علاقه همه است ، و دارای ستایش بسیار زیاد در InStyle ، Byrdie و Ulta است که در آنجا نیز به طور میانگین 4.3 از 5 ستاره از بیش از 2500 داوران برخوردار است.

جوانب مثبت: بدون نفت؛ اکسیده نمی شود؛ 40 سایه؛ برای همه انواع پوست از جمله پوست های خشک ، حساس و مستعد آکنه مفید است. مقاوم در برابر انتقال ، عرق و رطوبت؛ بدون پارابن ، SLS ، فتالات ، عطر ، تالک ، ظلم حیوانات و محصولات جانبی حیوانات تهیه شده

منفی: بدون SPF ، گران است

کرم پودر آبرسان Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear را با قیمت 36 دلار بخرید
36.00 دلار از اولتا

بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های حساس
کرم پودر تارت
تارت
Tarte Amazonian Clay 12-Hour Full Coverage Foundation SPF 15 با ایجاد پوشش کامل و طبیعی برای سایش روزانه ، پوست را حساس می کند.
Tarte Amazonian Clay 12-Hour Full Coverage Foundation SPF 15 با رنگدانه های معدنی تمیز و ویتامین های مغذی پوشش کامل را تا 12 ساعت فراهم می کند. در حالی که فرمول های دیگر ذکر شده در اینجا دارای بافت های مایع یا خامه ای هستند ، این یکی از قوام موس مانند است که احساس سبکی بر روی پوست می کند.

فرمول عاری از روغن حاوی خاک رس آمازونیک برای آبرسانی و آرام کردن پوست ، ویتامین E برای تسکین و محافظت در برابر آسیب رادیکال آزاد ، پاک کردن رنگدانه های معدنی است که پوست حساس را تحریک نمی کند ، و SPF 15 برای محافظت در برابر آفتاب. این کرم پودر از لحاظ فنی مهر و موم Clean at Sephora را ندارد ، اما بدون بسیاری از همان مواد شیمیایی تحریک کننده بالقوه مانند روغن معدنی ، سولفات ها ، پارابن ها و غیره ساخته می شود.

دامنه گسترده سایه حتی چشمگیرتر است – 40 سایه وجود دارد که از عمق و انعطاف پذیری برخوردار است و همچنین با اقدامات مختلف نیز وجود دارد.

من وقتی آزمایش کردم ، احساس این کرم پودر را دوست داشتم. لوله فشار باعث می شد که فقط به مقدار مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنم و پوست من صاف و نرم به نظر برسد. حتی بعد از پوشیدن تمام روز ، پوست من همچنان شگفت انگیز به نظر می رسید و تحریک نمی شد.

من تنها کسی نیستم که عاشق Tarte Amazonian Clay 12-Hour Foundation Full Coverage SPF 15 باشد. این بررسی عالی از ویراستاران و متخصصان زیبایی صورت می گیرد و در “پنج کرم پودر برتر برای پوست حساس” سیاتل تایمز و “بهترین کرم پودر ها” در رتبه بندی و سبک نمایش داده می شود . همچنین بسیاری از خریداران Sephora که پوست حساسی دارند ، یک ستایش را تحسین می کنند.

مزایا: 40 سایه ، تا 12 ساعت سایش ، وگان ، hypoallergenic ، بدون روغن ، حاوی SPF 15 ، عاری از پارابن ، روغن معدنی ، فتالات ، SLS و گلوتن

منفی: برخی ممکن است آن را کمی خشک کنند

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Full Coverage Foundation SPF 15 در Sephora را با قیمت 39 دلار بخرید
39.00 دلار از سپهره

بهترین کرم پودر ماندگار برای پوست های مستعد آکنه
بابی براون
بابی براون
برای استفاده از کرم پودر های لباس بلند با اصلاح کننده های رنگ ، قرمزی از آکنه را امتحان کنید ، به کرم پودر بلند پوست Weightless Weightless SPF 15 بابی باونی بپردازید.
اگر مستعد ابتلا به آکنه هستید ، کرم پودر می تواند یک شمشیر دو لبه باشد. ممکن است بخواهید لکه های پوستی را بپوشانید اما اگر وضعیت بدتر شود ، نمی خواهید پوست خود را با آرایش سنگین تشدید کنید.

