عینک آفتابی یو وی ۴۰۰ برای سال 2021


دسته: لوازم جانبی
فیس بوکتوییترPinterestRedditEmailWhatsApp
راهنمای خرید عینک آفتابی آفتابی

شیشه های دوچرخه سواری از چشمان شما در برابر زباله ها محافظت می کنند و از پارگی در لبه های سر جلوگیری می کنند. با این حال ، با داشتن لنزهای مدرن طیف وسیعی از مزایای اضافی ، راهنمای ما باید به شما کمک کند تا جفت مناسب را برای شما به وضوح مشاهده کنید.

با توجه به تعداد و اثربخشی ویژگی های مختلف در قیمت ها و مارک های عینک آفتابی آفتابی دوچرخه سواری ، مهم است که آنچه را در دسترس است درک کنید تا بتوانید تعادل مناسب مزایا را برای پول خود پیدا کنید.

از لنزهای فعال شیشه های دوچرخه سواری فتوکرومیک ، گرفته تا تابش خیره کننده ، باد و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش ، عینک آفتابی دوچرخه سواری با کیفیت اطمینان می دهد که می توانید با سرعت چرخش داشته باشید ، در آگاهی از چشمان شما محافظت می شود.

اما لازم نیست برای لذت بردن از فناوری پیشرفته ای که در عینک آفتابی های سطح بالا امروز ریخته می شود ، ثروت خود را خرج کنید.

عینک آفتابی یو وی ۴۰۰

راهنمای ما را بررسی کنید ، و تمام گزینه های مربوط به دوچرخه سواری را در اختیار شما قرار می دهیم تا از ویژگیهای موجود ایده بگیرید.

پرش مستقیم به تراکم خود را از بهترین:
• ورود به سطح دوچرخه سواری عینک آفتابی
• اواسط محدوده دوچرخه سواری عینک آفتابی آفتابی
• در سطح حرفه ای دوچرخه سواری عینک آفتابی
• ورود به سطح دوچرخه سواری عینک آفتابی
• اواسط سطح دوچرخه سواری عینک آفتابی
• نرم افزار در سطح دوچرخه سواری عینک آفتابی

دوچرخه عینک آفتابی آفتابی در یک نگاه خاص است
در اینجا یک راهنمای سریع برای برخی از ویژگی هایی که در عینک آفتابی های دوچرخه سواری مدرن خواهید یافت و توضیح سریع در مورد هدف آنها آورده شده است.

لنزهای فتوکروماتیک : این لنزها به طور مستقل در هنگام قرار گرفتن در معرض نور روشن تیره می شوند ، به این معنی که هنگام تغییر نور مجبور نیستید لنزها را تغییر دهید.
لنزهای پلوتونیت : یک فن آوری لنز با اختراع اوکلی است و از هر طول موج نور خورشید محافظت می کند.
ChromaPop: یک فناوری لنز توسط اسمیت است و باعث بهبود وضوح و رنگ طبیعی برای جزئیات بهتر بصری می شود.
لنزهای هیدرولوفوبی : یک پوشش ویژه از ایجاد روغن یا آب باران جلوگیری می کند.
لنت های بینی آبدوست : این پوشش برای جلوگیری از مه گرفتگی لنزها ، قطرات و لکه ها را جذب می کند.
سیستم لنزهای قابل تعویض : این ویژگی به شما امکان می دهد بسته به سطح دید ، لنزها را تعویض کنید.
لنزهای فریب خورده: این روش درمانی ، اعوجاج نوری یک لنز خمیده را از بین می برد و از وضوح عالی برخوردار می شود.
رنگ های نارنجی / کهربا / زرد: این رنگ های لنز باعث افزایش روشنایی و دید در شرایط کم نور می شوند. ایده آل برای اوایل سواری یا رفت و آمد در شب. برای اطلاعات بیشتر به بخش لنزهای قابل تعویض در زیر مراجعه کنید.
محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش : محافظت در برابر آسیب رساندن به سطح نور. برای کسانی که دوره طولانی در آفتاب را سپری می کنند مهم است.
قطعه بینی قابل تنظیم : با این لنت های قابل تنظیم ، مناسب صورت خود را پیدا کنید.

