هزینه ترجمه متن انگلیسی به فارسی

ماه های تابستان – به ویژه آگوست – می تواند برای مترجمان قیمت ترجمه مقاله تخصصی مستقل یک زمان آرام باشد. بسیاری از مشتریان برای گذراندن وقت با خانواده و دوستان و دیدن بیشتر دنیا در طول تابستان استراحت می کنند. این اغلب به معنای افت فصلی درآمد مترجمان مستقل است. با این حال ، تابستان همچنین می تواند زمان مناسب برای رشد حرفه ای ترجمه شما باشد. در اینجا نحوه است.

مهارت های خود را تقویت کنید
اگر متوجه شدید که در ماههای تابستان تقاضای کمتری از مشتری دارید ، پس برنامه ریزی کنید که از آن زمان هوشمندانه استفاده کنید. شما می توانید مهارت های خود را از طریق دوره های آنلاین افزایش دهید ، از آخرین دانش صنعت مطلع شوید و به مناطقی بپردازید که قدرت آنچنانی نیست. زیر آفتاب نشستن و خواندن کتابی در زمینه بازاریابی یا مهارت های مالی برای فریلنسرها به این معنی است که می توانید در خارج از تابستان کهکشانی از اوقات آرام خود لذت ببرید و در عین حال موجبات پیشرفت کسب و کار و رویکرد شما به سمت کار آزاد را فراهم کنید.

شما همچنین می توانید از تابستان استفاده کنید تا خدمات خود را در زمینه ترجمه تخصصی گسترش دهید. ارائه ترجمه پزشکی یا ترجمه قانونی هم می تواند مشتری شما را گسترش دهد و هم درآمد شما را افزایش دهد ، زیرا برای این خدمات تخصصی تر می توانید نرخ بالاتری دریافت کنید.

یا چرا در یک کنفرانس برای شبکه سازی و تقویت مهارت های خود شرکت نمی کنید؟ جایی را در خارج از کشور انتخاب کنید و می توانید این رویداد را با یک تعطیلات ترکیب کنید تا واقعاً از سفر خود نهایت استفاده را ببرید.

برای بازاریابی وقت بگذارید
کاهش تقاضا از طرف مشتری همچنین به این معنی است که شما وقت دارید تا روی فعالیت هایی مانند تعرفه ترجمه تخصصی بازاریابی تمرکز کنید که اغلب در دوره های شلوغ کنار گذاشته می شوند. از ماه های تابستان استفاده کنید تا وب سایت خود را اصلاح کنید و اطمینان حاصل کنید که مهارت ها و مهارت های جدیدی که کسب کرده اید برای دیدن مشتریان (و مشتریان بالقوه) به طور واضح ذکر شده است.

اگر هنوز برنامه تابستانی ندارید ، تابستان زمان خوبی برای نوشتن یک برنامه بازاریابی است . اگر این کار را انجام دادید ، پس از مدتی وقت خود را صرف مرور مجدد آن کنید تا مطمئن شوید که در مسیر خود هستید و در صورت لزوم آن را به روز کنید.

مشتری های جدید پیدا کنید
بسیاری از مشتریان در ماه های تابستان دور هستند ، اما بسیاری از مترجمان نیز در این فرصت حضور دارند و فرصتی برای شما برای یافتن مشتریان جدید فراهم می شود. ترجمه یک صنعت رقابتی است و تابستان می تواند فرصتی عالی برای ارتباط با کسانی باشد که هنوز خدمات خارق العاده ترجمه شما را کشف نکرده اند.

شرکت ها غالباً نیاز فوری به ترجمه دارند که نمی توانند از قبل برنامه ریزی کنند. اگر مترجم گوگل مستقل معمول آنها غایب باشد ، آنها به شخص دیگری احتیاج دارند که کار را برای آنها انجام دهد. پیش از کاهش سرعت تابستان ، نکات مربوط به شبکه خود را بخاطر داشته باشید تا به محض بروز هر فرصتی از آنها استفاده کنید. همچنین می توانید برای اطمینان از تازه بودن نام شما در ذهن شرکتهایی که ممکن است در طول تابستان به کمک ترجمه نیاز داشته باشند ، فعالیت بازاریابی دیگری نیز انجام دهید.

کار نمایندگی را انتخاب کنید
تابستان همچنین زمان خوبی برای تماس با دارالترجمه ها برای پرس و جو در مورد کار است. آژانس ها ممکن است در طول تابستان کمبود مترجم داشته باشند ، زیرا بسیاری از مترجمان معمول آنها تعطیلات را تعطیل می کنند. با معرفی خود به آژانس ها در این زمان ، می توانید منبع جدیدی از کار را انتخاب کنید که به عنوان پوشش تابستان شروع شود اما در نهایت به یک ترتیب طولانی مدت تبدیل شود.

با آن کارهای برجسته کنار بیایید
سکوت ماه های تابستان همچنین به این معنی است که شما می توانید از پس همه وظایف کوچکی که وقت انجام کارشان را ندارند برآید. این که آیا یافتن بیمه غرامت ارزان تر ، اصلاح الگوی فاکتور یا مرتب سازی بانک اطلاعاتی مشتری ، علامت گذاری بر روی سایر وظایف برجسته در لیست شما منجر به اجرای یک سرویس روانتر و کارآمدتر می شود ، که خود می تواند به سود حرفه ای ترجمه شما باشد.

افکار نهایی
در طول ماههای تابستان برای کمک به رشد حرفه ای ترجمه خود چه کاری انجام داده اید؟ و قبل از پایان تابستان چه چیز دیگری را در نظر دارید؟ نظرات خود را از طریق نظرات به اشتراک بگذارید.