هر چیزی که شما همیشه می خواستید در مورد سشوار بدانید

اگر صاحب سشوار هستید (برخلاف این معتاد منفجر کننده سالن ) ، احتمالاً هر روز از آن استفاده می کنید تا قفل های خود را از خیس شدن خیس تا به اندازه کافی سشوارید تا از درب آن بیرون بیاید. و این احتمالاً به این دلیل است که شما هیچ سرنخی برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این ابزار طراحی گرما ندارید.

یادگیری هرگز دیر نیست ، بنابراین ما یک راهنمای سشوار مفید را با راهنمایی هایی از آرایشگر مشهور رایان ریچمن و سفیر نام تجاری و Rowenta نام تجاری زیبایی و جوزو پرز در کنار هم قرار داده ایم .

روی وات سرمایه گذاری کنید ، اما گرما را خاموش کنید.

به نظر می رسد که هر نوع سشوار همیشه داغ تر از نوع بعدی است. با این حال ، ریچمن در استفاده از تنظیمات گرمای بسیار بالا هشدار می دهد ، زیرا احتمالاً برای DIYer لازم نیست.

ریچمن می گوید: “سشوار ضربه ای که در محدوده 1300 تا 1875 وات قرار داشته باشد برای هر کسی که در خانه استفاده کند بسیار عالی است.” “شخصاً ، من دوست دارم احساس كنم كه سشوار من موها را منفجر كند و احساس می كنم ابزار من در حال كار است. شما همیشه می توانید گرما را خاموش كنید ، اما همچنان قدرت را حفظ می كنید.”

اگر کسی هستید که می خواهید فرهای خود را تنظیم کنید یا به راحتی ضربه موی خود را سشوارید ، او توصیه می کند که یک سشوار را با وات کمتری خریداری کنید ، زیرا لزوماً در تلاش نیستید که زمان خشک شدن ضربه خود را به حداقل برسانید.

یک راهنمای ضروری روزانه برای دستیابی به زندگی خوب
در ایمیل سبک زندگی ما مشترک شوید
[email protected]
با تشکر!
با موفقیت به سیستم وارد شده اید
انواع مختلف مو نیاز به گرمای مختلفی دارد.

طبق گفته پرز ، سطح گرمای مختلف باید متناسب با بافت و حالت مو تنظیم شود. او توضیح می دهد، ” حرارت بالا برای واقعا ضخامت و یا موهای زبر در دسترس است ، و به حذف رطوبت بیش از حد که مو واقعا مرطوب است، اما همیشه به یاد داشته باشید برای حفظ سشوار در حال حرکت و هرگز در یک بخشی از مو برای مدت زمان طولانی تمرکز می کنند. تنظیم مناسب برای موهای نازک یا شکننده مناسب است . اگر موهای شما به جای مرطوب مرطوب هستند ، استفاده از تنظیم حرارت کم برای جلوگیری از خشک شدن بیش از حد مهم است. “

تا آنجا که دکمه مرموز “شات عالی” ، باعث می شود کوتیکول مو مهر و موم شود ، ظاهر نهایی را برای نگه داشتن طولانی مدت تنظیم می کند و می درخشد. پرز می افزاید: “هنگامی که موهای شما حدود 80 درصد خشک است ، به شلیک خنک بروید. تمام نیازهای موهای شما در این مرحله در خشک کردن لمس های تمام شده است ، و شلیک خنک به اندازه کافی خشک کردن را کامل می کند و در برابر گرمای بیش از حد محافظت می کند.”

ریچمن معتقد است که “شلیک جالب” برای قفل کردن یک حلقه نیز عالی است ، یا اگر موهای خود را در مجعد تنظیم کردید ، برای خنک کردن موهای شما و قفل شدن در امواج به دلخواه کار می کند.

همه انواع سشوار یکسان ایجاد نمی شوند ، بنابراین بدانید از کدام نوع استفاده کنید.

ریچمن می گوید: ” فناوری یونی میلیون ها یون منفی ایجاد می کند و آنچه که سشوارهای یونی به انجام آن کمک می کنند تجزیه مولکول آب است.” “این به شما اجازه می دهد تا سشوار مو خیلی سریعتر موهای شما را سشوارد و این بدان دلیل است که شما نه تنها از گرما و نیروی جریان هوا استفاده می کنید ، بلکه شما از این فناوری جدید برخوردار هستید که به تجزیه آب نیز کمک می کند.”

