پاك كننده صورت در خارج برای تابستان


مردی که از بهترین پاک کننده های صورت استفاده می کند
ما ممکن است با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم. بیشتر بدانید

بیایید نگاهی به بهترین شستشوی صورت برای آقایان بیندازیم ، که گاهی به آنها پاک کننده نیز گفته می شود . برای بسیاری از ما اولین کاری که هنگام صبح از رختخواب خارج می شویم شستن صورت است. بله ، بیشتر اوقات ما این کار را انجام می دهیم حتی قبل از اینکه دوش بگیریم – این روال عادی است که عادت کرده ایم. و در حالی که این یک چیز عالی است ، یک کار بسیاری از مردان وجود دارد – استفاده از صابون های نوار سنتی برای شستن صورت های خود.

مشکلی که در استفاده از صابون های نوار وجود دارد این است که آن را خشک می کند و پاک کننده صورت روغن های طبیعی آنها را نوار می کند و باعث می شود مانند زامبی محو شده در آخرالزمان به نظر برسید. بنابراین باید به جای صابون های نوار سنتی از چه چیزی استفاده کنید؟ شستشو و پاک کننده های ساده و ملایم صورت مانند شستشوی صورت فوق العاده اورسا . توجه: روال مراقبت از پاک کننده صورت و نظافت پاک کننده صورت بدون تمیز کردن و تمیز کردن صورت – و بهترین موارد در آن – کامل نیست.

برای راهنمایی شما به بهترین شستشو و تمیز کننده های صورت برای آقایان ، من از انجام این تحقیقات و آزمایش های عمیق برای مراقبت از پاک کننده صورت ، آزادی استفاده کرده ام. از بین این تست ها و تحقیقات ، لیستی از آنچه شما باید بدانید قبل از خرید ، بهترین شستشو و تمیز کننده های صورت و نحوه استفاده کارآمد از این شستشوها را گردآوری کرده ام. من شما را در مدت زمان کمتری از زمان صرف صبحانه خوردن به متخصص شستشوی و صورت تبدیل می کنم.
بیایید وارد آن شویم.

پاك كننده صورت
با عجله؟ در اینجا کلید اصلی آماده سازی است:

 1. شستشوی طبیعی طبیعی اورسا – بررسی ها و نظرات خود را در مورد آمازون بررسی کنید (انتخاب برتر برای شستشوی صورت برای آقایان به طور کلی)
 2. سیستم مراقبت از پاک کننده صورت مردان Tiege Hanley – سطح 1 – بررسی ها و نظرات خود را در مورد آمازون بررسی کنید (سیستم کامل مراقبت از پاک کننده صورت برای انواع پاک کننده صورت)
 3. پاک کننده صورت مرطوب کننده CeraVe – بررسی ها و نظرات خود را در مورد آمازون بررسی کنید (ایده آل برای پاک کننده صورت خشک)

4- شستشوی صورت ذغال سنگ پاک کننده مردانه Brickell برای مردان – بررسی ها و نظرات خود را در مورد آمازون بررسی کنید (انتخاب برتر برای پاک کننده صورت حساس)

 1. پاک کننده صورت برای مردان پاک کننده صورت پاک کننده صورتی مردان L’Oreal Paris – بررسی ها و نظرات خود را در مورد آمازون (پاک کننده مقرون به صرفه) بررسی کنید

پیمایش آسان [ نمایش ]

5 عاملی که باید قبل از خرید شستشو یا تمیز کننده صورت در نظر بگیرید
بله ، شستشو و پاک کننده های صورت متفاوت است. مطمئناً آنها برای دستیابی به یک چیز طراحی شده اند اما وقتی همه آنها را خراب کرده و تست های مقایسه را انجام می دهید ، چندین تفاوت وجود دارد. هنگامی که شما در حال انتخاب بهترین محصول هستید ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید نوع پاک کننده صورت شما است.

همه ما انواع مختلف پاک کننده صورتی داریم که به پاک کننده صورت خشک ، پاک کننده صورت روغنی ، پاک کننده صورت طبیعی ، پاک کننده صورته پاک کننده صورته پاک کننده صورته شدن و پاک کننده صورت حساس تقسیم می شوند . بیایید به هر یک از این انواع بطور جداگانه نگاه کنیم.