انتخاب عینک آفتابی آفتابی مناسب دوچرخه سواری برای شما
عینک آفتابی دوچرخه اسمیت

در اینجا مروری بر برخی از جنبه های اصلی عینک آفتابی دوچرخه برای تماشای آنها آورده شده است.

مواد قاب: حتی در بین مدل های سطح ورودی ، فریم ها و لنزها از یک ماده ضد انعطاف پذیر ساخته می شوند – معمولاً پلی کربنات. مواد عجیب و غریب دیگری مانند تیتانیوم را می توان در لیوان های سطح بالا یافت.

لنزهای محافظ: اکثریت عظیمی از شیشه های چرخه باعث محافظت در برابر اشعه UVA و همچنین باد ، گل و سایر بقایای موجود در هوا می شوند. با افزایش کیفیت لنز در لایه های بالاتر ، پوشش های ویژه محافظت در برابر طیف کامل اشعه UV (UVA و همچنین UVB و UVC) و سایر پرتوهای مضر (HEV یا اشعه “نور آبی”).

تناسب قاب و طراحی: طراحی قاب یکی دیگر از ملاحظات اساسی است ، با ایجاد تعادل بین یک میان وعده و راحتی راحت ، یک میدان دید بدون نظارت و تهویه مناسب برای جلوگیری از مه گرفتگی. برخی از موتورسواران احساس امنیت یک قاب محکم تر را ترجیح می دهند ، در حالی که برخی دیگر به دنبال طراحی “نیمه فریم” هستند – جایی که لنزها فقط در بالا یا پایین از قاب محافظت می شوند. بسیاری از لیوان ها از طریق نوک پد های قابل تعویض قابل تنظیم هستند تا امکان تنظیم متناسب وجود داشته باشد ، اما برای سواران با صورت های کوچکتر یا بزرگتر یا عینک آفتابی به انتهای بودجه بازار ، ممکن است چیزهای زیادی به اولویت سوار برسند.

راهنمای خرید عینک آفتابی آفتابی
اکثر موتورسواران امیدوارند که از محافظت از عینک آفتابی آفتابی برای کل سواری برخوردار شوند ، اما شرایط متفاوت نور – از تغییر هوا تا سوار شدن در داخل و خارج از سایه – این کار را دشوار می کند. تولید کنندگان لنز دو روش اصلی برای غلبه بر این مشکل را ابداع کرده اند و اکنون عینک آفتابی های میانی تا رده بالا با لنزهای قابل تعویض یا فناوری فتوکرومیک ارائه می شوند.

سیستمهای قابل تعویض همانطور که از نام آن پیدا شده است ، این مجموعه ها با لنزهایی با رنگ متفاوت ساخته می شوند که می توانند داخل قاب و خارج از قاب باشند. از لنزهای شفاف معمولاً در شرایط کم نور استفاده می شود (سواری در زمستان ، روزهای بدون بارش ، جنگل متراکم و غیره). از لنزهای تیره در آفتاب روشن استفاده می شود و از رنگهای متوسط ​​برای دامنه شرایط بین. رنگ های مختلف از تولید کننده تا تولید کننده متفاوت خواهد بود و دوباره می تواند تا حد زیادی مورد اولویت شخصی باشد.

عینک آفتابی آفتابی پلاریزه با فیلتر کردن نور شدید که می تواند از سطحی مانند برف یا یک جاده مرطوب منعکس شود ، تابش نور را کاهش می دهد.

انواع فریم معمول
عینک آفتابی آفتابی دوچرخه سواری POC

شیشه های فول فریم
در صورت تصادف ، سطح بهینه پشتیبانی را برای لنز و مقاومت در برابر ضربه ارائه می دهند ، اما با هزینه یک میدان دید کمی باریک و مقداری وزن / فله اضافی.

نیمه قاب یا ‘بدون قاب’
سبک تر از شیشه های فول فریم و بعضی از موتورسواران ممکن است یک ظاهر طراحی شده کمرنگ تر و شیک تر را ترجیح دهند ، اما در صورت تصادف لنزها آسیب پذیرتر هستند.

بهترین عینک آفتابی سطح ورودی
عینک آفتابی آفتابی دوچرخه سواری در سطح ورودی از سطح بالایی از محافظت و فیلتر UV صوتی در برابر آسیب های پرتوی آفتاب برخوردار است.

