نحوه جمع كردن چادر مسافرتي جدید

ما صدها ساعت تحقیق و آزمایش پیگیری دهها چادر مسافرتی را صرف کرده ایم تا این لیست از بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی در بازار جمع شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد توصیه های چرخ دنده مورد علاقه ما ، به این لینک های معروف راهنمای چرخ دنده CleverHiker مراجعه کنید :

انتخاب دقیق دنده CleverHiker

بهترین کوله پشتی و اجاق گاز

بهترین کیسه خواب و خواب پد و بالش

بهترین چکش

بهترین فیلترهای آب

بهترین صندلی های کوله پشتی

نحوه جمع كردن چادر مسافرتي
خار BA مس HV UL3 در امتداد TIMBERLINE نوین

چرا به ما اعتماد کنید؟
ما کاملاً می دانیم که یافتن توصیه های قابل اعتماد در مورد چرخ دنده دشوار است ، و این یکی از اصلی ترین دلایلی است که ما CleverHiker ساخته ایم. ما برای ماجراجویی در فضای باز زندگی می کنیم و این راهنماها را بسیار جدی می گیریم. برخی از دلایلی که می توانید به ما اعتماد کنید در اینجا آورده شده است:

انتخاب های ما کاملاً مستقل و مبتنی بر تجربه شخصی است.

ما بیش از 10،000 مایل دنباله را ثبت کرده ایم و تجهیزات زندگی در فضای باز را برای زندگی آزمایش می کنیم.

ما هر محصولی را که توصیه می کنیم ، خودمان و میدانی داریم که متأسفانه عادی نیست.

ما برای نمایش اطلاعات در مورد نوآوری های محصولات بعدی به نمایشگاه های صنعت سفر می کنیم.

ما دائماً هنگام راه اندازی محصولات جدید ، راهنماهای خود را به روز می کنیم.

ما با توصیه‌هایمان طوری رفتار می‌کنیم که گویی آنها برای خانواده و دوستان ما بوده است.

ما مادام العمر هستیم و همیشه در معرض انتقاد سازنده هستیم. اگر فکر می کنید محصولی را گم کرده ایم یا اشتباهی رخ داده است ، دوست داریم نظرات شما را بشنویم .

DSC09611-3.jpg
چه چیزی برای شما در یک چادر مسافرتی مهم است؟
وزن – شما می خواهید یک سرپناه فوق العاده راحت برای حمل روزهای مایل بزرگ و زمین های کوهستانی راحت باشد. اگر کمی بسته باشد و وزن آن بسیار کمی باشد ، شما فکر نمی کنید کمی مینیمالیستی باشد. برای داشتن بهترین کیفیت در یک بسته بندی سبک ، از چادر مسافرتی های مافوق صوت مورد علاقه ما دیدن کنید: Big Agnes Copper Spur HV UL 2 & UL3 ، پرتال SlingFin ، و Zpacks Duplex & Triplex . همچنین می توانید برای گزینه های حتی بیشتر ، لیست بهترین تارپ ها و چادر مسافرتی های Ultralight ما را ببینید.

قیمت – شما به دنبال بهترین گزینه ارزان قیمت هستید که می توانید برای یک رویداد یا تعطیلات از آن استفاده کنید و احتمالاً بیش از چند بار در سال کوله پشتی نخواهید داشت. شما چادر مسافرتی می خواهید ساده ، کاربردی و ارزشمند باشد. برای بالاترین کیفیت گزینه مناسب ، گزینه های بودجه مورد علاقه خود را بررسی کنید: REI Passage 2 ، Half Dome 2 Plus ، Quarter Dome SL 2 و Marmot Tungsten UL 2 .

فضا – شما می خواهید یک چادر مسافرتی کوله پشتی بزرگ که منتظر آب و هوای بد باشید ، کشش کنید و در اردوگاه راحت باشید. اندازه و وزن بسته بندی شده هنوز یک نگرانی هستند ، اما شما نمی خواهید احساس همکاری کنید. برای گزینه های بلند و جادار مورد علاقه ما ، سری REI Half Dome Plus را بررسی کنید . و به یاد داشته باشید ، شما همچنین می توانید یک چادر مسافرتی 3 نفره با نور فوق العاده (مانند Copper Spur HV UL3 ) اندازه بگیرید تا یک فضای بزرگ برای دو کوهنورد بدست آورید.

دوام و حفاظت از آب و هوا – شما عاشق کوله پشتی در باران یا درخشش ، برف یا رعد و برق هستید. شما به چادر مسافرتی احتیاج دارید که بتواند طوفان را به معنای واقعی کلمه و به صورت تصویری هوای خود قرار دهد و شما می خواهید برای دوام اضافه شده کمی وزن اضافه کنید. برای چادر مسافرتی های ماندگار مورد علاقه ما در 3 فصل که در هوای بد بسیار خوب است ، MSR Hubba Hubba NX 2 ، SlingFin Portal و NEMO Dagger 2P را ببینید .

بهترین چادر مسافرتی های 1 نفره – چادر مسافرتی های 1 نفره به ندرت بیش از یک درب / هشتی دارند و می توانند کاملا مناسب باشند ، اما موارد خوبی در آنجا وجود دارد. بسیاری از عکسهای برتر چادر مسافرتی ما مانند اندازه محبوب Copper Spur HV UL1 و MSR Hubba NX1 در اندازه 1P آمده است . اگر ترجیح می دهید وسایل خود را درون چادر مسافرتی نگه دارید ، از داشتن یک اتاق مخصوص wiggle اضافی لذت ببرید ، و راحتی دو درب / هشتی را دوست دارید ، توصیه می کنیم اندازه یک چادر مسافرتی دو نفره با نور فوق العاده را انجام دهید. چادر مسافرتی های دو نفره مورد علاقه ماجراجویی های انفرادی ما عبارتند از Big Agnes Copper Spur HV UL2 ، ZPacks Duplex ، REI Quarter Dome SL 2 ، NEMO Hornet 2P و Big Agnes Tiger Wall UL2 .

Zpacks Triplex در محدوده Wind River
ZPACKS سه لایه در باد رود محدوده

اندازه چادر مسافرتی برای شما مناسب است؟
واقعیت غم انگیز با اندازه چادر مسافرتی این است که بیشتر اوقات تولید کنندگان اغراق می کنند که چه تعداد از افراد قادر به خواب راحت در آنها خواهند بود. به عنوان مثال ، بیشتر چادر مسافرتی های دو نفره برای افراد متوسط ​​متوسط ​​بسیار مناسب است. اگر قصد دارید دو نفر را در چادر مسافرتی خود بخوابید و کمی فضای بیشتری می خواهید ، احتمالاً انتخاب سایز سه نفره سه نفره مناسب است. فقط به یاد داشته باشید که فضای اضافی باعث افزایش وزن نیز می شود ، بنابراین احتمالاً می خواهید یک مدل چادر مسافرتی سبک انتخاب کنید تا وزن کوله پشتی شما پایین بیاید. برای اطلاعات بیشتر در مورد پیدا کردن مناسب مناسب برای شما ، از راهنمای اندازه چادر مسافرتی ما بازدید کنید.