 1. پاک کننده صورت روغنی
  همه انواع پاک کننده صورت دارای روغن (معروف به سبوم) هستند. روغن توسط غددهای چربی دفع می شود و برای روغن کاری و ضد آب بودن پاک کننده صورت و حفظ تعادل pH بهینه از اهمیت زیادی برخوردار است. با این حال ، برخی از پاک کننده صورت مردان بیش از سایر روغن ها از این روغن استفاده می کنند. این پاک کننده صورتها با منافذ بزرگ و مرئی و یک براق روغنی مشخص می شوند که پس از تمیز کردن صورت ، مدت کوتاهی تشکیل می شوند.

اگر پاک کننده صورت روغنی دارید ، باید محصولی را انتخاب کنید که در تنظیم تولید سبوم بدون ایجاد خشکی شدید کمک کند.

 1. پاک کننده صورت خشک
  خشکی پاک کننده صورت اغلب خارش دار و پاک کننده صورته پاک کننده صورته است و احساس سفت تر از حد نرمال می کند. به ندرت یک براق روغنی ایجاد می کند. اگر این خصوصیات چهره شما را توصیف می کنند ، پاک کننده صورت خشک دارید. تنها مأموریت شما هنگام خرید شستشو و تمیز کردن صورت باید این باشد که بدون از بین بردن پاک کننده صورت روغنهای طبیعی ، از شر آن که از کثیفی و آهک خلاص شود ، خلاص شوید. یک شستشوی صورت بگیرید که صورت شما را آبرسان می کند.
 2. پاک کننده صورت حساس
  در حال حاضر ، آن را پیچیده نیست. پاک کننده صورت حساس مخصوص بچه های حساس نیست. این دو مترادف نیستند. در واقع ، اگر شما یک مرد حساس با پاک کننده صورت حساس داشته باشید ، کاملاً تصادفی است. با این گفته پاک کننده صورت حساس به راحتی تحریک می شود و بعد از پاک کردن یا تراشیدن قرمز می شود.

اگر این نوع پاک کننده صورت را دارید ، باید از یک پاک کننده صورت استفاده کنید که دارای فوم متراکم و خامه ای باشد – ماده ای که دارای مواد تسکین دهنده مانند آلوئه ورا است. توصیه می کنم از پاک کننده ای استفاده کنید که به متعادل کردن سطح pH در پاک کننده صورت شما نیز کمک می کند.

4- پاک کننده صورت طبیعی
اگر پاک کننده صورت نرمال دارید ، خدا را شکر کنید. خوش شانسی. این یکی از کمترین نوع مشکل پاک کننده صورتی است. با داشتن پاک کننده صورت طبیعی ، می توانید از انواع شستشو و تمیز کننده های صورت استفاده کنید بدون این که به مشکلات مراقبت از پاک کننده صورت دچار شوید. پاک کننده صورت نرمال پاک کننده صورته پاک کننده صورته نمی شود ، در صورت وجود اصطکاک جزئی ، به راحتی تحریک نمی شود و قرمز می شود. علاوه بر این ، تن آن یکنواخت است و براق روغنی ندارد.

مردانی که پاک کننده صورت طبیعی دارند دقیقاً مانند بچه هایی با صورت بیضی هستند که به هر سبک ریش خیره کننده به نظر می رسند. اگر در این گروه قرار دارید ، می توانید از بین طیف گسترده ای از پاک کننده های صورت و پاک کننده ها ، انتخاب کنید. تنها صید این است که این محصولات نباید پاک کننده صورت شما را خشک کنند.

 1. 10 بهترین مایع و پاک کننده های صورت برای مردان – بررسیها و راهنمای خرید
  بچه های دارای پاک کننده صورت ترکیبی دارای دو نوع پاک کننده صورت هستند. پاک کننده صورت روغنی و خشک. برای اکثر بچه ها ، پاک کننده صورت روغنی روی چانه ، بینی و پیشانی است در حالی که بیت خشک روی گونه ها است. پاک کننده صورت ترکیبی برای خرید کافی است زیرا باید محصولی را پیدا کنید که بین دو نوع پاک کننده صورت تعادل برقرار کند.

