نحوه انتخاب بهترین نوع عینک آفتابی

با فصل تابستان آفتاب میاید , و با آفتاب در معرض اشعه ماوراء بنفش ( UV ) و تابیدن نور و روشنایی سپید قرار می‌گیرد . در‌صورتی‌که در جستجوی یک جفت سایه تازه می‌باشید , نگهداری از دیده و راحتی – و خیر تنها سبک – را در خاطر داشته باشید .

کشف کردن بهترین نوع عینک آفتابی مطلوب فراوان با اهمیت است , چون تمامی آنان به عبارتی حفظ کننده را ارائه نمی دهند . بعضا پژوهش ها نشان می‌دهد که پرتوهای فرابنفش لبریز انرژی از خورشید قادر است به مشاهده کرد شما در معاش بعدی جراحت برساند . قرار به چنگ آوردن در معرض اشعه ماوراء بنفش بیشتراز حد ممکن است به ماکولا , حیطه پشت دیده یاری دهد که به انتقال تصاویر به مغز یاری می نماید . در صورتیکه چشمان شما کمرنگ باشد , خطر اصلی ترین است .

پزشک معالج Rishi Singh , دکتر دیده , نکاتی را برای تعیین شایسته ترین عینک آفتابی ارائه میدهد که سبب می شود چشمان شما به نیکی نگهداری شود .

چه طور می توان شایسته ترین مراقبت بهترین نوع عینک آفتابی را بدست آورد

برای مراقبت از چشمان شما , دکتر معالج سینگ پیشنهاد می نماید که :

بهترین نوع عینک آفتابی را گزینش فرمایید که نیز UVA و نیز UVB را مسدود می نماید . حتمی نیست حق بیمه بپردازید – مراقبت در قبال اشعه ماوراء بنفش در همگی جایگاه های بها وجود دارد . ( آنجا یک گونه موجود است . شما می‌خواهید آنها‌را از یک آفریننده دارای اعتبار خریداری فرمایید , ( دکتر معالج سینگ می گوید . بالاترین تراز حفاظت UVA / UVB را که میتوانید پیدا فرمایید , گزینش نمایید . وی می گوید که می گوید تراز حفاظت از UVA و UVB را روی استیکر قرار خواهید اعطا کرد یا این که روی تگ صحیح چاپ میکنید .
در صورت وجود تخریب ماکولا یا این که رتینوپاتی دیابتی , لنزهای کهربا یا این که قهوه ای را گزینش فرمایید . این رنگ ها کنتراست را تقویت می نمایند , که می‌تواند به شما در خوبتر چشم شدن یاری دهد . او می گوید , ولی در صورتیکه بدون چاره گردید گزینش فرمایید , جايگاه اشعه ماوراء بنفش بالا از رنگ لنز مهمتر است .

نکاتی راجع به بهترین نوع عینک آفتابی برای رانندگی

تابیدن بدون واسطه فروغ و روشنایی خورشید اکثر زمان ها برای آسایش زیاد واضح است و علم آموزان ما نسبت به نوروروشنایی بزرگتر و با اهمیت خیس میگردند . برای شایسته ترین روئت کرد بهترین نوع عینک آفتابی  هنگام رانندگی , پزشک سینگ سفارش می نماید که :

در پی لنزهای قطبی باشید . آن‌ها برای کاهش تابیدن تعجب آور شایسته ترین میباشند . این دستور مخصوصا در صورت وجود جراحی انکسار دیده نظیر لیزیک زیاد حیاتی است .
لنزهای قهوه ای , خاکستری , سبز یا این که رنگ زرد را تعیین نمائید . آن ها برای به دست کم رساندن اعوجاج رنگ شایسته ترین می‌باشند .

نوباوه ها هم به عینک آفتابی احتیاج دارا‌هستند

پزشک سینگ می گوید , خردسال ها تا 6 ماهگی بایستی عینک آفتابی داشته باشند . شورای ویژن ایالات متحده به ما یاداوری می نماید که جراحت ناشی از اشعه ماوراء بنفش و اشعه ماوراء بنفش در حین معاش یک شخص تجمعی است , براین اساس ایده خیر و خوبی است که به فرزندان خویش بیاموزید که پوشیدن بهترین نوع عینک آفتابی چقدر کلیدی است .

قرار به دست آوردن در معرض پرتوهای خورشید میتواند سبب تولید یک سری بیماری دیده شود . اینها مشتمل بر آب مروارید و دژنراسیون ماکولا در زمان معاش شخص است .

در‌صورتی‌که عینک دارید

پزشک معالج سینگ می گوید , عینک های تجویز شده – مخصوصا آنهایی که لنزهای پلی کربنات دارا‌هستند – بعضا از مراقبت در قبال اشعه ماوراء بنفش را ساخته اند . لنزهایی که به صورت خودکار بدون نور می‌شوند در قبال اشعه ماوراء بنفش و تابیدن نوروفروغ از خویش مراقبت می نمایند .

optometrists همینطور قادر است به شما در تعیین عینک آفتابی مطلوب برای شما یاری دهد . پزشک معالج سینگ زمانی که آنها‌را خریداری میکنید , به یاد داشته باشید که مرتباً آنان‌را بپوشید – روی بینی و خیر روی سرتان .

دکتر معالج سینگ می گوید عینک آفتابی یکی‌از آن وسایل حتمی است که او مشکلی برای خرج کردن پول مازاد برای آن ندارد . وی می گوید در دراز برهه زمانی اندکی مراقبت مازاد قیمت داراست .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>