طراحی داخلی اداری و ساختمان و اتاق های اداری |09121075978

آموزه های منابع انسانی می گوید اولین مخاطب و مشتری هر شرکت کارکنان آن هستند و مطمئناً همین تفاوت احساس و برداشت در کارکنان است که منجر به راندمان کاری بهتر در کارکنان فضاهای نوع دوم میشود! بر طبق عادت هر زمان که نام تفکیک به گوشمان می خورد ناخودآگاه به دیوارها و پارتشین ها فکر می کنیم. اگر از صندلی و میز اداری مناسب و استاندارد استفاده کنید هم باعث حفظ سلامتی شما میشود و هم به شما کمک میکند تا بتوانید به راحتی و درستی کار های خود را انجام دهید.علاوه بر این ها محیط اداری را میتوانید با استفاده از گل و گیاه تزئین کنید.هرجایی که از گل و گیاه استفاده کنید علاوه بر اینکه باعث زیبایی محیط میشود میتواند باعث افزایش روحیه و آرامش شما نیز باشد.همانطور که میز و صندلی اداری تاثیر زیادی درزیبایی محیط اداری دارد استفاده از مبلمان درست در آنجا نیز میتواند برای شما یک محیط مدرن و شیک درست کند سعی کنید در انتخاب مبلمان اداری نیز بیشتر توجه کنیدو مبلمان را طوری انتخاب کنید که هم شیک و زیبا باشد و هم جای کمی را اشغال کند.در این مطلب سعی میکنیم بهترین مدل های دکوراسیون اداری را برای شما قرار بدهیم تا بتوانید بهترین دکوراسیون برای محیط اداری خود طراحی کنید.

کف پوش لابی هتل و ساختمان ها به دلیل اینکه مکانی برای رفت و آمد عوم است خیلی زود کثیف می شود و اگر در انتخاب کفپوش خیلی دقت نکنید، تمیز کردن آنها بسیار مشکل و سخت می شود. تصاویر مدل مبلمان اداری مدرن را در ایم مطلب گردآوری نموده ایم، انتخاب مدل مبلمان اداری تاثیر زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما دارد. مبلمان اداری بخش اعظمی از فضای بصری قسمتهای مختلف اداره و محل کار را تشکیل میدهند. برای استفاده از هر یک از چراغ ها جهت روشنایی، می بایست به نکاتی از قبیل ارتفاع نصب چراغ، محل قرارگیری آنها، رنگ نور چراغ و تناسب آن با رنگ دیوارپوش و کفپوش ها توجه نمود. اولین بودن در هر صنعتی خیلی خوب هست ولی هنر نیست – هنر بهترین بودن است . منظور انتخاب رنگ فقط رنگ آمیزی دیوارها نیست. در دکوراسیون اتاق کار اداری کلاسیک معمولا الهام گرفته از طبیعت و گرم و روشن بوده، نورگیری آن مناسب و همچنین انتخاب و نحوه چیدمان وسایل اداری همچون میز و قفسه ها و صندلی ها متناسب با ابعاد فضا و رنگ محیط دکوراسیون داخلی ساختمان اداری صورت می گیرد. مبلمان اداری کلاسیک جلوه خاصی را به محیط اداره می دهد.

اما می توان با کمی خلاقیت این یکنواختی را از میان برد و جلوه عناصر موجود در محیط را با هم ترکیب کرد. در فضاهای اداری که کارهای مشخصی تکرار میشوند، استفاده از این رنگ میتواند تمرکز افراد را بیشتر کند. شرکتهای حسابداری اغلب از رنگ آبی برای حفظ تمرکز کارمندانشان استفاده میکنند. در مقابل، نورهای سفید، باعث اضافه شدن کمی رنگ آبی به دیگر رنگها میشوند. به طور مثال اگر شما می خواهید کارمندانی خلاق که همواره به خلق ایده های نو می پردازند، داشته باشید از رنگ های سبز و آبی استفاده کنید، چرا که این رنگ ها باعث نوآوری در کارکنان می شود. محیط کار افراد خانه ی دوم آنهاست باید همانطور که به دکوراسیون داخلی خانه خود اهمیت میدهید و شیک و زیبا طراحی میکنید تا هنگامی که در خانه هستید احساس آرامش و راحتی کنید.باید به محیط کار خود نیز اهمیت بدهید و یک محیطی استاندارد و کاربر پسند طراحی کنید.در طراحی دکوراسیون اداری باید به نکات زیادی مانند رنگ دیوار ها و نور و نحوه ی قراردادن و چیدمان میز اداری و مبلمان توجه کنید.اگر یک محیط اداری شیک و مدرن داشته باشید هم باعث افزایش روحیه و انگیزه ی شما برای ادامه ی کار و همچنین باعث دید مثبت سایرین به شما میشود.کار کردن در محیطی شیک در شخصیت و زندگی شما نیز تاثیر دارد.

از این رو؛ توجه به این موضوع برای جلب اعتماد مشتری، بسیار حائز اهمیت می باشد. با نگاهی دقیق به این مبلمان خواهید دید که در ساخت آنها خلاقیت خاصی جلوه میکند. در واقع طراحی داخلی حرفه ای است که در آن محیط های داخلی ساخته شده در چهار چوب سازه ها با استفاده از خلاقیت و تکنیک های ویژه کاربرد و شناسنامه خود را به دست می آورد . استفاده از طرح ها و رنگ های به ظاهر نامتعارف شاخصه ای است که امروزه در دکوراسیون فضای اداری شرکت های بزرگ دنیا به طور گسترده رعایت می شود. به همین دلیل و به طور واضح به علت گستردگی استفاده از مبلمان، انتخاب یک مبلمان مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. به عنوان مثال استفاده از انواع دیوارپوش ها و کفپوش های متناسب با محیط در زیباتر جلوه کردن طراحی داخلی لابی بسیار با اهمیت است. طرح مسئله نمایید و از طراح و مجری بخواهید تا راهکارهای متفاوت حل مسئله شما را عنوان کند. هزینه های طراحی داخلی اداری از اهمیت بالایی برای پیمانکار و مجری برخوردار است. امروزه یکی از مهم ترین بخش های زندگی که کار و کسب درآمد است بیشتر افرادی که در محیط اداری مشغول به کار هستند به محیط کار خود اهمیت زیادی نمیدهند و آن را ساده طراحی میکنند.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید