کدام مارک دستگاه تصفیه آب در سال 2021 خوب است ؟

اگر شما هم سردگم شده اید و نمیدانید چه دستگاه تصفیه آب خریداری کنید این پست به شما کمک میکند چه دستگاهی بخرید.

فیلترهای آب امروزه از اهمیت بسیاری برخوردار هستند زیرا آب یکی از اجزای حیاتی بدن است. محتوای آب بدن ما تا ۷۰ درصد آب برای بدن انسان بسیار مهم است زیرا تمام سلول‌ها برای کار موثر به آب نیاز دارند تا دستگاه تصفیه آب کار کند.

برای استفاده در خانه این کاملاً ضروری است زیرا آبی که برای بدن مناسب است باید تمیز، فیلتر شده، استاندارد باشد و در اینجا قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم.

فیلترهای آب برای استفاده در منزل، زیرا فیلترهای آب است امروزه بسیار مهم است که با خیال راحت آب تمیز مصرف خانگی خود را تأمین کنیم.

در این مقاله در مورد اهمیت فیلترهای آب صحبت خواهیم کرد. نوع دستگاه تصفیه آیا تصفیه آب ro و می‌توان گفت که برای خرید فیلتر آب، از جمله فیلتر آب، که مارک‌های آن‌ها کیفیت خوبی دارند، می‌توانید مقاله نهایی را بخرید.

انواع دستگاه تصفیه آب

RO یا دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

فیلتراسیون آب توسط سیستم ro است، این آب از طریق غشایی با وضوح ۰.۰۰۰۱ میکرون فیلتر می‌شود که در این سطح از فیلتراسیون می‌تواند آلودگی‌ها و عوامل بیماری زای مختلف را از بین ببرد بزرگتر از ۰.۰۰۰۱ میکرون‌ها می‌توانند از انواع مختلفی باشند. بنابراین آب حاصل آب خالص است.

چهار مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس وجود دارد

  1. رسوب فیلتر یک مرحله اولیه است. فیلتراسیون رسوب درشت برای محدود کردن ناخالصی‌ها، می‌تواند کیفیت آب را تا حدی تنظیم کند
  2. فیلترهای کربن فعال قبل از کربن برای بهبود رنگ، بو، طعم آب و همچنین حذف کلر در آب استفاده می‌شود.
  3. غشا RO RO در این فرآیند حذف کامل مواد از طریق اندازه غشا ۰.۰۰۰۱ میکرون است که می‌تواند فلزات سنگین مانند جیوه، سرب، کادمیوم و همچنین عوامل بیماری زای مختلف را از هم جدا کند، که در این مرحله می‌تواند مواد را از آب تا ۹۵الی ۹۹.۸ حذف کند فیلتر بعد از کربن، آخرین مرحله، خالص‌ترین تنظیم طعم آب، بوها یا گازهای باقیمانده در تمیزی است.
  4. با این حال، دستگاه تصفیه آب RO یا اسمز معکوس تمام مواد معدنی، حتی مواد لازم برای فیلتر را فیلتر می‌کند. بدن، بنابراین مناسب نیستند برای کسانی که می‌خواهند از آب معدنی ضروری برای بدن بهره‌مند شوند.

دستگاه تصفیه آب با UV یا Ultra Violet

فیلتراسیون آب با Ultra Violet (UV) یک سیستم بسیار محبوب است که در تصفیه آب استفاده می‌شود.

با اصل کار دستگاه تصفیه آب Ultra Violet (UV) از لامپ استفاده می‌کند که نور Ultra Violet (UV) را تولید می‌کند. برای از بین بردن میکروب‌های موجود در آب روند دستگاه Ultra Violet (UV) دارای ۴ مرحله به شرح زیر است.