شما باید در پاک کننده ای سرمایه گذاری کنید که پاک کننده صورت آن را از روغن اضافی سطح بیش از حد محکم می کند تا از شر روغن های مناسب صورت (که برای پاک کننده صورت عالی هستند) خلاص شوید. بنابراین در اصل ، باید روغن و سلولهای مرده پاک کننده صورت را بدون خشک شدن پاک کننده صورت از بین برد.

شستشوی مناسب صورت برای این نوع پاک کننده صورت ، روشی است که از موانع چربی در پاک کننده صورت محافظت کرده و رطوبت را حفظ می کند.

من نیاز به تکرار این احساس را دارم – نوع پاک کننده صورت شما راهنمای اصلی شما برای بهترین شستشو و تمیز کننده صورت برای صورت شماست. و اکنون که این کار را از دسترس خارج کرده ایم ، عمیق تر به این موضوع می پردازیم و بررسی می کنیم چه چیزی باعث می شود بهترین شستشو و تمیز کننده صورت بهترین گزینه برای بسیاری از افراد باشد.

بهترین مرطوب کننده ها و پاک کننده های صورت برای آقایان

 1. شستشوی طبیعی طبیعی اورسا – بهترین انتخاب کلی
  بهترین شستشوی صورت برای آقایان – شستشوی فوق العاده زیبای اورسا
  برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
  احتمالاً هنوز درباره اورسا بزرگ چیزی نشنیده اید. اما این بدان معنی نیست که چیز دیگری برای ارائه ندارد. در واقع ، کاملاً برعکس است. Ursa Major با شروع کار با Fantastic Face Wash ، چیزهای زیادی برای عرضه دارد و اگر طرفدار شرکت هایی هستید که ترجیح می دهند از مواد طبیعی در محصولات خود استفاده کنند ، عاشق Ursa Major خواهید شد . این شستشوی صورت برای حل بسیاری از مشکلات رایج مراقبت از پاک کننده صورت که مردان با آن روبرو هستند طراحی شده است.

این مورد است؛ اورسا ماژور این شستشوی صورت را برای پاک کردن پاک کننده صورت و ارتقاء سلامت بهینه پاک کننده صورت طراحی کرد. علاوه بر این ، بدون از بین بردن رطوبت ارزشمند آن ، پاک کننده صورت های مرده را تمیز و از بین می برد. رایحه ای دوست داشتنی دارد که توسط ترکیب روغنهای اساسی موجود در آن تهیه شده است. این روغنهای اساسی شامل؛ اسطوخودوس ، اسپرمینت ، سرو و بسیاری دیگر.

در کل ، اورسا عمده دارای 36 ماده طبیعی شامل آلوئه ورا و دانه برنج است. آلوئه ورا به دلیل داشتن پاک کننده صورت های آرامش بخش مشهور است. از طرف دیگر ، دانه برنج ضمن حفظ رطوبت ، پاک کننده صورت را آبرسانی و لایه برداری می کند.
صحبت از مواد طبیعی ، چشمگیر است که 99.5٪ از تولید کنندگان پایدار گرفته می شود. لیست مواد تشکیل دهنده عاری از پارابن ، سولفات ، پتروشیمی ، رنگ های مصنوعی ، سیلیکون ها و رایحه مصنوعی است. علاوه بر این ، شستشو از گیاهان محور ، بدون خشونت حیوانات و فاقد گلوتن است.

از آنجا که باعث خشک شدن پاک کننده صورت نمی شود ، برای انواع روغنی و طبیعی پاک کننده صورت مناسب است. این محصول همچنین برای آکنه و سایر مشکلات پاک کننده صورتی بسیار عالی است. بعد از مدتی پاک کننده صورت شما شفاف تر خواهد شد.