MSR Hubba Hubba NX در پاتاگونیا
MSR از HUBBA HUBBA NX در پاتاگونیا

آیا به ردپایی احتیاج دارید؟
تقریباً هر چادر مسافرتی موجود در این لیست گزینه خرید “ردپای” را دارد که به افزایش عمر چادر مسافرتی شما کمک می کند. ردپای به سادگی یک ورق از مواد است که تقریباً به اندازه اندازه کف چادر مسافرتی شما است. این زیر چادر مسافرتی شما می رود و کف شما را از ساییدگی ، شستشوی درختان و سایش / پارگی محافظت می کند. ردپاها کاملاً ضروری نیستند ، و بسیاری تصمیم می گیرند از آنها استفاده نکنید ، اما اگر به دنبال حداکثر دوام هستید ، در محافظت از کف چادر مسافرتی شما کمک خواهد کرد. در پایان این یک انتخاب شخصی است ، اما در صورت نیاز به کمک تصمیم می گیرید که آیا یک اثر مناسب برای شما مناسب است اگر پست خود را بررسی کنید آیا واقعاً به اثاثیه خود نیاز دارید ؟

بسته بندی چادر مسافرتی درجه یک از بهترین راه ها برای افزایش راحتی ، ایمنی و لذت بردن در سفرهای backcountry است. اما هنگامی که شما در حال خرید یک چادر مسافرتی جدید هستید ، به سرعت متوجه خواهید شد که گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد که دارای یک نمونه مشخصات برای مقایسه هستند.
موش خرمای کوهی تنگستن 2P UL در تثلیث رشته کوه های آلپ

وزن بسته بندی شده در مقابل وزن حداقل قطار
هنگام تحقیق در مورد چادر مسافرتی ها ، به احتمال زیاد متوجه چندین مشخصات مختلف برای وزن خواهید شد و می تواند کمی گیج کننده باشد. بعضی از تولید کنندگان حتی ممکن است چقدر سبک چادر مسافرتی را مبهوت کنند که جذاب تر به نظر برسد. متأسفانه هیچ استاندارد تعیین شده لازم برای اندازه گیری وزن چادر مسافرتی در صنعت وجود ندارد ، اما در اینجا نکاتی برای کمک به شما در رمزگشایی همه شماره ها وجود دارد:

وزن بسته بندی شده – این مشخصات به وزن تمام قسمت های چادر مسافرتی به اضافه هر گونه لوازم جانبی که هنگام خرید آن وارد می شود ، اشاره دارد. به عبارت ساده ، آن چادر مسافرتی ، پرواز ، گویل ، سهام ، کیت تعمیر ، اسپلینت قطبی ، کیسه های مواد ، ردپای (در صورت خرید در کیسه چیزهای چادر مسافرتی در هنگام خرید) و سایر لوازم جانبی در کیف چادر مسافرتی است. این معمولاً دقیق ترین اندازه گیری است که باید در نظر گرفته شود. پس از همه ، شما قصد دارید با چادر مسافرتی خود از چادر مسافرتی ها استفاده کنید ، درست است؟

حداقل وزن دنباله – این مقدار کمی مودار می شود. از آنجا که هیچ استاندارد صنعتی لازم برای محاسبه این امر وجود ندارد ، برخی از تولید کنندگان کالاهای بیشتری را نسبت به سایرین حذف می کنند. حداقل وزن دنباله به طور کلی پذیرفته شده است به معنای فقط اجزای اساسی برای خشک نگه داشتن شما ، و همیشه شامل بدن چادر مسافرتی ، رنگین کمان و قطب ها خواهد بود. این اندازه گیری معمولاً شامل چادر مسافرتی نیست (مگر اینکه چادر مسافرتی شما نیمه آزاد باشد) ، خطوط بچه و کیسه های چیزهایی که همه آنها معمولاً می خواهید وارد کنید.

اندازه گیری وزن – همانطور که در چادر مسافرتی های انتخابی برتر ما در زیر می بینید می بینید که ما وزنهای اندازه گیری شده را لیست می کنیم. ما این چادر مسافرتی ها را در مقیاس CleverHiker قرار داده ایم تا خواندن دقیقی از نحوه جمع شدن آنها در برابر یکدیگر ارائه دهیم. برای وزن های اندازه گیری شده ، بدن چادر مسافرتی ، رنگین کمان ، قطب چادر مسافرتی ، سهام چادر مسافرتی ، و کیسه مواد را شامل می شود. ما این موارد را شامل می شویم زیرا این همان چیزی است که شما در واقع دنباله خواهید بود.

BA Copper Spur HV UL3 در High Uintas
خار BA مس HV UL3 در UINTAS بالا

به دنبال نوع خاصی از چادر مسافرتی هستید؟
لیست سایر چادر مسافرتی های راهنمای CleverHiker Gear را ببینید:

10 بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی (این لیست) – چادر مسافرتی برای مسافران پشت پرده

10 بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ – برای کسانی که قصد دارند از چادر مسافرتی خود استفاده کنند ، عمدتا برای کمپینگ اتومبیل

6 بهترین چادر مسافرتی بودجه – برای افرادی که به دنبال یک چادر مسافرتی مناسب بودجه هستند

9 بهترین تارپ و چادر مسافرتی Ultralight – برای کسانی که می خواهند هر اونس ممکن را ذخیره کنند

10 بهترین کوله پشتی پشتی – برای کسانی که دوست دارند کارهای کمی متفاوت انجام دهند

بحث انتقادی
آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید که کدام چادر مسافرتی کوله پشتی به بهترین وجه برای شما کار خواهد کرد از جمله اطلاعاتی در مورد دوام ، رتبه بندی فصل و موارد دیگر دیگری؟ برای بخش زیر در قسمت انتقادات منتخب به قسمت انتهای این پست بروید و همه مواردی را که می خواهید بدانید پوشش می دهیم.

Zpacks Triplex در امتداد دنباله جان Muir
ZPACKS سه لایه به همراه جان MUIR نوین

10 بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی سال 2020
Big Agnes Copper Spur HV UL2 & UL3
مس spur ul3 2020.jpeg
بهترین چادر مسافرتی عمومی برای وزن ، فضا و کیفیت

MSRP (UL2): 449.95 دلار

وزن قابل اندازه گیری (UL2): 3 پوند 1 اونس.

DIMENSIONS (L x W x H): 88 x 52/42 x 40 اینچ.