خوشحال می شوید بدانید که کرم پودر های پوشیده از سنگین و منفذ چسبناک چیزی از گذشته است و برخی دیگر مانند کرم پودر Long-Wear Weightless Weightless Weightless SPF 15 بابی براون با ترکیبات ضد آکنه غیر تحریک کننده ساخته شده اند.

هر یک از 43 سایه تا 16 ساعت پوشش تصحیح کامل رنگ را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین هرگونه قرمزی ناشی از شکستگی های جاری یا افزایش فشار خون از نمونه های قبلی فوراً ناپدید می شود. نیشکر دریایی و پودرهای معدنی طبیعی به خیساندن روغن و درخشش اضافی کمک می کنند ، در حالی که گلیسیرین و کره کره پوست باعث آبرسانی پوست می شوند. توجه داشته باشید که هیچ اسید سالیسیلیک یا بنزوئیل پراکسید وجود ندارد که به شما در مدیریت هر گونه آکنه کمک کند.

در آزمایش ، من از وزن سبک آن احساس تعجب کردم ، گرچه من قطعاً پیشنهاد می کنم با مقدار کمی شروع کنید ، در غیر این صورت فرمول پوشش کامل می تواند خیلی سنگین به نظر برسد. پوست من صاف و طبیعی به نظر می رسید و به راحتی لکه های آکنه را می پوشاند. پوست من حتی بعد از ساعتها پوشیدن آن از بین نرفت.

این طرفدار محبوب در Byrdie و StyleCraze بسیار رتبه بندی شده است و بسیاری از خریداران اظهار نظر در مورد چگونگی شگفت انگیز اما طبیعی بودن پوستشان می دهند.

مزایای استفاده: 43 سایه ، پوشش سبک و در عین حال ساختنی ، حاوی SPF 15 ، غیر کامدوژنیک ، نیمه مات ، آزمایش شده توسط متخصصین پوست ، فرمول شده بدون پارابن ، فتالات ، گلوتن ، یا SLS ، عرق و مقاوم در برابر رطوبت

منفی: طرف گران قیمت نیست ، شامل ترکیبات ضد آکنه مانند اسید سالیسیلیک یا بنزوئیل پراکسید نیست

کرم پودر بلند پوست Weby Bobbi Brown SPF 15 را با قیمت 46 دلار در Sephora خریداری کنید
46.00 دلار از سپهره

سایر راهنمای خرید آرایش ما را بررسی کنید
سرخ شدن
Voyagerix / Shutterstock
بهترین آغازگرهای آرایشی که می توانید خریداری کنید
آغازگر آرایشی یکی از آن مراحل است که ممکن است در مورد آن دچار وسوسه شوید ، اما در صورت عدم استفاده از برنامه کرم پودر خود شادتر خواهید بود.

این به شما کمک می کند تا آرایش شما بیشتر صاف و طولانی تر به کار رود و بسته به فرمول نیز می تواند به بلوغ و کاهش ظاهر منافذ بزرگ کمک کند.

Hourglass Veil Mineral Primer انتخاب برتر ما است زیرا به پوست یک موی صاف و مخملی می دهد تا محصولات کرم پودر در تمام طول روز سرخ شوند و در جای خود بمانند.

در اینجا بهترین آغازگرهای آرایش را می توانید در سال 2019 خریداری کنید:

بهترین آغازگر آرایش به طور کلی: Hourglass Veil Mineral Primer
بهترین پرایمر تابشی: فیلتر آغازگر بک لایت Backca
بهترین آغازگر مرطوب کننده: Primer Face Face Replenishing Hangover RX Too Faced
بهترین آغازگر جامد: شیر آرایشی شیر Blur
بهترین آغازگر تاری: Yves Saint Laurent Touche Éclat Blur Primer
بهترین مرطوب کننده های رنگی که می توانید خریداری کنید
مرطوب کننده های رنگی مناسب ترین محصول زیبایی چند وظیفه ای هستند که ضمن فراهم کردن هیدراتاسیون اضافی و SPF ، به تن شما کمک می کنند.