در اینجا گزینه های برتر ما وجود دارد:

عینک آفتابی آفتابی Blaz Northwave

عینک آفتابی آفتابی دوچرخه سواری Northwave Blaze

عینک آفتابی آفتابی Blaze Northwave برای هر دو راه یا مسیر مناسب است ، از ساخت لنزهای پلی کربنات سبک ، با روکش عدسی ضد آب و یک رنگ دود برای مقابله با تابش نور استفاده می کند.

لنزهای فریب خورده
پوشش دفع آب
لنت های بینی و معبد قابل تنظیم
عینک آفتابی آفتابی Northwave Blaze را در چرخه واکنش زنجیره ای خریداری کنید

شیشه های Endura Singletrack

عینک آفتابی دوچرخه Endura Singletrack

شیشه های Endura Singletrack با سه لنز قابل تعویض ارائه می شوند و آینه ضد مه ، دود و گزینه های کم نور نارنجی را برای قیمت یک جفت واحد ارائه می دهند. با برخورداری از روش های دید بالا و طیف وسیعی از قسمت های قابل تنظیم برای هر نوع چهره ، این گزینه ایده آل برای ماجراهای کراس کان و تک آهنگ است.

سه لنز قابل تعویض
دارای صندلی محافظ
محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
شیشه های Endura Singletrack را در چرخه های واکنش زنجیره ای خریداری کنید

عینک آفتابی آفتابی عینک آفتابی آفتابی dhb Pro

عینک آفتابی آفتابی دوچرخه سواری لنز dhb pro

لنزهای قابل تعویض dhb با سه لنز در اختیار شما قرار می گیرد ، گزینه ای روشن برای سوار شدن در شب ، یک لنز نارنجی برای کاهش تابش خیره کننده ، و یک لنز دود با روکش REVO قرمز سیاه برای روزهای آفتابی روشن است. آنها همچنین بسیار مقاوم در برابر ضربه هستند ، مناسب برای محافظت در برابر هر نوع زباله که ممکن است هنگام سوار شدن خاموش شوند.

قطعه بینی قابل جدا شدن
محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
پوشش لنزهای آبگریز
عینک آفتابی آفتابی عینک آفتابی آفتابی dhb Pro Triple را در چرخه واکنش زنجیره ای خریداری کنید

عینک آفتابی آفتابی لنز dhb Omnicron PhotoChromatic 2

dhb Omnicron PhotoChromatic 2 عینک آفتابی آفتابی لنز 2019

لنزهای عریض و گسترده ای که دارای ویژگی های مختلفی هستند ، لنزهای Omnicron PhotoChromatic dhb دارای ارزش فوق العاده ای هستند. این لیوان ها با داشتن لنزهای دارای واکنش نور با قیمت ورودی ، دارای قطعه بینی قابل تنظیم و نکات معبد هستند.

لنزهای فتوکروم
قطعه بینی قابل تنظیم
همراه با دو لنز قابل تعویض
عینک آفتابی آفتابی لنز dhb Omnicron PhotoChromatic 2

بهترین عینک آفتابی های میان رده
صرف کمی بیشتر روی یک جفت عینک آفتابی ، انتخاب وسیع تری از نظر سبک و عملکرد نوری بهبود یافته به شما می دهد.

در اینجا انتخاب های برتر ما:

عینک آفتابی آفتابی وکتور براق Revo Lense

عینک آفتابی آفتابی وکتور براق Revo Lenseاین عینک آفتابی های آفتابی dhb Vector Revo با بیان یک بیان جسورانه در جاده یا مسیر ، یک چشم انداز عظیم را به همراه دریچه های یکپارچه ارائه می دهند تا لنزها را از مه شکن دور نگه دارند.

قطعه بینی قابل تنظیم
زمینه دید وسیع
دریچه های ضد مه شکن
عینک آفتابی آفتابی وکتور برچسب veb

عینک آفتابی Endura FS260-Pro

عینک آفتابی Endura FS260-Pro

این عینک آفتابی Endura عملکرد انتخاب دوچرخه سواری را با انتخاب سه لنز ارائه می دهد: ضد مه ، آینه کاری و نارنجی کم نور. این قاب ها دارای قاب های پلی کربنات با دید دید ناگهانی هستند ، این عینک آفتابی های نخبه با قیمت متوسط ​​است.