اندازه ها: 1P ، 2P ، 3P ، 4P ، 2P پلاتین ، 3P پلاتین ، UL2 mtnGLO (ساخته شده در نوار سبک) و UL3 mtnGLO (ساخته شده در نوار سبک)

PROS: Ultralight ، فضای داخلی جادار ، سریع و آسان برای قدم زدن ، جیب های عالی ، درب و هشتی بزرگ ، ساخت و ساز با کیفیت و مواد ، آزاد

CONS: نسبت به بعضی از خیمه ها از دوام کمتری برخوردار است ، زیپ های رنگین کمان می توانند کمی مفید باشند

BOTTOM LINE: ما فکر می کنیم Big Agnes Copper Spur HV UL2 و UL3 بهترین ترکیب وزن ، فضای داخلی ، محافظت از آب و هوا و سهولت استفاده از هر چادر مسافرتی کوله پشتی موجود در بازار را دارند. این چادر مسافرتی ممکن است برای بعضی از افراد کمی ارزشمند باشد ، اما برای یافتن چادر مسافرتی کوله پشتی مستقل بهتر در این کلاس وزنه برداری شما سخت خواهد بود.

اگر از فضای داخلی تنگ تری برخوردار نیستید یا اغلب به صورت انفرادی کوله پشتی می کنید ، UL2 یک انتخاب عالی است. اگر بیشتر کوله پشتی به صورت جفت هستید ، پیشنهاد می کنیم UL3 را بکشید ، که فضای داخلی بیشتری دارد و تنها 13 اونس وزن دارد.

بیشتر: بررسی کامل ما در مورد مس Spur HV UL2 را در اینجا ببینید . انتخاب کنید تا به رد پای UL2 یا رد پای UL3 اگر شما می خواهید برای افزایش دوام چادر مسافرتی طبقه.

مشاهده در REI
مشاهده در آمازون
ZPacks Duplex & Triplex
zpacks duplex.jpg
بهترین پناهگاه بسته بندی ULTRALIGHT

MSRP (دوبلکس): 599 دلار

وزن قابل اندازه گیری (دوبلکس): 1 پوند 13.9 اونس. (سهام w & 8 قطب الیاف کربن )

ابعاد (L x W x H): 90 x 45 x 48 in.

اندازه ها: 1P ، 2P & 3P

PROS: به طرز باورنکردنی سبک ، 2 درب / هشتی ، جادار برای دو (Triplex) ، ماده DCF هنگام خیس شدن یا خیساندن آب خیس نخواهد شد ، قطب های نوردی می توانند به عنوان قطبهای چادر مسافرتی دو برابر شوند.

CONS: گران قیمت ، مدیریت تراکم لازم برای چادر مسافرتی های تک جداره ، طراحی غیر آزمایشی زمان بیشتری را برای راه اندازی می گیرد و می تواند محدود کننده باشد

خط پایین: ZPacks دوبلکس و سه لایه در میان تمام زمان چادر مسافرتی فوق سبک مورد علاقه ما برای طریق، پیاده روی و از راه دور ماجراهای هستند. این چادر مسافرتی ها فضای بسیار مناسبی از فضای داخلی ، قابلیت زنده ماندن و محافظت از آب و هوا را در وزن کم نور و به طرز چشمگیری فراهم می کنند. پارچه DCF از دو لایه، بخش بزرگی از آنچه می سازد به طوری pricy است، اما DCF عالی است، زیرا این مسخره نور، به طور کامل ضد آب، با دوام، و نمی خواهد از وسط خم شدن زمانی که مرطوب.

به گفته این ، این چادر مسافرتی ها دارای حواشی جزئی هستند که برخی از کوله پشتی ها ایده آل نخواهند بود. آنها غیرآزاد هستند ، بنابراین تنظیم آنها کمی بیشتر طول می کشد و ممکن است نیاز به خلاقیت در زمین های صخره ای داشته باشد. همچنین ، آنها پناهگاه های تک دیواره ای هستند ، بنابراین ممکن است مجبور شوید چگالش داخلی را در هوای سرد و مرطوب مدیریت کنید.

تا آنجا که اندازه پیش می رود ، ما برای پیاده روی با دو نفره و Tripple برای فضای داخلی بیشتر هنگام پیاده روی با شریک جزئی هستیم. شما می توانید از قطب های نورد خود برای پشتیبانی از این پناهگاه ها و یا خرید قطب های فیبر کربن فوق العاده از Zpacks استفاده کنید.

بیشتر: بررسی کامل ما درباره Duplex را اینجا و Triplex در اینجا ببینید .

DUPLEX را در ZPACKS مشاهده کنید
TRIPLEX را در ZPACKS مشاهده کنید
MSR Hubba Hubba NX 2
msrhubbahubba2019.jpg
قابلیت استفاده از نور ، ماندگاری و حفاظت از وزن سبک

MSRP: 449.95 دلار

وزن معیار: 3 پوند 14.1 اونس.

اندازه ها: 1P ، 2P ، 3P & 4P

ابعاد (L x W x H): 84 x 50 x 39 در.

پیشنهادات: دو جداره ، 2 درب / هشتی ، آزاد ، با دوام ، جادار

CONS: برای مسافرتهای انفرادی اندکی سنگین ، دیوارهای جانبی کمی در نزدیکی چادر مسافرتی احساس نزدیکی دارند

خط پایین: MSR از Hubba Hubba NX است یکی از مهمترین و چادر مسافرتی محبوب در جهان پیاده برای سال های بسیاری بوده است، و با دلیل خوب است. این چادر مسافرتی به خوبی طراحی ، جادار و بادوام است و در هوای باد و مرطوب از محافظت بسیار خوبی برخوردار است. چیدمان متقارن و دیوارهای روبرو عمودی نزدیک Hubba Hubba فضای داخلی زیادی را برای دو کوهنورد فراهم می کند تا بتوانند در آن بنشینند و از آن آویزان شوند. دو شکایت اصلی ما در مورد Hubba Hubba این است که آن را نسبت به آنچه که ترجیح می دهیم سنگین تر باشد ، هر چند که بین دو کوهنورد تقسیم نمی شود ، بد نیست و دیوار در هنگام سر دراز کشیدن کمی به صورت احساس می کند. به طور کلی ، Hubba Hubba به طور مرتب در بین بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی برای محافظت و راحتی قابل اعتماد قرار دارد.

بیشتر: بررسی کامل ما در مورد MSR Hubba Hubba NX را در اینجا ببینید . اگر می خواهید دوام کف چادر مسافرتی را افزایش دهید ، ردپای Hubba را انتخاب کنید .

مشاهده در REI
نمایش در آمازون
گذرگاه تعاونی REI 2
نمو سنجاقک 2 (2) .jpg
چادر مسافرتی بهترین بسته بندی بودجه

MSRP: 159 دلار

وزن معیار: 5 پوند 7.5 اونس.

ابعاد (L x W x H): 88 x 52 x 40 در.

