شیمی حرف آخر

امروز می خواهیم به طور خلاصه ماهیت شیمیایی جمله آخر را برای شما توضیح دهیم.

در دو گروه آزمایشی علوم تجربی و ریاضیات ، شیمی یک درس عمومی با ضرایب مختلف است.

ضریب این درس در دروس تجربی 9 و در ریاضیات 6 است.

شیمی ترکیبی از حافظه ، مفاهیم و محاسبات است ، بنابراین مطالعه شیمی باید با سایر دروس متفاوت باشد.

تجزیه و تحلیل کنکور در سال های اخیر نشان می دهد که شیمی در سال های اخیر رشد کرده است و هر ساله پیچیده تر و مفهوم سازی می شود. علاوه بر این ، اطلاعات بیشتری در مورد مفاهیم و مشکلات در حافظه ظاهر می شود ، بنابراین می توان گفت که مشکل 50٪ است.

از آنجا که شیمی بخشی از درس است ، به دو قسمت تقسیم می شود: 1. محاسبه 2. مفهوم حافظه. معنای این مقاله مشاهده و تکرار است.

داوطلب برجسته ریاضیات و فیزیک تجربی

بیایید نگاهی به پاسخ متقاضیان کنکور 97 در رشته شیمی بیندازیم:

97،518،984 نفر از گروه آزمایشی و 134،058 نفر از گروه ریاضی در آزمون ورودی شرکت کردند.

در این میان ، حدود 43٪ ریاضیدانان و 33٪ داوطلبان شیمی تجربی ، درصد منفی کسب کردند.

بعلاوه ، در پاسخ به نیمی از کاهو ، فقط 1٪ داوطلبان در این دو منطقه توانستند بیش از 50٪ داوطلبان را جذب کنند.

آخرین آمار مربوط به 100 مسابقه است. در گروه ریاضیات فقط 1 نفر وجود دارد و هیچ گروه آزمایشی نمی تواند به 100٪ برسد.

مقایسه اگر به همه سوالات شیمی پاسخ ندهید ، چند درصد از شرکت کنندگان را قبول می کنید؟

اگر به نیمی از سوالات پاسخ دهید ، به یکی از شرکت کنندگان 1٪ در این رشته تبدیل خواهید شد ، به این معنی که در بهترین دانشگاه ها پذیرفته می شوید و بهترین کرسی ها را به دست می آورید. در ادامه می توانید دینی حرف آخر نظام جدید، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

معرفی پکیج کامل شیمی حرف آخر:

دکتر غلامحسین شیروانی برای اولین بار در کشور روش جدید آموزش شیمی را در کنکور ابداع کرد و محصولات خود را تحت نام آموزش شیمی بصری ثبت کرد. هیچ روش خسته کننده ای برای آموزش شیمی وجود ندارد ، اما تمام محتوای بصری با تصاویر تکمیل می شود ، بنابراین داوطلبان می توانند به راحتی کل موضوع را یاد بگیرند. در این پکیج بندی نیز از مدل سازی استفاده شده است. فقط می تواند برای حل تمام مشکلات منابع استفاده شود.

عملکرد سقف در جدیدترین پکیج بندی شیمیایی کامل:

بینش هایی که در بالا ذکر شد. اکنون ، اجازه دهید بخش طلایی را تجزیه و تحلیل کنیم. در این محصول کلیه مباحث از طریق الگو آموزش داده می شود. به عنوان مثال ، حدود 50٪ از آزمونهای عیب یابی را در بخش “سوالات” پیدا کنید. دهها فرمول در کتابهای درسی آموزش داده شده است ، اما در مقاله قبلی ، همه مشکلات شیمی فقط سه مدل است ، از جمله

حالت A-X ، حالت مولار ظرفیت و نسبت ، حالت محلول = حلال + محلول

استفاده از این سه مدل می تواند تمام مشکلات شیمیایی را حل کند. در جای دیگر ، به ویژه در فصل 2 ، فقط مدل Z برای آموزش مفهوم دوازدهم شیمی ، کل فصل الکتروشیمی (که یکی از سخت ترین تست های شیمی در کنکور است) و مدل Z استفاده شده است. همه مشکلات اساسی را حل کنید.