نوع: شستن
ما دوست داریم
پاک کننده صورت را خشک نمی کند
سرشار از مواد طبیعی است
پاک کننده صورت را لکه دار می کند
این را در ذهن داشته باشید
عطر و بوی ثابت برای بعضی از افراد کاملاً قوی است
صرف نظر از نحوه انتخاب شما به آن ، گرفتن این شستشوی اصلی اورسا یک حرکت برنده است. برای همه نوع پاک کننده صورت مناسب است و بدون از بین بردن روغنهای طبیعی پاک کننده صورت را کاملا تمیز می کند. این یک انتخاب عالی برای مراقبت از پاک کننده صورت است و ارزش شیار شماره یک را در این بررسی و راهنمای شستشوی صورت دارد.

 1. سیستم مراقبت از پاک کننده صورت مردان Tiege Hanley – سطح 1 – سیستم کامل برای انواع پاک کننده صورت
  سیستم مراقبت از پاک کننده صورت مردان Tiege Hanley – سطح 1
  برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
  به عبارت ساده تر ، Tiege Hanley نام تجاری است که همانطور که توسط افراد معمولی ایجاد شده است. آنها برای اولین بار در سال 2015 راه اندازی شدند. این نام تجاری به وجود آمد زیرا این تیم دریافتند که برخلاف زنان ، مردان چیز زیادی درباره مراقبت از پاک کننده صورت نمی دانند. اما از آنجا که همه می خواهند احساس راحتی و اعتماد به نفس در پاک کننده صورت خود داشته باشند ، چهار چشم انداز برای ایجاد یک سیستم ساده و مستقیم رو به جلو ارائه می دهند که راه حل های مناسب و ارزان قیمت پاک کننده صورت را به همراه برخی آموزش در مورد چگونگی عملکرد پاک کننده صورت و چگونگی کارآیی آن برای آنها فراهم می کند. . با گذشت سالها ، این برند در صنعت به یک جانور پاک کننده صورت تبدیل شده است. آنها این روایت را که قهرمان پاک کننده صورت نیست ، پیچیده است.

چگونه آنها به این هدف دست می یابند؟ خوب ، نفر چهارم تیم Tiege Hanley با عنوان The Chemist شناخته می شود. او استاد سازنده فرمول های پاک کننده صورتی است که آنها با افتخار فرمول های فراری را می نامند. او محصولات Tiege را به سه سیستم تقسیم کرده است تا نیازهای منحصر به فرد مراقبت از پاک کننده صورت را برای همه مردان فراهم کند. این محصول خاص در رده 1 قرار می گیرد. چگونه کار می کند؟ جادو در چهار ماده تشکیل شده است.

عصاره خیار
عصاره خیار پاک کننده صورت را نرم و آبرسانی می کند. در دنیای پاک کننده صورت ، به عنوان غذای فوق العاده ای شناخته شده است که برای پاک کننده صورت های عالی لازم است. خیار حاوی ویتامین C ، پروتئین ها ، یک دسته مواد معدنی و سایر خاصیت نرم کننده و مرطوب کننده است. این عصاره همچنین به پاک کننده صورت کمک می کند که لایه بیرونی خود را در معرض قرار دادن لایه جوان و تازه در زیر آن قرار دهد. همچنین برای محکم کردن پاک کننده صورت کار می کند.

پاک کننده صورت سلیکس آلبا
این عصاره باعث کاهش سوزش و التهاب پاک کننده صورت می شود. از طرف دیگر ، در روند ترمیم زخم به ارتقاء زخم کمک کرده و به پاک کننده صورت کمک می کند.

روغن لاواندولا
معمولاً به عنوان اسطوخودوس شناخته می شود. این روغن به دلیل داشتن خاصیت ضد آکنه ، هیدراتاسیون و توانایی کاهش قرمزی بر روی پاک کننده صورت مورد علاقه است.

روغن اوکالیپتوس
روغن اکالیپتوس فواید زیادی برای سلامتی برای پاک کننده صورت دارد. بخشی از فواید آن شامل تحریک پاک کننده صورت و خدمت به عنوان ضد عفونی کننده است.