اندازه ها: 1P ، 2P & 3P

امتیازات: مقرون به صرفه ، با دوام ، آزاد ، درها و هشتی بزرگ ، زیپ های قوی ، نصب آسان ، طراحی ساده / مؤثر ، ردپای آن

CONS: سنگین و حجیم برای مسافرت های کوله پشتی طولانی و دشوار ، هشتی ها به هر دو گروه نیاز دارند و هیچ ستون بالایی برای افزایش فضای داخلی

خط پایین: REI تعاونی پاساژ 2 توازن استثنایی بین عملکرد و قیمت. اگر تازه به کوله پشتی مشغول هستید و یا در بودجه سخت خود قرار ندارید ، این می تواند یک چادر مسافرتی عالی برای شروع کار باشد. اگر گذرگاه را بین دو کوهنورد تقسیم کنید ، وزن و فله خیلی بد نیست ، اما کوله پشتی های سبک وزن احتمالاً می خواهند برای یک طراحی آگاهانه تر از وزن انتخاب کنند. گفته می شود ، این طراحی چادر مسافرتی کوله پشتی کلاسیک سالهاست که بسیار کاربردی است ، و به اندازه کافی سخت است که در برابر صدها (اگر نه هزاران هزار) مایل در برابر استفاده در مسیر مقاومت کند.

مشاهده در REI
SlingFin Portal
portal1.jpg
نور فوق العاده ، سبک ، ساخت و ساز و جادوگری

MSRP: 485 دلار

وزن اندازه گیری: 3 پوند 4 اونس.

DIMENSIONS (L x W x H): 85 x 51/42 x 44 اینچ (در سر گسترده تر ، با پای باریک تر)

اندازه: 2P

PROS: Ultralight ، Freestanding ، فضای داخلی ، جادار سریع و آسان ، جیب های عالی ، درب و هشتی بزرگ ، ساخت و ساز با کیفیت ، سیستم اتصال قطب پیاده روی برای افزایش پایداری در هوای طوفانی

CONS: منافذ کریسمس گران قیمت ، کمی بی دست و پا ، کمی با دوام تر از بعضی از چادر مسافرتی ها ، زیپ های رنگین کمان گاه می توانند

خط پایین: SlingFin پورتال یک چادر مسافرتی مستقل واقعا فوق سبک است که قوی است و بسیار توانا در شرایط طوفانی است. این مخصوصاً برای کسانی که با قطب های نوردی پیاده روی می کنند صادق است زیرا می توانند برای افزایش پایداری به قاب این چادر مسافرتی وصل شوند. ما همچنین عاشق ارتفاع اوج و پهنای بالای پورتال هستیم ، که باعث می شود احساس بسیار قابل لمس تر از متوسط ​​چادر مسافرتی کوله پشتی 2 نفره اولتراسایت باشد. ما دوست داریم در آینده مدل 3 نفره ای از این پورتال را برای جفت هایی که فضای داخلی کمی بیشتر دارند ، ببینیم ، اما پرتال 2 نفره هنوز تعادل بسیار خوبی بین وزن و فضای داخلی برقرار می کند. در پایان ، ما فکر می کنیم که این پورتال یکی از بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی ایستاده با حمل و نقل فوق العاده ارزان قیمت در بازار است.

بیشتر: بررسی کامل ما در مورد پورتال را در اینجا ببینید .

مشاهده در SLINGFIN
REI Co-op Quarter Dome SL 2
ربع گنبد sl 2.jpeg
چادر مسافرتی بی سیم و دوستانه با بودجه با وسایل نقلیه بزرگ

MSRP: 349 دلار

وزن اندازه گیری: 2 پوند 15.9 اونس.

ابعاد (L x W x H): 88 x 52/42 x 38 (در سر گسترده تر ، با پای باریک تر)

اندازه ها: 1P ، 2P & Tarp

پیشنهادات: قیمت مناسب ، فوق العاده سبک ، 2 درب / هشتی ، درب هشتی بسیار بزرگ ، تهویه مناسب

CONS: نیمه آزاد ، نه یک اتاق برای دو نفر (اما به اندازه کافی سبک برای استفاده به عنوان چادر مسافرتی 1 نفره)

خط پایین: محله REI تعاونی گنبد SL 2 یک گزینه عالی برای کوله پشتی بسیار سبک وزن و در بودجه است، به عنوان آن را در میان گزینه های بیشتر مقرون به صرفه در جهان چادر مسافرتی فوق سبک است. با وجود سبک بودن ، Quarter Dome SL فضای مناسبی برای فضای ذخیره در داخل و هشتی بزرگ در خارج از منزل برای ذخیره سازی فراهم می کند. این صرفه جویی در وزن با ضعف همراه است ، زیرا SL فقط نیمه آزاد است. این بدان معناست که برای عملکرد باید به طور کامل جمع شود. ما به طور معمول چادر مسافرتی های خود را به هر حال برای زمین آموزش داده می کنیم ، اما طراحی چادر مسافرتی های نیمه آزاد در هوای بسیار بادآورده و ناخوشایند تمایل به خراب شدن دارند. به گفته این ، عملکرد SL بسیار عالی است ، قیمت عالی است ، و تهویه مناسب است.

بیشتر: بررسی کامل ما در مورد Quarter Dome SL را در اینجا ببینید . اگر می خواهید دوام کف چادر مسافرتی را افزایش دهید ، ردپای Quarter Dome SL 2 را انتخاب کنید .

مشاهده در REI
REI Co-op Half Dome 2 Plus
REI half dome 2 plus 2018.jpeg
خیمه بسیار شفاف و چادر مسافرتی دوبرابر برای افراد مسلح با بودجه

MSRP: 229 دلار

وزن معیار: 5 پوند 4.5 گرم.

ابعاد (L x W x H): 92 x 56 x 44in

اندازه ها: چاپ 1P ، 2P ، 2P (گرافیکی روی رنگین کمان) و 4P

مثبت: فضای داخلی آزاد ، بسیار جادار ، مقرون به صرفه ، با دوام ، سریع و آسان برای قدم زدن ، ابعاد طولانی برای افراد قد بلند مناسب است

CONS: سنگین و حجیم هنگام بسته بندی

خط پایین: REI تعاونی نیم گنبدی 2 به علاوه یک چادر مسافرتی که حداکثر فضای داخلی و دوام در حالی که به حداقل رساندن هزینه است. ابعاد سخاوتمندانه و چهارراه بالای آن یک فضای داخلی را ایجاد می کند و مصالح آن بسیار با دوام تر از متوسط ​​چادر مسافرتی کوله پشتی است. نزولی اصلی با Half Dome 2 Plus به صورت وزن به وجود می آید. خیلی بد نیست اگر چادر مسافرتی را بین دو کوهنورد تقسیم کنید ، اما این یکی از سنگین ترین و حجیم ترین چادر مسافرتی هایی است که ما توصیه می کنیم. با این وجود ، اگر دوام ، راحتی ، فضای داخلی و مقرون به صرفه بودن نگرانی های اصلی شما هستند ، Half Dome 2 Plus دشوار است.

بیشتر: انتخاب کنید تا به HD 2 به علاوه رد پای اگر شما می خواهید برای افزایش دوام چادر مسافرتی طبقه.

مشاهده در REI
تنگستن Marmot 2P UL
تنگستن marmot 2p ul.jpeg
چادر مسافرتی روشنایی دوستانه بودجه ای با فضای داخلی قابل حمل

MSRP: 299 دلار

وزن اندازه گیری: 3 پوند 10.8 اونس.

