کتاب آنلاین

رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی در نخستین همایش بین المللی با تأکید کتاب آنلاین بر ضرورت نقش ناشران در کشور ، از قیمت کتاب openlibrary.org ابراز نگرانی کرد و گفت: قیمت کتاب به قدری بالا رفته است که توانایی خرید کتاب برای طبقه متوسط ​​به شدت سقوط کرده است.

خرید کتاب آنلاین

طبقه متوسط ​​توانایی خرید کتاب را ندارد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران ، گلام علی حداد عادل ، رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی در اولین کنفرانس بین المللی تحقیقات نشر ، گفت که بیشتر عمر خود را صرف انتشار و کتاب و تعامل با مردم در این زمینه کرده است. رشته. این کتاب در ایران گفت: یکی از موضوعات مهم صنعت نشر در کشور درک نقش مهم نشر در توسعه علم و فرهنگ است. برخی ممکن است ارزیابی درستی از کار و حرفه انتشارات در پیشرفت علم نداشته باشند. در صورت خرید کتاب آنلاین حذف ناشر ، این امر سایر محافل تولید کتاب را تحت تأثیر قرار خواهد داد و البته کتاب آنلاین ارائه دستاوردها و دانش در جامعه امکان پذیر نیست. به عبارت دیگر ، اگر حرفه انتشارات تضعیف شود خرید کتاب آنلاین، گسترش علم تضعیف می شود.

وی افزود: در سال های اخیر صنعت نشر با مشکلات مختلفی www.free-ebooks.net به ویژه کمبود و گرانی کاغذ روبرو شده است. قیمت کتاب چنان بالا رفته است که توانایی خرید کتاب برای طبقه متوسط ​​به شدت سقوط کرده است. به دلیل مشکلات اقتصادی ، برخی از ناشران در معرض ورشکستگی قرار دارند ، در حالی که خرید کتاب آنلاین برخی دیگر به فعالیت های فوق برنامه مرتبط با کتاب روی آورده اند. برخی حتی استفاده از دفتر انتشارات و اجاره سایر مشاغل مانند فروش فست فود را تغییر داده اند.

دانلود کتاب آنلاین

حداد آدل گفت: سالهاست که دانلود کتاب آنلاین دلسوزان ، به ویژه مقام معظم رهبری تأکید می کنند که کتاب آنلاین برای تهیه کاغذ نباید به کشورهای خارجی اعتماد کنیم. ناشران به دلیل مشکلات تحریم ها و موانع واردات مواد اولیه تولیدی با فشار زیادی مواجه هستند. این وضعیت منجر به افزایش قیمت کتاب شده و دانلود کتاب آنلاین مردم freeditorial.com را از فرصت خرید محروم کرده و صنعت نشر را به خطر می اندازد.

وی با اشاره به تأثیرات فضای مجازی بر نشر و کتاب گفت: فضای مجازی نیاز جدیدی به کتاب و کتابخوانی ایجاد کرده است. از یک طرف ، این فضا یک تهدید به نظر می رسد و از طرف دیگر ، یک فرصت دانلود کتاب آنلاین محسوب می شود. بنابراین ، کارشناسان باید از تهدیدات این فضا جلوگیری کرده و امکانات lightpdf آن را در نظر بگیرند.

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی ادامه داد: حق نشر دانلود کتاب آنلاین موضوع دیگری در حوزه نشر است. برای جلوگیری از نقض حقوق فعالان تولید کتاب ، تقویت تعامل بین وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی و قوه قضائیه ضروری است. به گفته یکی از دوستان ناشر من ، انتشار غیرقانونی کتاب در فضای مجازی باعث کاهش تولید 70 هزار عنوان در یک سال به 2000 عنوان شده است.

خرید کتاب آنلاین با تخفیف

حداد آدل با اشاره به نقش دولت در حمایت از خرید کتاب آنلاین با تخفیف ناشران خاطرنشان کرد: دولت کتاب آنلاین می تواند از انتشار کتاب های لوکسی که توسط ناشران خصوصی تولید نمی شود ، حمایت کند. ‌

با برپایی اجتماع بقیع ، حرم اهل بیت (ع) و یاران پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) با حضور نماینده ولی فقیه و اندیشمندان حوزه و دانشگاه. جهان اسلام ، 5 اثر جدید در “بقیع” در کوم ارائه خرید کتاب آنلاین با تخفیف می شود.
پنج کتاب در مورد باکیا ارائه خواهد شد
به گزارش خبرنگار آژانس کتاب ایران در قم ، اجتماع بقیع ، حرم اهل بیت (ع) و اصحاب پیامبر اکرم (ص) افتتاح آخرین نسخه از بقیع به صورت حضوری انجام می شود. و عملا

این مراسم روز چهارشنبه ، 20 مه ، همزمان با 8 شوال 1442 با bookboon حضور آیت الله گائنی کتاب آنلاین، استاد برجسته حوزه علمیه كوم و سید محسن گائمی ، استاد حقوق دانشگاه رضوی ، برگزار می شود. تحقیق خرید کتاب آنلاین با تخفیف در فقه. بقیع و حقوق بین الملل.

در این جلسه علاوه بر رونمایی از آثار جدید مانند اولین کتاب تحلیل اجتماعی آداب زیارت در باکیات توسط زهراسادات کشاورز ، کتاب اسناد انتقال حریم حرم به ائمه باکیات (ع) ، کتاب دوم مجموعه اسناد علی احمدی کتاب مباحث پارلمانی در مورد تخریب باکیات تا زمان تلاش های رضا تقی زاده نائینی به manybooks مردم ارائه می شود.

این مراسم ساعت 5 عصر در ساختمان نمایندگی ولی فقیه برای حج و عبادت واقع در 75 متری کتاب آنلاین خیابان عمار یاسر در کوم برگزار می شود.