انتخاب برتر ما مرطوب کننده رنگی لورا Mercier Tinted با طیف گسترده SPF است زیرا این محصول برنده جایزه با SPF 20 پوست را مرطوب و محافظت می کند در حالی که شما را با داشتن یک رنگ سالم و شاداب و سالم تر می کند. در 15 سایه عرضه می شود و یک نسخه بدون روغن نیز وجود دارد.

در اینجا بهترین مرطوب کننده های رنگی است که می توانید خریداری کنید:

بهترین حالت کلی: طیف گسترده ای از مرطوب کننده رنگ لورا مرکیر
بهترین حالت برای پوست های خشک: Yves Saint Laurent Touche Éclat All-in-One Glow
بهترین حالت برای پوست های حساس: براق کننده رنگ مناسب پوست
بهترین حالت برای پوست های مستعد آکنه: کرم آرایش Maybelline Dream Pure BB
بهترین حالت برای پوست های روغنی: طیف گسترده ای مرطوب کننده حاوی Tarte Amazonian Clay BB
بهترین پودر تنظیم آرایش که می توانید خریداری کنید
یک پودر تنظیم کننده آرایش باید براق و بدون درخشش براق شود ، طبیعی به نظر برسد اما ساعت ها دوام بیاورد ، درخشندگی داشته باشد اما درخشندگی را تقویت می کند و در اکثر رنگ های پوست غیر قابل کشف می ماند.

فرمول مناسب باعث می شود تا آرایش شما در جای خود قفل شود و بدون درآوردن شما در یک اینچ از زندگی ، درخشش خود را کاهش داده و باعث شود که به نظر شما کیکی و بیش از حد به نظر برسد.

امیدوارم این لیست از 5 مورد علاقه من به شما کمک کند تا سر و صدای خود را کاهش داده و موردی را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

در اینجا بهترین اسپری های تنظیم آرایش می توانید خریداری کنید:

بهترین اسپری تنظیم آرایش به طور کلی: اسپری شهری همه پایدار ماندگاری طولانی مدت اسپری آرایش
بهترین اسپری تنظیم کننده آرایش برای پوستهای روغنی: اسپری تنظیم آرایش مات NYX Matte
بهترین اسپری تنظیم کننده آرایش برای خشکی پوست: اسپری پر کننده اولیه و تنظیم کننده 3 در یک Hangover بیش از حد
بهترین اسپری تنظیم کننده آرایش پاک: غبار پوستی روشنایی Tatcha
بهترین اسپری تنظیم آرایش با SPF: اسپری اسپری آرایش Coola SPF 30
بهترین کانسیلر است که می توانید خریداری کنید
پیدا کردن سایه کانسیلر ایده آل شما مشکل است ، بنابراین ما یک دسته آزمایش کردیم تا بهترین مخفیگاه خریداری شده را پیدا کنید.

بهترین فرمول ها می توانند با داشتن محصول بسیار کمی که مورد نیاز است ، به صورت قلمی هوا به نظر برسند. من طی چندین هفته یک دسته از کانسیلرهای دارای درجه بالا را امتحان کردم. این لیست شامل پنج مورد برگزیده برتر من است.

در اینجا بهترین مخفیگاه هایی که می توانید خریداری کنید:

به طور کلی بهترین مخفی کننده: استتار مخفی لورا مرکیر
بهترین مخفی کننده شبنم : درخشنده کشش براق
بهترین کانسیلر مخفی کننده داروخانه: کانسیلر آبرسان Neutrogena Hydro Boost
بهترین مخفی کننده پوشش کامل: شیر آرایش Flex Concealer
بهترین مخفی کننده برای تار شدن: Laura Mercier Flawless Fusion Ultimate Long Concealer
بهترین رژلب های ماندگار که می توانید خریداری کنید
یکی از شکایت های عمده من با رژ لب این است که شما فقط آن را استفاده کنید تا دفعه بعد که در آینه نگاه کنید لب های شما برهنه باشد. راه حل این است که زرادخانه زیبایی خود را با رژ لب های ماندگار تقویت کنید که در تمام طول روز یا شب بماند.