ابعاد (L x W x H): 88 x 54/46 x 42 اینچ (گسترده تر در سر ، باریک تر با پا)

اندازه ها: 1P ، 2P ، 3P & 4P

پیشنهادات: قیمت مناسب ، فضای داخلی ، آزاد ، 2 درب / هشتی ، زمین سریع و آسان

CONS: کمی سنگین تر از برخی ، یک هشتی کوچکتر از دیگری است

خط پایین: موش خرمای کوهی تنگستن 2P UL موازنه بزرگ بین وزن، هزینه، و قابلیت زندگی. از نظر ما این چادر مسافرتی بسیار کم ارزش است. این یک برنامه کف مشابه با Copper Spur HV UL2 و MSR Hubba Hubba NX دارد ، اما با هزینه کمتری همراه است و احساس فضای بیشتری در داخل دارد. ما دوست داریم که رنگین کمان پلی استر آن در هوای مرطوب و سرد خیس نشود و زیپ های درب آن با یک دست به راحتی باز می شوند. شکایت اصلی ما با تنگستن این است که دو هشتی سمت آن متقارن نیستند (یکی به دلایلی بزرگتر از دیگری است). با این وجود ، به دلیل وزن ، هزینه و فضای داخلی آن ، Marmot Tungsten 2P UL به طور کامل در بین بهترین ها قرار دارد.

بیشتر: اگر می خواهید دوام کف چادر مسافرتی را افزایش دهید ، ردپای 2P UL را انتخاب کنید .

نمایش در آمازون
مشاهده در BACKCOUNTRY
Big Agnes Tiger Wall UL2
agnes ببر ببر بزرگ.jpeg
چادر مسافرتی ماوراء بنفش با فضای داخلی خوب و اندازه بسته بندی شده کوچک

MSRP: 399.95 $

اندازه گیری وزن: 2 پوند 8.1 اونس.

DIMENSIONS (L x W x H): 86 x 52/42 x 39 اینچ (در سر گسترده تر ، با پای باریک تر)

اندازه: 2P و 3P

مثبت: Ultralight ، 2 درب / هشتی ، نسبت فضای مناسب به وزن ، جیب های خوب

CONS: نیمه آزاد ، مواد نازک ، نه یک اتاق برای 2 اتاق ، زیپ های رنگین کمان می توانند به حالت تعلیق در بیایند ، بدون دریچه هوا ، برای کوهنوردان بیش از 6 فوت کوتاه باشد

BOTTOM LINE: Big Agnes ‘ Tiger Wall UL2 فضای خوبی را در یک بسته فوق العاده سبک ارائه می دهد. Tiger Wall ترکیبی از دو خیمه محبوب BA است – شکل آن شبیه به مس مس (اما سبک تر) است ، و ساختار قطب شبیه به Fly Creek است(اما با فضای داخلی بیشتری) یک حرکت نزولی با Tiger Wall ، طراحی نیمه آزاد آن است که برای یک حرکت کامل به دو تکه در پای چادر مسافرتی احتیاج دارد. این نوع طراحی در زمین های صخره ای راحت تر است ، ممکن است در هوای سرد و مرطوب کمی آفتاب بماند و در وزش باد شدید نیز به خوبی حفظ نخواهد شد. Tiger Wall همچنین با موادی ساخته شده است که تقریباً نازک است و ما به آن اعتماد خواهیم داشت ، بنابراین برای کسانی که وسایل دنده خشن دارند ، انتخاب مناسبی نیست. Tiger Wall دارای چند اشکال کوچک است ، اما برای کسانی که می خواهند یک پناهگاه اولتراسفر اتاق پذیرایی داشته باشند ، گزینه مناسبی است.

بیشتر: بررسی کامل ما در مورد Tiger Wall UL2 را در اینجا ببینید . انتخاب کنید تا به ببر دیوار UL2 ردپای اگر شما می خواهید برای افزایش دوام چادر مسافرتی طبقه.

مشاهده در REI
نمایش در آمازون
NEMO Hornet 2
nemo hornet 2.jpeg
چادر مسافرتی 1 نفره ULTRALIGHT با فضای داخلی و اندازه بسته بندی شده کوچک

MSRP: 369.95 دلار

وزن معیار: 2 پوند 4.9 اونس.

DIMENSIONS (L x W x H): 85 x 51/43 x 40 اینچ (در سر گسترده تر ، با پای باریک تر)

اندازه ها: 1P ، 2P ، Elite 1P & Elite 2P

موارد مثبت: Ultralight ، 2 درب / هشتی ، فضای مناسب برای یک کوهنورد انفرادی ، اندازه کوچک بسته بندی شده

CONS: نیمه آزاد ، واقعاً فضای کافی برای 2 ، کوتاه برای کوهنوردان بالای 6 فوت نیست

خط پایین: NEMO هورنت 2 دو جداره، چادر مسافرتی نیمه مستقل فوق العاده سبک است. این هتل دارای دو درب و هشتی است که یک مزایای نادر برای یک چادر مسافرتی در کلاس وزن خود است. این مکان به عنوان چادر مسافرتی 2 نفره ذکر شده است ، اما دیوارهای شیب دار فضای داخلی را محدود می کنند و آن را به یک فشار محکم برای دو نفر تبدیل می کنند. ما فکر می کنیم Hornet 2 برای کسانی که دوست دارند فضای کافی برای نگه داشتن وسایل خود در داخل داشته باشند ، یک پناهگاه کوله پشتی انفرادی بهتری ایجاد می کند. نقطه ضعف اصلی هورنت طراحی نیمه آزاد آن است (به پای دو تکه احتیاج دارد) که در زمین های صخره ای و هوای مرطوب / بادی ناخوشایند است. به طور کلی ، اگر شما یک کوله پشتی سولو بسیار سبک هستید که به دنبال تمام راحتی های یک چادر مسافرتی سنتی هستید ، Hornet 2P گزینه بسیار خوبی است.

اطلاعات بیشتر: Hornet همچنین در اندازه مدل “Elite” (پیوندهای فوق) ارائه می شود ، که کمی سبک تر است اما هزینه بیشتری نیز دارد. ما فکر می کنیم که نسخه استاندارد 2P که به عنوان یک پناهگاه انفرادی استفاده می شود ، بهترین ارزش را دارد. انتخاب کنید تا به رد پای هورنت 2 اگر شما می خواهید برای افزایش دوام چادر مسافرتی طبقه.

اگر عاشق بسته بندی های کوچک و وزن کم هورنت هستید ، اما یک چادر مسافرتی آزاده را ترجیح می دهید ، از NEMO Dragonfly 2 (اطلاعات بیشتر در بخش افتخارات ذهنی در زیر) دیدن کنید.

مشاهده در REI
نمایش در آمازون
NEMO Dagger 2P
نمو + خنجر + .jpg
چادر مسافرتی سبک با فضای کم عمق

MSRP: 429.95 $

وزن اندازه گیری: 3 پوند 11.1 اونس.

ابعاد (L x W x H): 90 x 50 x 42 in.