چهره Tiege Hanley همچنین دارای روغن رزماری است. این روغن در کنترل پاک کننده صورت های روغنی کمک می کند. در این فرایند ، آن را نیز با ویتامین ها ، یون ها ، کلسیم و آنتی اکسیدان ها غنی می کند.

ما گفتیم که Tiege Hanley دارای سه سطح برای مراقبت از پاک کننده صورت است. در سطح 1 این شستشوی ملایم روزانه صورت ، مرطوب کننده صورت با SPF 20 ، یک برس مرطوب کننده و یک مرطوب کننده صورت است که قبل از خواب استفاده می شود.

نکته دیگری که محصولات Tiege Hanley را دوست دارد ، این واقعیت است که آنها برای آقایان با انواع پاک کننده صورت طراحی شده اند. بنابراین چه پاک کننده صورتی خشک ، نرمال و چه حساس داشته باشید ، ثابت می شود که Tiege Hanley بهترین روش برای شستشوی صورت است.

نوع: سیستم کامل
ما دوست داریم
به اندازه کافی ملایم برای استفاده روزانه
ایده آل برای انواع پاک کننده صورت
موثر است که روزانه استفاده می شود
پاک کننده صورت را سفت و آبرسانی می کند
این را در ذهن داشته باشید
برخی از کاربران آرزو می کنند که آن را در بطری های بزرگتر وارد کنید
این شستشوی صورت ساده و در عین حال بسیار موثر برای همه مشکلات پاک کننده صورتی در مردان است. شستشوی صورت Tiege Hanley یک شستشوی همه کاره است که برای همه انواع پاک کننده صورت طراحی شده است.

 1. شستشوی صورت و ناهموار مخصوص مردان – کلیه ترکیبات طبیعی
  شستشوی صورت و ناهموار مخصوص مردان
  برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
  ثابت شده است که این پاک کننده یکی از بهترین راه حل های طبیعی برای سالم نگه داشتن پاک کننده صورت صورت است. Rugged and Dapper این محصول عالی را از ترکیبات طبیعی از جمله پاک کننده صورت درخت بید ، آلوئه ورا و ویتامین C. ساخته شده است. گذشته از مواد طبیعی ، تحقیق و توسعه چیزهای بیشتری برای عرضه دارد.

این گیاه حاوی برخی از لایه برداری های گیاهی است که به خلاص شدن از شر سلول های مرده پاک کننده صورت کمک می کند. این لایه بردارها همچنین برای جلوگیری از احتقان منافذ صورت به کاهش سرعت پیری کمک می کنند.
این پاک کننده برای آقایان مناسب است. از شر روغن های اضافی و گرد و غبار خلاص می شود و در این فرایند از بریدگی پاک کننده صورت از جمله آکنه جلوگیری می کند. صحبت از آکنه ، این پاک کننده یک راه حل عالی برای آکنه است.
صرف نظر از سن آنها برای انواع پاک کننده صورت عالی است
عاری از مواد شیمیایی مضر و پارابن است
پاک کننده دارای یک بافت خشن است. این بافت به لکه دار شدن پاک کننده صورت کمک می کند . علاوه بر این ، پاک کننده کف خوبی ایجاد می کند. این بافت توسط دانه های ریز و جوانه زده امکان پذیر است. با توجه به این مهره ها ، چهره ای صاف و کامل با ظاهری جلا خواهید داشت.
پاک کننده دارای رایحه ای مردانه باحال است. به عنوان یک مرد ، شما عطر و بوی قدرتمند و قدرتمند نمی خواهید.
R&D یک لایه بردار پاک کننده است. توجه به این نکته ضروری است که باعث خشکی پاک کننده صورت نمی شود.
گرچه پاک کننده در بطری کمی ریز قرار می گیرد ، اما بسیار متمرکز است. این بدان معناست که ماه ها دوام خواهد داشت. این بطری با درپوش طراحی شده است که در هنگام استفاده راحت می توانید آن را خاموش کنید.
این فرمول پاکسازی همچنین حاوی روغن درخت چای است که دارای سلامتی و فواید پاک کننده صورتی است. در صدر لیست فواید جلوگیری و مبارزه با آکنه قرار دارد.
نوع: پاک کننده
ما دوست داریم
رایحه ای مطبوع و مردانه دارد
این ماده طبیعی دارد
این پاک کننده صورت شما را لکه دار می کند و منافذ مسدود شده را باز نمی کند
این را در ذهن داشته باشید
شستشوی مهره های ریختنی ممکن است دشوار باشد
Rugged & Dapper مزخرفیت بر روی آهک و خاک نیست اما بسیار تسکین دهنده پاک کننده صورت است. پاک کننده صورت را صاف و صیقلی به نظر می رساند. اگر مکنده محصولاتی با مواد طبیعی هستید ، پاک کننده R&D را دوست دارید.
4- پاک کننده صورت مرطوب کننده CeraVe – مناسب برای پاک کننده صورت های خشک
پاک کننده صورت مرطوب کننده CeraVe
برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
به حقیقت گفته می شود ، مردانی که پاک کننده صورت خشک دارند ، سخت می توانند بهترین محصولات را برای صورت خود پیدا کنند. این کاملاً تأسف آور است. هنگامی که صحبت از پاک کننده ها می شود ، آنها باید بدون از بین بردن پاک کننده صورت از رطوبت طبیعی آن ، به دنبال آن باشند که از شر و دفع خاک و رطوبت خلاص شود. علاوه بر این ، پاک کننده باید از خشک شدن پاک کننده صورت نیز محافظت کند.