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
لنزهای آبگریز
لنزهای قابل تعویض
عینک آفتابی Endura FS260-Pro را در چرخه واکنش زنجیره ای بخرید

عینک آفتابی آفتابی لنز قابل تغییر Tifosi عینک آفتابی Amok

عینک آفتابی آفتابی لنز قابل تغییر Tifosi عینک آفتابی Amok

انتخاب سه لنز به شما امکان می دهد آنهایی را انتخاب کنید که متناسب با شرایط روشنایی هستند. هر لنز با دقت طراحی شده است تا از نور موجود استفاده کند و از وضوح موجود در جاده یا مسیر استفاده کند. یک قطعه بینی قابل تنظیم و ساخت و ساز سبک وزن به لیست بلند ویژگی ها می افزاید.

کم نور
لاستیک هیدروفیل
قطعه بینی قابل تنظیم
عینک آفتابی آفتابی Tifosi Amok را در چرخه واکنش زنجیره ای خریداری کنید

بهترین کارایی عینک آفتابی

اگر به دنبال یک جفت عینک آفتابی بدون سازش هستید و می خواهید همان مزایایی را که سواران در اوج ورزش با آن لذت می برند ، این لنزها و قاب هایی هستند که عملکرد نخبه ای را ارائه می دهند.

در اینجا بهترین انتخاب ما است:

جاده جلیقه پرواز اوزلی پرواز

جاده جلیقه پرواز اوزلی پرواز

این عینک آفتابی های دوچرخه سواری با پرواز پرواز ، نشان دهنده برترین تکنولوژی عینک آفتابی است. قاب تعدادی از لنزها و پیشرفتهای نوری ، مانند پلوتونیت برای وضوح بسیار بالا ، قاب کمتر از ابرو و لنزهای با زاویه دید عریض ، اطمینان حاصل می کنند که این مدلها سطح جدیدی از وضوح را ارائه می دهند.

لنزهای پلوتونیت
طول معبد قابل تنظیم
مورد سخت
خرید جاده جک پرواز پرواز اوزلی در مسیر چرخه واکنش زنجیره ای

عینک آفتابی آفتابی اسمیت راکوس

عینک آفتابی آفتابی اسمیت راکوس

این حیرت انگیزهای اسمیت مطمئناً از لحاظ ظاهری و ویژگی هایی مزخرف را به ارمغان می آورند. لنزهای غریب و بی نظیر ChromaPop ، نوری دقیق را در اختیار شما قرار می دهد. لولا های قفل خودکار و پدهای بینی قابل تنظیم با دو موقعیت باعث راحتی فوق العاده می شوند در حالی که فریم های سبک وزن TR90 شیک و با دوام هستند.

لنزهای ChromaPop
پوشش هیدرولوفوبی
پدهای بینی آبدوست
عینک آفتابی آفتابی Smith Ruckus را در چرخه واکنش زنجیره ای خریداری کنید

عینک آفتابی آفتابی POC DO Blade ClarityPOC DO عینک آفتابی آفتابی دوچرخه سواری پره

POC برخی از پیشرفته ترین پوشاک و فن آوری های دوچرخه سواری را در ورزش ارائه می دهد و این عینک آفتابی آفتابی DO Blade Clartiy هیچ تفاوتی با هم ندارد. همانطور که برای دیدن این موضوع خیره کننده است ، آنها مجموعه ای از فناوری ها ، از جمله قاب های قابل تعویض ، درمان ضد مه شکن و لاستیک آبگریز را در قطعه بینی ارائه می دهند.

لنز قابل تعویض
قطعه بینی قابل تنظیم
تثبیت کننده درج لاستیکی
عینک آفتابی آفتابی POC DO Blade Clarity

خرید تمام عینک آفتابی آفتابی و قطعات یدکی در چرخه واکنش زنجیره ای

انتخاب ما از بهترین عینک آفتابی برای دوچرخه سواری
عینک آفتابی دوچرخه سواری 100٪

اگر به مسیر خود نرسیدید ، مجموعه ای از عینک آفتابی با زمینه دید وسیع خود از محافظت در برابر آوار ، شاخه ها و گل ها استفاده می کنند. در همین حال ، ضخامت ضخیم هنگام مقابله با جهش ها ، کلیدهای سوئیچ و لرزش های زمین های زبر ضروری است.