اندازه: 2P و 3P

موارد مثبت: زمین آزاد ، سریع و آسان ، 2 درب / هشتی ، اتاق کافی برای 2 نفر ، نور برای فضای شما امکان پذیر است

CONS: سنگین تر از برخی دیگر ، تهویه ضعیف ، هشتی ها هر یک به 2 مورد نیاز دارند

خط پایین: NEMO خنجر 2P بزرگ در قابلیت زندگی است، اما در را وزن بیش از حد به وجود دارد. همانند MSR Hubba Hubba ، داگر دارای یک کف مستطیل شکل و سقف متقارن است که باعث افزایش فضای آرنج و فضای داخلی قابل استفاده می شود. Dagger همچنین دارای دو هشتی بزرگ است که فضای زیادی برای ذخیره دنده دارد ، اگرچه برای هر هشتی دو تخته چادر مسافرتی لازم است. صلاحیت اصلی ما با Dagger این است که ما آرزو می کنیم تهویه بیشتری برای مدیریت میعان داشته باشد ، اما این کار دلالی نیست. بنابراین اگر در یک طراحی مناسب به دنبال سبک زندگی سبک وزن هستید ، NEMO Dagger 2p یک انتخاب عالی است.

بیشتر: انتخاب کنید تا رد پای خنجر 2P اگر شما می خواهید برای افزایش دوام چادر مسافرتی کف و اضافه کردن یک انبار دنده به فضای ذخیره سازی و حتی بیشتر.

مشاهده در REI
مشاهده در آمازون
REI Co-op Quarter Dome 2
rei co-op چهارم گنبد 2.jpeg
چادر مسافرتی رومی که آسان بر روی وال است

MSRP: 349 دلار

وزن حداقل TRAIL: 3 پوند 11.1 اونس.

DIMENSIONS (L x W x H): 88 x 52/42 x 42 اینچ (گسترده تر در سر ، باریک تر با پا)

اندازه ها: 1P ، 2P ، 3P & Hammock

پیشنهادات: مقرون به صرفه ، سبک ، تهویه مطبوع مناسب ، 2 درب / هشتی ، هشتی بزرگ و داخلی ، فضای آزاد

CONS: در هشتی ها هر کدام به 2 مورد نیاز دارند ، کمی سنگین تر از دیگران

BOTTOM LINE: طراحی مجدد REI Co-op Quarter Dome 2 یک چادر مسافرتی سبک وزن است که با قیمت مناسب عرضه می شود. دارای طرح قابل مقایسه با بهترین کلاس در کلاس BA Copper Spur HV UL2 & SlingFin Portal است ، اما روی کیف پول راحت تر است. علاوه بر این ، ما دوست داریم که در هوای نامطبوع از داخل چادر مسافرتی به ورودی اصلی دسترسی داشته باشید و هشتی های جانبی بزرگ فضای زیادی برای ذخیره دنده ها وجود دارد (اما از هر طرف به دو نوع چادر مسافرتی احتیاج دارید). بنابراین اگر بودجه دارید اما هنوز یک پناهگاه سبک با تمام زنگ ها و سوت ها می خواهید ، REI Co-op Quarter Dome 2 یک انتخاب خوب است.

بیشتر: اگر می خواهید دوام کف چادر مسافرتی را افزایش دهید ، ردپای QD 2 را انتخاب کنید .

مشاهده در REI
یادداشت افتخار
چادر مسافرتی های زیر لیست نهایی ما را تهیه نکرده اند ، اما اتفاقات خوبی برای آنها آمده است. در این بخش به سرعت قدرت اصلی هر چادر مسافرتی را برجسته خواهیم کرد و توضیح می دهیم که چرا این برش را ایجاد نکرده است. و شما هرگز نمی دانید ، شاید یکی از این چادر مسافرتی ها مناسب شما باشد.

هیلبرگ آنجان 3
hillberg.png
چادر مسافرتی چرمی چهار چشمی با یک فضای خوب به نسبت وزن

MSRP: 780 دلار

وزن TRAIL MIN: 3 پوند. 8 اونس

ابعاد (L x W x H): 86 63 63/51 x 41 اینچ (گسترده تر در سر ، باریک تر با پا)

اندازه ها: 2P ، 3P ، 2P GT (هشتی بزرگتر) و 3P GT (هشتی بزرگتر)

نکته: مقدار کمی از فضای مناسب ، در هوای مرطوب و باد شدید

CONS: گران ، 1 درب / هشتی ، غیر آزاد

خط پایین: Hilleberg انجان 3 می تواند یک انتخاب خوب اگر شما معمولا اردوگاه بالا treeline در سخت، شرایط قرار گرفته است. نکته: برای داشتن فضای اضافی با حداقل هزینه / افزایش وزن ، مدل 3 نفره را از طریق Anjan 2 انتخاب کنید. این چادر مسافرتی دارای چندین فراز کلید اصلی است – فقط 1 درب / هشتی ، غیر آزاد و برچسب قیمت شیب دار.

نمایش در موزهجو
مشاهده در CAMPSAVER
NEMO Dragonfly 2
نمو سنجاقک 2.jpg
خیمه آزادسازی چشمی با اندازه کوچک بسته بندی شده

MSRP: 399.95 $

وزن TRAIL MIN: 3 پوند. 1 اونس.

DIMENSIONS (L x W x H): 88 x 50/45 x 40 اینچ (سر در پهن تر ، باریک تر با پا)

اندازه ها: 1P ، 2P

موارد مثبت: Ultralight ، 2 درب / هشتی ، هشتی بزرگ ، فضای مناسب برای یک کوهنورد انفرادی ، اندازه کوچک بسته بندی شده ، آزاد

CONS: فضای کافی برای 2 نفر نیست ، اما برای پیاده روی های بالاتر از 6 فوت کوتاه است

خط پایین: NEMO سنجاقک 2 یکی از سبک ترین و قابل بسته ترین چادر مسافرتی مستقل شما می توانید دریافت کنید. ما دوست داریم که دو هشتی بزرگ در چندین تنظیم مختلف با هم گره خورده باشند تا بهترین تعادل نظر و حفاظت از آب و هوا را بدست آورند. به گفته این ، سنجاقک به اندازه کافی مناسب برای دو نفر نیست ، و ما آزادترین NEMO Hornet 2 را به عنوان یک پناهگاه انفرادی برای صرفه جویی در پول و وزن ترجیح می دهیم .

بیشتر: انتخاب کنید تا به سنجاقک 2 ردپای اگر شما می خواهید برای افزایش دوام چادر مسافرتی طبقه.

مشاهده در REI
نمایش در آمازون
رنگین کمان دوتایی

پناهنگ تک لامپ ULTRALIGHT با قیمت مناسب

MSRP: 329 دلار (با آستر)

وزن حداقل TRAIL: 2 پوند 14 اونس.

ابعاد (L x W x H): 88 x 52 x 42 in.