خوشبختانه برای همه آقایان این دسته ، CeraVe با پاک کننده مرطوب کننده صورت خود به نجات رسیده است. این پاک کننده تمام آنچه را که در بالا به آن اشاره کردم انجام می دهد و آن را به یکی از بهترین محصولات موجود در بازار تبدیل می کند.

اما ما نمی توانیم این مواد پاک کننده را بدون ذکر سرامیدهای موجود در آن بررسی کنیم. سرامیدها مثل بعضی از مواد شیمیایی هستند که برای پاک کننده صورت تند هستند؟ خوب ، اینطور نیست. سرامیدها مولکولهای چربی موجود در غشاهای سلولی در پاک کننده صورت هستند. آنها معمولاً در غلظت بالایی قرار دارند. آنها یک لیست طولانی از توابع دارند اما در صدر این لیست سلول های پاک کننده صورتی را در لایه بالایی نگه می دارد. این یک لایه محافظ قوی ایجاد می کند که به حفظ رطوبت کمک می کند. محصولات دارای سرامید نیز مانند این پاک کننده به دوباره پر کردن چربی های از دست رفته به دلیل پیری ، خشک کردن محصولات و شرایط سخت محیطی کمک می کنند.

این پاک کننده CeraVe شامل 3 نوع سرامید و همچنین اسید هیالورونیک است که در حفظ رطوبت کارهای بسیار خوبی انجام می دهند. فرمول پاکسازی ملایم است و گناه را تحریک نمی کند. این برای استفاده روزانه توسط مردانی که در این گروه قرار می گیرند مناسب است.

این پاک کننده همچنین دارای یک فناوری تحویل اختصاصی MVE Delivery است. MVE مخفف امولسیون MultiVesular است. این فناوری به تزریق مواد مرطوب کننده به پاک کننده صورت شما کمک می کند و تضمین می کند اثرات پاکسازی در مدت زمان طولانی بعد از کاربرد آن وجود داشته باشد.

دلیل دیگری که من این پاک کننده را دوست داشتم این است که مهر یک انجمن ملی اگزما را تأیید می کند. این بدان معنی است که برای آقایان دارای پاک کننده صورت حساس یا اگزما مناسب است. اکثر داوران آن را دوست دارند زیرا پاک کننده صورت را آرام و تمیز می کند.

