هزینه مجوز بی بی سی به مدت دو سال به عنوان بودجه منجمد بررسی می شود اخبار انگلستان

[ad_1]

وزیر فرهنگ گفت که دولت در مدل بودجه بی‌بی‌سی «تجدیدنظر» خواهد کرد و هزینه مجوز برای دو سال آینده مسدود خواهد شد.

اطلاعیه در شهرداری ها نادین دوریس گفت وقت آن رسیده است که بپرسیم آیا “هزینه مجوز اجباری مناسب است” و تایید کرد که بررسی دولتی در مورد این موضوع “به زودی” آغاز خواهد شد.

در یک بیانیه بی بی سی گفت که این تصمیم “ناامید کننده” است و “نیاز به انتخاب های سخت تری دارد که بر پرداخت کنندگان مجوز تاثیر می گذارد”.

صبح یکشنبه، وزیر فرهنگ توییت کرد: “این اطلاعیه هزینه مجوز آخرین خواهد بود.”

تصویر:
نادین دوریس گفت که دولت مدل بودجه بی بی سی را “بازبینی” خواهد کرد

هزینه مجوز برای دو سال آینده در 159 پوند متوقف خواهد شد

خانم دوریس همچنین تأیید کرد که هزینه مجوز بی‌بی‌سی برای دو سال آینده مسدود خواهد شد و مطابق با تورم برای چهار سال آینده افزایش خواهد یافت.

این بدان معناست که هزینه فعلی 159 پوند در سال تا سال 2024 به قوت خود باقی خواهد ماند و معادل کاهش جدی بودجه شرکت در شرایط واقعی است.

این در حالی است که حزب کارگر این طرح ها را “وندالیسم فرهنگی” می داند و آنها را به “محوط کردن تمرکز” متهم می کند. از بوریس جانسون “رهبری در حال فروپاشی” در میان رسوایی ادامه دار با “پارتیز” در خیابان داونینگ.

اوایل دوشنبه، اتحادیه ملی روزنامه‌نگاران (NUJ) اعلام کرد که از اپراتور تلویزیون به عنوان یک مهره برای منحرف کردن توجه از حماسه مسدود کردن حزب در داونینگ استریت استفاده می‌شود که آقای جانسون با درخواست‌هایی برای استعفای خود مواجه است.

خانم دوریس گفت که این تصمیم با توجه به افزایش هزینه‌های زندگی برای بریتانیایی‌ها گرفته شده است و توافق‌نامه جدید به پخش‌کننده امنیت می‌دهد و در عین حال از مردم در برابر افزایش قیمت‌ها محافظت می‌کند.

وزیر فرهنگ گفت: این یک توافق عادلانه برای پرداخت کنندگان حق امتیاز در انگلستان است.

لوسی پاول، وزیر فرهنگ سایه
تصویر:
لوسی پاول، وزیر فرهنگ سایه، زمان اعلام رسوایی “پارتی” داونینگ استریت را زیر سوال برد.

تصمیم برند کارگری “وندالیسم فرهنگی”

اما لوسی پاول، وزیر فرهنگ سایه، بازتاب خانم دوریس را متقاعد نکرد و به شهرداری گفت که این تصمیم دولت را شبیه یک “دیکتاتوری دیگ” ساخته است.

خانم پاول ادامه داد: «آیا هزینه مجوز واقعاً ریشه بحران هزینه زندگی است؟ یا واقعاً در مورد انتقام طولانی مدت آنها علیه بی بی سی است؟

او (خانم دوریس) تا زمانی که خرابکاری فرهنگی او همه چیز بزرگ در بریتانیا را نابود نکند متوقف نخواهد شد.

وزیر فرهنگ در پاسخ گفت: هیچکس قصد تخریب بی بی سی را ندارد.

خانم دوریس گفت که بی‌بی‌سی یک “فانوس دریایی” است، اما هزینه مجوز “مقدار کمی پول نیست” و “پس‌رونده” است.

او به عوام گفت: «تنها کسانی که با انتخاب سختی مواجه نشده اند که چه چیزی می توانند یا نمی توانند برای خانواده خود به صورت هفتگی بپردازند، استدلال می کنند که این مبلغ کمی است.