اندازه ها: 1P ، 2P

مثبت: اولتراسایت ، نسبت قیمت به وزن مناسب

CONS: مدیریت تراکم داخلی لازم برای پناهگاه های یک جداره ، غیر آزاد ، فضای محکم برای 2 با فضای کوچک ، نیاز به آب بندی درز دارد تا ضد آب باشد

BOTTOM LINE: رنگین کمان دوتایی Tarptent یکی از بهترین قیمت به نسبت وزن هر چادر مسافرتی در بازار را دارد ، اما همچنین دارای پایین آمدن قابل توجهی است. طراحی تک دیواری (ترکیبی) آن را مستعد حساسیت داخلی می کند و مستقل نیست مگر اینکه با قطب های نوردی جفت شود. همچنین فضای کمتری برای دو نفر دارد و قبل از اینکه کاملاً ضد آب باشد ، نیاز به آب بندی درز دارد.

مشاهده در TARPTENT
Big Agnes Fly Creek HV UL2
نمو سنجاقک 2 (1) .jpg
MSRP: 349.95 دلار

اندازه گیری وزن: 2 پوند 4.5 گرم.

DIMENSIONS (L x W x H): 86 x 52/42 x 40in (در سر گسترده تر ، باریک تر در پا)

اندازه ها: 1P ، 2P ، 3P ، 1P کربن (قطب های فیبر کربن / پرواز Dyneema) ، کربن 2P (قطب های فیبر کربن / پرواز Dyneema) ، 1P پلاتین (سبک تر از نسخه استاندارد) و 2P پلاتین (سبک تر از نسخه استاندارد)

مثبت: Ultralight ، اندازه بسته بندی شده کوچک

CONS: نیمه آزاد ، ورودی جلو می تواند ناراحت کننده باشد ، 1 هشتی کوچک ، فضای داخلی کافی برای 2

خط پایین: بزرگ اگنس پرواز نهر HV UL2 است در میان سبک های دوجداره، چادر مسافرتی ، نیمه مستقل در بازار است. این یک برنامه طبقه مشابه با Nemo Hornet 2P (هر دو به نظر ما در واقع به عنوان چادر مسافرتی های 1 نفره بهتر عمل می کنند) ، اما برخلاف Hornet ، پرواز Fly Creek تنها یک درب و هشتی دارد ، که باعث زنده ماندن آن می شود. همچنین ، اضافه کردن چادر مسافرتی Big Agnes ‘Tiger Wall ، پرواز Creek را در مکانی بی خطر رها می کند. با تنها کمی پول بیشتر و چند اونس اضافی ، Tiger Wall فضای داخلی بسیار بیشتری و دو درب / هشتی را فراهم می کند.

بیشتر: نسخه پلاتین این چادر مسافرتی سبک تر است ، اما گرانتر است و از مواد نازک تری استفاده می شود. انتخاب کنید تا به پرواز نهر UL2 ردپای اگر شما می خواهید برای افزایش دوام چادر مسافرتی طبقه.

مشاهده در REI
نمایش در آمازون
MSR Freelite 2

MSRP: 489.95 $

وزن حداقل TRAIL: 2 پوند 8 اونس.

ابعاد (L x W x H): 84 x 50 x 36 in.

اندازه ها: 1P ، 2P & 3P

مثبت: Ultralight

CONS: گران قیمت ، نیمه آزاد ، داخلی محکم ، ارتفاع اوج کم

خط پایین: MSR Freelite 2 است در مسیر درست با وزن و ویژگی های آن است، اما برگ محصول نهایی چیزی به دلخواه. طراحی نیمه آزاد این است که باید در گوشه و کنار یک انتهای آن خراشیده شود ، که منجر به ضعف در هوای سرد و مرطوب می شود. همچنین از ارتفاع قله ای کم و طول کوتاه برخوردار است که باعث کاهش زندگی می شود.

مشاهده در REI

اعتراضات چادر مسافرتی بحرانی
قیمت – برای گرفتن یک چادر مسافرتی کوله پشتی عالی ، نیازی به صرف هزینه نیست. به همین دلیل این لیست حاوی مجموعه ای از گزینه های جامد در انواع مختلف قیمت است. اگر کوله پشتی زیادی بکشید ، احتمالاً معقول است که هزینه بیشتری برای یک محصول با کیفیت هزینه کنید که سالها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بودجه محدودی دارید ، ممکن است بخواهید توصیه‌های چادر مسافرتی را در مورد کوله پشتی خود بررسی کنید ، اما به نظر می رسد آنها سنگین تر باشند.

وزن – چند اونس در اینجا و آنجا ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما کاهش وزن برای لذت بردن از سفرهای کوله پشتی بسیار مهم است. چادر مسافرتی های سبک ، پیاده روی را سرگرم کننده تر می کنند ، و این چیزی است که درمورد آن اتفاق می افتد. چادر مسافرتی شما یکی از چهار مورد سنگین در پشت شما خواهد بود (پناهگاه ، کوله پشتی ، کیسه خواب و پد خواب ) ، بنابراین مکان بسیار خوبی برای نگه داشتن وزن به حداقل ممکن است. چادر مسافرتی هایی که در این لیست توصیه می کنیم بهترین ترکیب بین وزن ، راحتی و راحتی را نشان می دهد ، اما اگر شما می خواهید فداکاری کنید تا حتی سبک تر شود ، تارها و چادر مسافرتی های مافوق صوت مورد علاقه ما را بررسی کنید .

حفاظت – چادر مسافرتی کوله پشتی که از عناصر محافظت نمی کند از بی فایده نیز بدتر است ، خطرناک است. بنابراین مراقب چادر مسافرتی های شدید بودجه ای باشید که در جای دیگر پیدا خواهید کرد. هر چادر مسافرتی موجود در این لیست ، از طوفان بسیار خوبی برخوردار است تا از امنیت ، خشک و گرما در امان باشد.

فضای داخلی – چادر مسافرتی های کوله پشتی با محدود کردن فضای داخلی وزن را به حداقل می رساند (و بنابراین ، از مواد کمتری استفاده کنید). چادر مسافرتی های یک نفره برای کوهنوردان انفرادی اختصاصی که به دنبال مسافرت سریع و سبک هستند بسیار عالی است. چادر مسافرتی های دو نفره محبوب ترین آنها هستند ، زیرا تعادل خوبی بین وزن و فضای داخلی برقرار می کند. بیشتر چادر مسافرتی های دو نفره فقط دارای اتاق کافی برای دو خواب و چند کیسه چوبی هستند که کوله پشتی و وسایل اضافی آن در هشتی ها ذخیره می شود. اگر فضای راحتی بیشتری برای راحتی در اردوگاه می خواهید ، ممکن است بخواهید یک سایز را در چادر مسافرتی ها جمع کنید (برای مثال ، یک چادر مسافرتی سه نفره بخرید تا بتوانید دو کوهنورد را جا دهید). فقط بخاطر بسپار ، فضای داخلی چادر مسافرتی یک تجارت بین راحتی و وزن است. برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب مدل با آن ، از راهنمای اندازه چادر مسافرتی ما دیدن کنید.