به گفته ریچمن ، مشکل بزرگ استفاده از سشوارهای یونی این است که مردم نمی دانند چه موقع متوقف شوند. او می گوید: “موهای شما گرم است و شما قارچ خود را از روی آن می گذرید و وقت نمی کنید متوجه شوید چه موهای شما واقعاً خشک است.” “بنابراین من فکر می کنم که بسیاری از افراد بیش از حد موهای خود را خشک می کنند ، به خصوص در اطراف صورت.” مو بور بیشتر این مسئله را دارند زیرا همیشه موهای خود را برجسته می کنند تا طبیعی به نظر برسند و رشد چندانی نداشته باشند.

سشوار های سرامیکی گرمای مضراتی مضر را منتشر نمی کنند که به گفته پرز ، موها را برای محافظت در برابر حرارت اضافه به آرامی خشک می کند. در حالی که سشوارهای تورمالین از گرما مادون قرمز و یونهای منفی ساطع می کنند و باعث می شوند گرما در مواقع زیبایی برای موهای زائد و براق کمتر و براق تر باشد. همچنین موها را قادر می سازد بدون ایجاد آسیب ، سطح گرمای بسیار بالاتری را تحمل کنند.

پرز ترجیح می دهد از Rowenta Inspiration Pro Dryer استفاده کند ، زیرا این یک سشوار یونی با سیستم سرامیکی تقویت شده با تورمالین است. ترکیب هر سه عنصر ایمن ترین و سریعترین گزینه یک ظاهر طراحی شده را در اختیار حرفه ای قرار می دهد. در همین حال ، ریچمن بین سشوارهای چاپی سرگرم کننده Amika و Harry Josh Pro Dryer 2000 مشغول به کار است . گرچه اولی در قیمت بسیار بالایی قرار دارد ، اما هوا تا 80 مایل در ساعت را منفجر می کند و روی موهای ضخیم عالی عمل می کند.

اتصال مناسب سشوار به شما کمک می کند استرس را از یک ظاهر طراحی شده خارج کنید.

در حالی که بسیاری از مردم دیگر از دیفیوزر استفاده نمی کنند ، ریچمن معتقد است که فقط دختران موهای مجعد می توانند از این دلبستگی بهره مند شوند. وی گفت: “فکر می کنم عالی باشد زیرا به جای اینکه گرما را در یک منطقه متمرکز کند ، آن را بسیار گسترده توزیع می کند. مشتری با حتی یک موج طبیعی و طبیعی که به دنبال تقویت آن می تواند از دیفیوزر برای اضافه کردن بدن یا گزاف گویی به موهای خود استفاده کند.” توضیح می دهد

پرز پیشنهاد می کند که افرادی که دارای موهای مجعد و موهای مو هستند ، در تنظیم دمای کم از دیفیوزر استفاده می کنند. این کمک می کند تا موها بلند شود و یک جریان ملایم و غیرمستقیم از هوای گرم آزاد شود که قدرت آن زیاد نباشد تا موهای شما درهم و برهم ، مات و مهار نشود.

کنسانتره ها هنگامی که شما یک ظاهر طراحی شده هستید کنترل خروجی هوا را هدایت و متمرکز می کنید تا نتیجه فرسایش را کنترل کنید. پرز از آنها برای گرفتن ظاهری مستقیم یا نرم استفاده می کند. نکته طرفدار وی: کنسانتره را نزدیک مو نگه دارید ، و چند اینچ را بین آنها بگذارید. از یک برس گرد استفاده کنید و به همان اندازه معقول بکشید تا بهترین نتیجه را از تمرکز بگیرید.

مهم نیست که از چه نوع سشوار استفاده می کنید ، به خاطر داشته باشید که ابتدا از محصول محافظ گرما استفاده کنید.

پرز می گوید: “سرم های محافظ ، لوسیون ها و اسپری ها بهترین راه برای اطمینان از محافظت از موهای شما در طی یک ظاهر طراحی شده هستند.”

حتی اگر هر چهار روز یکبار منفجر می شوید ، احتمالاً با یک فرش یا آهن تخت در تماس هستید. بنابراین ریچمن توصیه می کند از یک روش تقویت کننده مانند Living Proof’s Perfect Hair Hair Day 5-in-1 استفاده کنید ، که همچنین بدون روغن و بدون سیلیکون است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>