«آنچه ما می گوییم این است که برای حرکت رو به جلو، باید تصمیم بگیریم، بحث کنیم و بحث کنیم تا بتوانیم با همه در این مجلس بحث کنیم. بیایید بحث کنیم که بی بی سی در سال 2027 چگونه خواهد بود.”

هزینه مجوز سالانه بی بی سی معمولاً در اول آوریل هر سال تغییر می کند و توسط دولت تعیین می شود که در سال 2016 اعلام کرد که مطابق با تورم به مدت پنج سال از اول آوریل 2017 افزایش می یابد.

گزارش شده است که حدود 3.2 میلیارد پوند برای شرکت هزینه دارد.

نمایی از دفاتر و استودیوهای ضبط خانه پخش بی بی سی در لندن، بریتانیا، 17 ژانویه 2022 رویترز / هانا مک کی
تصویر:
نادین دوریس گفت که این اقدام به کاهش هزینه های خانوار در زمانی که هزینه های زندگی در حال افزایش است کمک می کند

وزیر می گوید این اقدام باعث کاهش هزینه های خانوار می شود

اگر قیمت هزینه مجوز منجمد نمی شد و مطابق با تورم افزایش نمی یافت – در حال حاضر 5.1٪ – کل هزینه سالانه تا آوریل 167 پوند می شد.

طرح‌های تسویه جدید هزینه‌های مجوز شامل یک دوره شش ساله است و از اول آوریل 2022 تا 31 مارس 2028 لازم‌الاجرا می‌شود.

او به عوام گفت: «بی‌بی‌سی می‌خواست این هزینه تا پایان این قرارداد به بیش از 180 پوند افزایش یابد، در عوض تا آوریل 2024 روی 159 پوند باقی بماند».

«این پول بیشتر در جیب بازنشستگان است، جیب خانواده‌هایی که برای امرار معاش دست و پنجه نرم می‌کنند.

ما از خانوارها در مواقعی که بیشتر به آن نیاز دارند حمایت می کنیم و این توافق پیام مهمی را برای کاهش هزینه ها ارسال می کند، در حالی که به بی بی سی آنچه را که باید در حیطه وظایف خود ارائه کند، می دهد.

تیم دیوی
تصویر:
در بیانیه ای که توسط تیم دیوی، مدیر کل بی بی سی (تصویر) و رئیس بی بی سی ریچارد شارپ صادر شد، این تصمیم “ناامید کننده” بود.

بی بی سی از این اعلامیه “ناامید” است

ریچارد شارپ، رئیس بی‌بی‌سی و تیم دیوی مدیرعامل بی‌بی‌سی در بیانیه‌ای گفتند که “با توجه به طیف وسیعی از خدماتی که ما ارائه می‌کنیم، هزینه مجوز ارزش بسیار خوبی برای پول دارد.”

فریز در دو سال اول این توافق به این معنی است که بی‌بی‌سی باید تورم را جذب کند. این ناامیدکننده است – نه تنها برای صادرکنندگان مجوز، بلکه برای صنایع فرهنگی، که به بی‌بی‌سی برای کارهای مهمی که در همه جای بریتانیا انجام می‌دهند متکی هستند.

درآمد بی‌بی‌سی از خدمات در بریتانیا اکنون 30 درصد کمتر از 10 سال پیش است. ما عواقب توافق را بعداً، قبل از پایان سال مالی اعلام خواهیم کرد، اما این به انتخاب‌های دشوارتری نیاز دارد که بر پرداخت‌کنندگان هزینه مجوز تأثیر خواهد گذاشت.»

در پایان می‌نویسد: «بی‌بی‌سی دارایی مردم است و صدای آن‌ها باید در تعیین آینده بی‌بی‌سی همیشه بالاتر باشد.»

نادین دوریس، وزیر امور خارجه بریتانیا در امور دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش، در 16 نوامبر 2021 وارد داونینگ استریت در لندن، بریتانیا شد. رویترز / تام نیکلسون
تصویر:
نادین دوریس در توییتی در روز یکشنبه گفت که تعلیق دو ساله در هزینه مجوز به این معنی است که “روزهایی که سالمندان تهدید به زندان می شوند و ضابطان در را می زنند به پایان رسیده است.”

وزیر: بی بی سی باید به موضوع بی طرفی بپردازد

خانم دوریس به نمایندگان پارلمان اروپا گفت که برای کمک به بی‌بی‌سی برای مقابله با «چشم‌انداز پخش به‌سرعت در حال تغییر»، دولت «محدودیت وام‌گیری واحد تجاری بی‌بی‌سی را تا سقف ۷۵۰ میلیون پوند دو برابر خواهد کرد».