RATING SEASON – پناهگاه های سه فصل محبوب ترین چادر مسافرتی های کوله پشتی و سبکی هستند که در این راهنما روی آنها تمرکز می کنیم. آنها برای سفرهای بهار ، تابستان و پاییز ساخته شده اند که در آنجا باید هوای بد را در هنگام ترویج تهویه هوا حفظ کنید ، که به حداقل تراکم داخلی کمک می کند. چادر مسافرتی های سه فصل معمولاً می توانند کمی برف را تحمل کنند ، اما برای برف سنگین و شرایط سخت زمستانی ساخته نمی شوند.

طراحی – یک نقص یک طراحی می تواند به راحتی یک چادر مسافرتی کوله پشتی محکم و در غیر این صورت را خراب کند. چادر مسافرتی های عالی عناصر طراحی را ساده نگه می دارند و شامل چندین درب ، فضای کافی در فضای هشتی ، فضای زیادی از فضای سر ، هواکش برای کاهش تراکم و جیب های داخلی برای ذخیره دنده می شوند.

SETUP – چادر مسافرتی های آزاد به طور کلی ترجیح داده می شوند زیرا استفاده از آنها راحت تر و سریع تر انجام می شود. آنها با یک سیستم قطبی ثابت همراه هستند که می تواند تقریباً در هر نقطه ، حتی بر روی سنگ جامد تنظیم شود. چادر مسافرتی های غیر آزاده از شیرها ، گیلینها و قطبهای نوردی برای غافلگیری استفاده می کنند. آنها با قطع کردن قطب های چادر مسافرتی وزن خود را کاهش می دهند اما به زمین و فضای بیشتری نیاز دارند و تمرین بیشتری برای تسلط دارند.

ساخت دیوار – چادر مسافرتی های دو جداره با دو قسمت جداگانه – بدنه چادر مسافرتی مش و یک رنگین کمان همراه است. چادر مسافرتی داخلی مش به عنوان سدی از تراکم که در قسمت داخلی رنگین کمان تشکیل می شود عمل می کند. چادر مسافرتی های تک دیواره ای با خراش دادن به مشبک داخلی مش ، وزن را کاهش می دهند ، اما این باعث می شود که کوهنوردان در شرایط مرطوب و سرد از آسیب پذیری داخلی در معرض تراکم داخلی قرار بگیرند. مالش در مقابل چادر مسافرتی مرطوب چاله ها است ، بنابراین ما اکثراً چادر مسافرتی های دو جداره را توصیه می کنیم مگر اینکه معمولاً در آب و هوای خشک و کوله پشتی کوله پشتی کنید. برای پیاده روهای ماوراء بنفش که به ایده پناهگاه های تک دیواری باز هستند ، به توصیه های ما در مورد شیپور خاموشی و چادر مسافرتی های فوق العاده توجه کنید .

درب ها و جای خالی – اگر قصد دارید دو نفر را در چادر مسافرتی خود بخوابید ، داشتن دو درب و دو هشتی راحت تر است. داشتن ورودی های جداگانه اطمینان حاصل خواهد کرد که هر بار که بخواهید از چادر مسافرتی خود وارد شوید ، روی یک طناب نوردی و دو دسته تجهیزات دنده ای صعود نمی کنید. این یک مزیت بزرگ است و به همین دلیل است که تقریباً تمام توصیه های چادر مسافرتی ما دارای دو درب و هشتی است.

دوام – اصلی ترین تجارت با چادر مسافرتی های سبک این است که آنها با استفاده از مواد نازک تر ساخته می شوند ، که تمایل به ماندگاری کمتری نسبت به پناهگاه های سنگین دارند. گفته می شود ، اگر با احتیاط درمان شود ، چادر مسافرتی های ماوراء بنفش هزاران مایل دوام خواهند آورد. همچنین لازم است به یاد داشته باشید که چوب یا سنگ تیز دقیقاً درمورد هر نوع پارچه چادر مسافرتی سوراخ می شود. اگر در استفاده از دنده سخت هستید و نمی خواهید با مواد سبک وزن برخورد کنید ، توصیه می کنیم یکی از توصیه های سنگین تری را که برای دوام ساخته شده یا اضافه کردن یک ردپایی برای افزایش دوام کف چادر مسافرتی خود انتخاب کنید. برای استفاده شخصی ما ، فکر می کنیم چادر مسافرتی های سبک وزن ارزش خرید و فروش را دارند.

مواد غذایی – این روزها بیشتر چادر مسافرتی ها با ردپای خود جای نمی گیرند و بسیاری از کوله پشتی های سبک وزن آنها را غیر ضروری می دانند. فواید اصلی یک اثر پایانی ، اضافه کردن دوام به کف چادر مسافرتی شما است. یک پا از کف چادر مسافرتی شما در برابر سایش محافظت می کند ، بنابراین طولانی تر خواهد ماند و به تعمیرات کمتری احتیاج دارید. اگر مایل به تحمل وزن اضافی برای افزایش عمر چادر مسافرتی خود هستید ، در نظر بگیرید یک جای پا را بطور خاص برای چادر مسافرتی خود انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اثر پا ، پیشنهاد می کنیم مقاله ما را با عنوان ” آیا واقعاً به یک ردپا احتیاج دارید” بخوانید ؟

خرید آنلاین – خط مشی بازگشت فروشنده را بررسی کنید ، اما تقریباً همیشه می توانید پس از خرید چادر مسافرتی استفاده نشده را در یک بازه زمانی مشخص بازگردانید. ما توصیه می کنیم گزینه برتر خود را خریداری کنید ، آن را در خانه آزمایش کنید و در صورت عدم استفاده ، آن را برگردانید یا مبادله کنید. ما سالهاست که چادر مسافرتی های سبک خریداری می کنیم و بصورت آنلاین مشکلی نداریم.

اطلاعات بیشتر
اگر از این بررسی لذت برده باشید ، احتمالاً دیگر لیست های چرخ دنده ما را نیز دوست دارید. برخی از منابع محبوب از راهنمای دنده CleverHiker آورده شده است :

انتخاب دقیق دنده CleverHiker

بهترین چادر مسافرتی های سبک ، Ultralight و بودجه

بهترین کوله پشتی و اجاق گاز

بهترین کیسه های خواب و پدهای خواب

بهترین چکش

امیدواریم این راهنما برای یافتن تجهیزات دنده کوله پشتی مورد نظر شما مفید باشد. اگر می خواهید بازخوردی ارائه دهید یا کالای مورد نظر خود را از دست ندهید ، لطفاً برای تماس با ما از فرم تماس با ما استفاده کنید.

با تشکر از خواندن و مسیرهای شاد!

برخی از پیوندهای این صفحه پیوندهای وابسته هستند ، به این معنی که اگر خرید از طریق آن پیوندها انجام شود ، ممکن است یک کمیسیون کوچک دریافت کنیم. این امر هیچ هزینه ای را برای خوانندگان ما ایجاد نمی کند و به ما کمک می کند تا سایت خود را حفظ و راه اندازی کنیم. شهرت ما مهمترین دارایی ماست ، به همین دلیل ما فقط توصیه هایی کاملاً صادقانه و بی طرفانه ارائه می دهیم.