  1. فیلتراسیون رزین این برای بهبود کیفیت آب و فیلتر کردن فلزات سنگین در آب مانند جیوه، سرب، کادمیوم یا سنگ آهک است.
  2. فیلتر خوب سرامیکی یا فیلتر UPE، که فیلتر مواد با ذرات به اندازه ۰.۰۱ میکرون است.
  3. فیلتراسیون کربن این باعث از بین رفتن رنگ، بو و طعم آب می‌شود.
  4. فیلتراسیون Ultra Violet (UV)، یک مرحله مهم در دستگاه تصفیه آب Ultra Violet (UV)، با نصب یک لامپ میکروب کش که می‌تواند میکروب‌ها را از بین ببرد، میکروب‌های آلوده در آب را از بین می‌برد.
  5. حداکثر ۹۹٪ ویروس‌ها و باکتری‌ها

فیلتراسیون با استفاده از سیستم Ultra Violet (UV) برای افرادی که به دنبال مزایای مواد معدنی ضروری برای بدن هستند بسیار ایده آل است زیرا به طور کامل از بین نمی‌رود.

دستگاه تصفیه آب UF یا Ultra-filtration

فیلتراسیون آب فیلتراسیون فوق العاده (UF) تصفیه آب با استفاده از فشار آب از طریق فیلتر به عنوان غشایی است که می‌تواند ماده خارجی را به اندازه ۰.۰۱ میکرون جدا کند.

که قادر به حذف مواد خارجی و پاتوژن‌ها، ویروس‌ها یا باکتری‌ها، و همچنین انواع فلزات سنگین است. فیلترهای فوق فیلتراسیون (UF) معمولاً برای فیلتراسیون برای آماده‌سازی آب قبل از ورود به فرآیند استفاده می‌شوند.

فیلتراسیون اسمز معکوس (RO)، عمر غشا را در گسترش می‌دهد تصفیه کننده RO علاوه بر این، این سیستم معمولاً برای تصفیه فاضلاب برای استفاده مجدد استفاده می‌شود.

فیلتراسیون سیستماتیک فوق العاده تصفیه (UF) NSF به عنوان تمیز و آشامیدنی با اطمینان شناخته شده است.

دستگاه Colandas RO 50G

سیستم تصفیه آب RO 50G ، آب تمیز و بدون آلاینده ، اطمینان 100٪

دستگاه تصفیه آب Colandas RO 50G

مارک / مدل Colandas RO 50G
الگوی فیلتر اسمز معکوس (RO)
مرحله تصفیه 7 مرحله
گارانتی 1 سال گارانتی

دستگاه تصفیه آب معکوس اسمز معکوس (RO)، فیلتر آب ۵ مرحله‌ای، رزولوشن پیشرفته ۰.۰۰۰۱ میکرون، دستگاه از مواد مرغوب ساخته شده، مطابق با استانداردهای TIS است، با فیلتراسیون می‌توان مواد شیمیایی مختلف، رنگ، بو، کلر و سنگ آهک، فیلتراسیون رنگ، بو را از بین برد، سن فیلتر کارتریج. ۸ -۱۲ ماه.

دستگاه Mazuma AQ-5F-UVS

دستگاه تصفیه آب ۵ مرحله‌ای، آب را تصفیه کنید. عاری از میکروب، قوی، بادوام، بدون زنگ زدگی

دستگاه تصفیه آب Mazuma AQ-5F-UVS

مارک / مدل Mazuma AQ-5F-UVS
الگوی فیلتر بنفش فوق العاده (UV)
مرحله تصفیه 5 مرحله
گارانتی 1 سال گارانتی

دستگاه تصفیه آب Mazuma AQ-5F-UVS دارای فیلتر ۵ مرحله‌ای، فیلتر خوب ۴ مرحله‌ای و ضد عفونی کننده با Ultra Violet (UV) است که می‌تواند از سنگ آهک خلاص شود و سختی آب را کاهش دهد. دستگاه از پلاستیک HDPE ساخته شده است که محکم است و زنگ نمی‌زند، مناسب برای استفاده متوسط ​​در خانواده است. توسط خودتان قابل نصب است