وزیر فرهنگ افزود: این شرکت باید با مسائل مربوط به بی طرفی و تفکر گروهی برخورد کند.

داونینگ استریت گفت که تلاش برای بی‌بی‌سی برای کاهش هزینه‌ها «در زمانی که بسیاری با فشار مالی مواجه هستند» و «اطمینان از بهترین ارزش پول برای صادرکنندگان مجوز» «حیاتی» است.

چگونه می توان بی بی سی را بدون هزینه مجوز تامین مالی کرد؟

هزینه اشتراک داوطلبانه

می توان از هزینه اشتراک مشابهی که توسط نتفلیکس و آمازون پرایم استفاده می شود استفاده کرد و کسانی که می خواهند محتوای BBC برای دسترسی به آن هزینه پرداخت کنند. این ممکن است به بودجه کمتر برای بی بی سی یا هزینه اشتراکی که بالاتر از هزینه مجوز است منجر شود. یکی از همکاران دوریس به میل آن ساندی گفت که افراد 19 تا 34 ساله “بی بی سی را تماشا نمی کنند و نباید مجبور به پرداخت هزینه آن شوند”. به دلیل گستره خدمات ارائه شده توسط بی بی سی، با پخش رایگان رادیویی و تلویزیونی که به سختی پشت دیوار پرداخت می شود، با چالش های فنی مواجه خواهد شد.

تبلیغات

بی بی سی فقط در کانال تلویزیونی و وب سایت خود در خارج از بریتانیا تبلیغات منتشر می کند – اما ممکن است تغییر کند. پخش کننده ممکن است مانند ITV و Channel 4 میزبانی تبلیغات را آغاز کند. این نگرانی وجود دارد که این امر ممکن است بی بی سی را تشویق کند که بر برنامه های درآمدزا به قیمت برنامه هایی که به مخاطبان کمتری خدمات می دهند تمرکز کند. لرد گرید، رئیس سابق بی‌بی‌سی، قبلاً این تبلیغ را رد کرده بود و گفته بود که این تبلیغ باعث «فقیر کردن» آی‌تی‌وی و کانال 4 می‌شود.

تامین مالی مستقیم از دولت

دولت ممکن است به بی بی سی یارانه سالانه بدهد، اما سوالاتی در مورد اینکه چگونه این امر بر استقلال تحریریه اپراتور تلویزیون تأثیر می گذارد، مطرح شده است.

هزینه پهنای باند

بی بی سی در نظر گرفته است که هزینه پهنای باند را معرفی کند. مجوز موجود برای مالکیت تلویزیون ها اعمال می شود، اما می توان این مجوز را برای کسانی که به اینترنت متصل هستند تغییر داد. این شرکت گفت که در سال 2020 “باز برای تحقیقات بیشتر” است. اجرای این امر آسان تر خواهد بود، اما ممکن است منتقدانی را که معتقدند مردم باید بتوانند درگیر شوند را راضی نمی کند.

ترکیبی از گزینه ها

ترکیبی از گزینه های فوق توسط افرادی مانند جان ویتینگدیل وزیر سابق رسانه پیشنهاد شده است. او پیشنهاد می کند که مالیات دهندگان خدمات اصلی بی بی سی مانند اخبار و برنامه های کودکان را تامین کنند، در حالی که سرویس اشتراک به سبک نتفلیکس می تواند هزینه نمایش های بودجه بزرگ خود را بپردازد.

سخنگوی نخست وزیر به خبرنگاران گفت: ما گفته ایم که هزینه مجوز را تا پایان دوره منشور فعلی در سال 2027 حفظ می کنیم، اما قبل از آن نحوه تامین مالی بی بی سی را بررسی خواهیم کرد.

پس از گزارش‌هایی در روز یکشنبه مبنی بر اینکه هزینه مجوز باید مسدود شود، افراد مشهوری از جمله کمدین‌های مت لوکاس و دیوید بدیل و مجریانی مانند ریچارد بیکن و دن واکر برای محافظت از شرکت به رسانه‌های اجتماعی روی آوردند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısısu tesisatçısıhtml nullednulled themesLevitramobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaTheta Healing Nedir