با سبک طراحی منحصر به فرد و دانش حرفه ای ، هر کسی در هر سطح از شیمی می تواند از این محصول استفاده کامل کند ، اما برای استفاده کامل از این محصول ، این مشکلات باید توسط مشاوران مناسب برطرف شود. با احتیاط داوطلبان را آموزش دهید تا در کمترین زمان به حداکثر نتایج برسند.

تفاوت آشکار بین مفهوم شیمی حرف آخر و سایر منابع آموزشی

ماهیت شیمی فصل 2 تقریباً ناشناخته است ، آزمایش نشده است و کتابهای درسی یا کتابهای درسی مورد توجه قرار نگرفته اند. اما در پکیج شیمی harfeakhar ، مقاله فوق نیازی به مواد مرجع ندارد ، این دو فصل یک مفهوم کامل را ارائه می دهند ، خصوصاً نکات اصلی مطرح شده پس از تحقیق دقیق و اجتناب از آن. سپس مثالها و تمرینات را حل خواهید کرد.

در زمینه پیوندهای یونی و پیوندهای کووالانسی ، آنها بسیار مفهومی هستند و یکی از مهمترین فصل ها در زمینه شیمی هستند ، زیرا برای پاسخ به این سوال ، کل ساختار باید در این فصل حفظ شود. … اما در واکنش شیمیایی حرف آخر مفهوم متوجه خواهید شد که این فصل نیازی به حفظ هیچ سازه ای ندارد ، اما با ارائه یک مدل ساده می توان ساختارهای پیچیده تری را در کمتر از 30 ثانیه حل کرد. . … در جای دیگر ، لوئیس مخلوطی از اسیدها و بازها است. هیچ کتابی در مورد آنها وجود ندارد ، اما طراحان کنکور بسیار علاقه مند هستند. این پکیج قبلاً مورد بحث قرار گرفت.

 فصل در مورد ترکیبات آلی برای دانشجویان چالش برانگیز است. تعداد ترکیباتی که آن را حفظ می کنند بسیار زیاد است ، اما در شیمی ، مفهوم فرآیند با طبقه بندی منحصر به فرد ایجاد شده برای ترکیبات آلی شکل می گیرد. بدون تعمیر و نگهداری ، می توانید همه این ترکیبات را یکبار برای همیشه و با یک انیمیشن ساده بیاموزید ، زیرا این انیمیشن از دو نیمکره مغز استفاده می کند و همه عوامل را در نظر می گیرد.

همچنین می توانید محصولی با هشت حرف آخر را که برای مدت زمان محدود تخفیف ویژه دارند ، در زیر مشاهده کنید.

چرا کیت شیمی کامل تصمیم نهایی برای انتخاب بالاترین امتیاز است و شما باید آماده باشید؟

به نوبه خود ، پکیج بندی شیمیایی نهایی این مقاله نیز نقش مهمی در آمادگی برای کنکور دارد. زیرا این پکیج از لحاظ قابل درک بودن ، کتابخانه آزمون ، زبان ساده و روان و فشردگی از تمام توابع منابع خوب برخوردار است. از طرف دیگر ، در این پکیج نرم افزاری اخبار زیادی درباره این تکنیک ها و فرمول ها وجود ندارد ، اینها چندین مدل اساسی هستند که می توانند برای پاسخگویی به تمام سوالات مربوطه ، چه دشوار و چه آسان ، مورد استفاده قرار گیرند. بدون استثنا ، این تنها منبع آموزش بینایی است. در محصولات محبوب ورزشی. در ادامه می توانید علوم هفتم موسسه  حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

این پکیج همچنین تأثیر بسزایی در شیمی طبقه بندی شده در سال 1997 داشت ، مانند فاضی کیفر ، جعفریسم در کنکور ، علیرضا رای در 57 ، امتحان در 59 ، محمدرضا هوشو در 59 و میثم فرهمندی در 39. سن وی به 80 سال ، حتی بیش از 90 سال رسیده است.

اگر به دنبال بهترین مبحث آموزش شیمی هستید که بتواند برای حل تمام آزمایشات شیمی مورد استفاده قرار گیرد ، پکیج بندی شیمیایی جمله آخر مفهوم دوازدهم است که بهترین انتخاب برای انتخاب یک فونت خوب است که همه انتظارات را برآورده کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>