دانلود کتاب pdf

NEW YORK (رویترز) – بایگانی اینترنتی به دلیل ارائه دادخواستی توسط ناشران دانلود کتاب pdf ، برنامه ای را برای ارائه نسخه های رایگان و نامحدود از کتاب های الکترونیکی در دست اجرا دارد. در این شکایت آمده است که وام دادن کتاب بدون پرداخت غرامت به نویسندگان یا ناشران دانلود کتاب pdf یک نقض عمدی حق چاپ است.

از ماه مارس ، بایگانی اینترنت بیش از 1.3 میلیون کتاب را بصورت دانلود کتاب pdf آنلاین و نامحدود در دسترس قرار داده است و آن را یک کتابخانه اضطراری ملی می نامد. گفته می شود این برنامه برای خدمت به علاقمندان به یادگیری در هنگام بیماری همه گیر ویروس کورون ویروس آغاز شده است و تا 30 ژوئن یا پایان اورژانس ملی در ایالات متحده ادامه خواهد یافت.

با این حال ، یک پست وبلاگ روز چهارشنبه اعلام کرد که این کتابخانه دانلود کتاب pdf هفته آینده بسته خواهد شد. در این پست آمده است که اکثریت قریب به اتفاق مردم برای مدت زمان کوتاهی از دانلود کتاب pdf کتابهای الکترونیکی استفاده می کنند ، بنابراین می توان به تهیه کتاب در محدوده عادی سازمان از 14 روز ادامه داد.

این دادخواست ، که در اول ژوئن منتشر شد ، نه تنها به کتابخانه اضطراری ملی اعتراض می کند ، بلکه به عملکرد بلند مدت آرشیو اینترنت نیز اشاره دارد. كتابخانه هاي سنتي دانلود کتاب pdf به مجوزها به مجوزها پرداخت مي كنند و در مورد محدوديت هاي تعداد دفعاتي كه يك كتاب الكترونيك دانلود کتاب pdf قرض داده شود موافقت مي كنند. در عوض ، بایگانی اینترنت کتابهای اهدایی یا خریداری شده را می گیرد ، آنها را اسکن می کند و به صورت آنلاین ارسال می کند.

انجمن ناشران آمریکا ، که به هماهنگی واکنش صنعت انتشارات به بایگانی اینترنت کمک می کند ، پنجشنبه از اظهار نظر خودداری کرد.
بایگانی اینترنتی این هفته بررسی های بیشتری را از دفتر سناتور تام تلیس ، نماینده جمهوری خواه از کارولینای شمالی و رئیس کمیته مالکیت معنوی سنا دریافت کرد. در نامه ای به سازمان روز چهارشنبه ، آقای تلیس در مورد برنامه دیجیتالی شدن و انتشار 500000 ضبط شده ضبط شده از باب استریت رکوردز ، فروشگاهی در سیاتل سؤال کرد. دفتر وی همچنین ابراز نگرانی از کتابخانه ملی دانلود کتاب pdf اورژانس در ماه آوریل.

آقای تلیس در نامه خود نوشت: “من ارزش حفظ فرهنگ و اطمینان از دسترسی به آن توسط نسل های آینده را می دانم.” “اما من نگران این هستم که آرشیو اینترنت دانلود کتاب pdf فکر خواهد کرد که دامنه قانون کپی رایت را تعیین می کند ، نه کنگره.”