نوع: پاک کننده
ما دوست داریم
برای پاک کننده صورت های خشک عالی است
حاوی سرامید است
این سد محافظ پاک کننده صورت را بازیابی می کند
این را در ذهن داشته باشید
فرمول آن متاسفانه شامل پارابن ها است
مردان با پاک کننده صورت خشک هنگام تمیز کردن پاک کننده صورت ، چالش های بسیاری دارند. در بالای لیست از بین رفتن رطوبت است. برای شما خوشبختانه ، پاک کننده صورت توسط CeraVe برای کمک به آقایان در رفع این مشکل طراحی شده است. عاشق این خواهید شد که پاک کننده صورت بعد از چه حسی باعث خوب شدن می شود.
5- شستشوی صورت ذغال سنگ پاک کننده مردانه Brickell برای مردان – بهترین انتخاب برای پاک کننده صورت حساس
شستشوی صورت ذغال سنگ پاک کننده مردانه Brickell برای مردان
برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
با استفاده از دست ، چه تعداد از شما فکر می کنید ذغال سنگ می تواند یک ماده خوب در پاک کننده باشد؟ اگر صادق بودید ، فقط تعداد معدودی از شما معتقدند که این امکان پذیر است. اما در اینجا برخی اخبار خبری وجود دارد – ذغال سنگ یک ماده پاک کننده عالی است. و در واقع ، بسیاری از شامپو های موجود در قفسه ها ذغال را فعال کرده اند.

توجه: وقتی من از ذغال سنگ صحبت می کنم ، منظورم نوعی نیست که برای طبخ آن استفاده می شود. خیر ، این نوع فعال است – برای کمک به تقویت سطح سلامت پاک کننده صورت صورت شما. این دارای خواص بی شماری است که آن را به عنوان یک عامل عالی برای این کار انتخاب می کند.

ذغال فعال در خلاص شدن از باکتری ها ، روغن اضافی ، تحریک کننده ها و رادیکال های آزاد که در منافذ پاک کننده صورت قرار دارند بسیار عالی است. این کار را بدون خشک کردن پاک کننده صورت یا تحریک پاک کننده صورت حساس انجام می دهد. Brickell از این مزایا آگاه است و تصمیم دارد از آن به نفع آنها در شستشوی صورت استفاده کند.

اما این همه چیزهایی نیست که Brickell در این شستشوی صورت دارد. این شستشو همچنین حاوی مواد بیشماری ارگانیک و طبیعی از جمله آلوئه ورا ، روغن جوجوبا و روغن زیتون است. روغن جوجوبا یک بالشتک محافظ را فراهم می کند که به پاک کننده صورت در حفظ رطوبت کمک می کند. روغن زیتون به خلاص شدن از شر روغن و خاک کمک می کند و به جای آنها روغنهای اساسی که پاک کننده صورت صورت را تغذیه می کنند ، تزریق می کنند. این شستشوی صورت برای همه نوع پاک کننده صورت بسیار عالی و ملایم است. با این حال ، گزینه مناسب برای افرادی که پاک کننده صورت حساس دارند ، مناسب است.

به عنوان یک شرکت ، Brickell در سال 2014 توسط مت بلدوک و جاش مایر ایجاد شد. این شرکت مانند بسیاری از نام های خانوادگی دیگر در یک گاراژ شروع به کار کرد و از آن زمان به بعد نیرویی برای حساب کردن به حساب می آید. اینک بخاطر ترجیح آن برای مواد طبیعی شناخته شده است. این شرکت محصولات خود را در بیش از 20 کشور جهان به فروش می رساند و هزاران نفر از مردان ستایش های خود را می خوانند.

برای کسانی که به عطر علاقه دارند ، توجه داشته باشید که رایحه شستشوی صورت طبیعی است. این ماده از روغنهای اساسی اکالیپتوس ، لیموترش و روغن نعناع حاصل می شود. از این بهتر ، شستشوی صورت عاری از سولفات و پارابن است.

کارشناسان Brickell توصیه می کنند که هر روز صبح و درست قبل از خوابیدن در شب ، از این محصول استفاده کنید. و اگر در تناسب اندام هستید ، این کار را بعد از تمرینات خود نیز انجام دهید.

نوع: شستن
ما دوست داریم
این مناسب برای آقایان با پاک کننده صورت حساس است
این از مواد طبیعی ساخته شده است
این گیاه دارای ذغال فعال می باشد که باعث تمیز کردن پاک کننده صورت می شود