در این راهنما ، همه چیز را از علاقه مندی های فرقه گرفته تا سرقت داروخانه ها پیدا خواهید کرد. برای لبهای خوش آواز که در تمام طول روز به طول می انجامد ، در اسلایدها در زیر بخوانید تا عکس های برتر ما را کشف کنید. موها!

در اینجا بهترین رژلب های ماندگار که می توانید خریداری کنید در اینجا آمده است:

بهترین رژ لب های ماندگار در کل: Smashbox Always On رژلب مایع
بهترین رژ لب ماندگار برای پاشیدن: Giorgio Armani Rouge D’Amani
بهترین رژ لب ماندگار با بودجه: رژلب مایع مایع مات Maybelline Super Stay Matte
بهترین رژ لب های ماندگار و طبیعی: رژلب با تأثیر بالا Ilia Color Block
بهترین رژ لب های ماندگار با ساتن: رژ لب Mac Liptency
بهترین ریمل که می توانید بخرید
اگر یک مورد وجود داشته باشد که بسیاری از خانمها هرگز خانه را ترک نمی کنند ، آن ریمل است. این باعث می شود چشم شما پاپ شود و صورت شما را فوراً روشن کند. ما برای یافتن بهترین ها ده ها ریمل را آزمایش کردیم و Chanel Le Volume Mascara بهترین انتخاب ما است زیرا باعث شلاق های طولانی و سرسبز می شود که در تمام طول روز به طول می انجامد.

در اینجا بهترین ریمل هایی که می توانید خریداری کنید:

بهترین حالت کلی: Chanel Le Volume Mascara
بهترین مارک داروخانه ها: ریمل مایع قابل شستشو L’Oréal Paris Volumous Lash Paradise
بهترین Volumising: Lancôme Monsieur ریمل بزرگ
بهترین طول: Estee Lauder ماسکارا به طول دو برابر صفر و صاف
بهترین Curling : Benefit Roller Lash Super-Curling and Lifting Mascara
بهترین ضد آب: ریمل ضد رطوبت ضد آب ضد آب شهری Decay
بهترین فرمول فیبر: L’Oréal Paris ریمل فیبر X حجمی
بهترین برنزهایی که می توانید بخرید
درخشش برنز می تواند شما را سالم تر به نظر برسد و احساس اطمینان بیشتری داشته باشید ، اما همه ما می دانیم که آفتاب گرفتن تا چه اندازه می تواند آسیب برساند. جعل آن با برنز گزینه بسیار مطمئن تر است. برای درخشش نهایی آفتاب که هر لحظه در معرض آفتاب قرار می گیرد ، Bronzers Sunlit Becca بهترین انتخاب ما است.

در اینجا بهترین برنزهای سال 2019 آورده شده است:

بهترین برنزر در کل: Becca Sunlit Bronzer
بهترین برنزر برای پوست منصفانه: پودر تابشی مات لورا Mercier مات
بهترین برنزر برای پوست های متوسط ​​و عمیق: Benefit لوازم آرایشی و بهداشتی پودر برنز مایع Hoola Matte
بهترین برنز زیر 10 دلار: Milani Baked Bronzer
بهترین برنزر طبیعی که می توانید خریداری کنید: W3LL People Bio Bronzer
بهترین برنزر مایع که می توانید خریداری کنید: Cover FX Custom Enhancer Drops
مشترک شدن در خبرنامه ما.

افشای اطلاعات: این پست توسط تیم Insider Picks برای شما آورده شده است . ما محصولات و خدماتی را که ممکن است جالب بدانید برجسته می کنیم. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما به طور مستقل از تیم فروش تبلیغات خود فعالیت می کنیم. ما از نظرات شما استقبال می کنیم از طریق ایمیل به [email protected] به ما ایمیل کنید.