در اینجا بهترین انتخاب ها از سطح ورودی تا حرفه ای:

بهترین عینک آفتابی های سطح ورودی

طراحی شده برای دنباله ، googles سطح ورود هنوز هم سطح بالایی از محافظت و راحتی را برای آن روزهای حماسی در زین ارائه می دهد.

در اینجا گزینه های برتر ما وجود دارد:

عینک آفتابی 100٪ استراتی – آینه

عینک آفتابی 100٪ استراتی – آینه

این عینک آفتابی های استراتی از 100٪ عملکرد سطح عالی را با قیمت ورودی دارند. یک کف فشرده ، دو لایه و قاب اورتان انعطاف پذیر ، آنها دوام زیادی دارند و از چالش بعدی خود نمایی عالی به شما می دهند.

فوم صورت دو لایه عرق را خیس می کند
لنزهای Lexan® مقاوم در برابر خراش برای دید غیرمستقیم
تسمه 40 میلی متر پوشش داده شده با سیلیکون عینک آفتابی شما را در جای خود نگه می دارد
عینک آفتابی استراتی 100٪ را در چرخه واکنش زنجیره ای خریداری کنید

جاسوسی نادرست جاسوسی اپتیک

جاسوسی نادرست جاسوسی اپتیک

عینک آفتابی های Breakaway Spy Optic از پلی اورتان انعطاف پذیر با لنزهای ضد لک لککس مقاوم در برابر خراش ساخته شده است. این قاب های متوسط ​​100٪ محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش دارند و با بیشتر کلاه ایمنی سازگار هستند.

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
لنزهای لکسان مقاوم در برابر خراش
سیستم تهویه اسکوپ
عینک آفتابی های جداکننده Spy Optic را در چرخه واکنش زنجیره ای بخرید

بهترین عینک آفتابی های میان رده

در میان رده ، شما می توانید تعادل بسیار خوبی بین کیفیت و قیمت و همچنین چند مورد از ویژگی های جالب تری که در مشخصات طرفدار سطح وجود دارد ، انتظار داشته باشید.

در اینجا انتخاب های ما آورده شده است:

Fox Racing Vue Goggle

Fox Racing Vue Goggle

این عینک آفتابی های Vue از Fox Racing با کمک Motocross و ابرخودرو فوق ستاره Ken Roczen توسعه یافته اند ، دید محیطی گسترده ای را برای سرعت های بالا در دنباله ارائه می دهند. عینک آفتابی ها با اشک ریختنی تکمیل می شوند و در هر زمان و یک منظره واضح دارند.

سیستم تهویه 360 درجه
لایه سه لایه فوم صورت قالب دار
شامل پارگی می شود
Fox Racing Vue Goggle

بهترین عینک آفتابی های سطح حرفه ای

در سطح حرفه ای ، شما می توانید انتظار عملکرد نخبگان را داشته باشید ، و هیچ هزینه ای در مورد فن آوری لنز و سفارشی سازی صرفه جویی نمی شود.

عینک آفتابی های ترمز هوایی اوکلی – لنزهای Prizm

عینک آفتابی های ترمز هوایی اوکلی – لنزهای Prizm

عینک آفتابی های ترمز هوایی Oakley دارای یک قاب مقاوم در برابر ضربه قوی است که با استفاده از یک فرایند قالب ریزی شده با تزریق فشار بالا ساخته شده است و از یک مشخصات دقیق و نوری دقیق اطمینان حاصل می کند. آنها نمای وسیعی دارند و به لطف فناوری SwitchLock O Oakley ، می توانید لنزها را با توجه به شرایط مختلف در چند ثانیه خاموش کنید.

فناوری لنزهای Prizm ™ MX
سیستم بیرون ریز برای تناسب متعادل
لنزهای پلوتونیت با تأثیر بالا
عینک آفتابی های ترمز هوایی اوکلی را در چرخه واکنش زنجیره ای خریداری کنید