خرید عمده لوازم التحریر

قبل از خرید لوازم التحریر ، بهتر است لیستی از مواد مصرفی مورد نیاز خود تهیه کنید خرید عمده لوازم التحریر و بودجه و هزینه های مشخصی را برای آن در نظر بگیرید. اکنون با توجه به بودجه مشخص ، اولویت خرید خود را تعیین کنید. سپس مقدار را برای هر یک از اولویت ها تخمین بزنید و بر این اساس خرید را شروع کنید. برای خرید بهتر و مفیدتر ، بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید.

مواردی که باید هنگام خرید یک بدنه جامد به خاطر بسپارید ، اندازه ، وزن ، مواد و نوع بسته شدن آن است.
بهتر است جامد خریداری شده آن کوچک و قابل حمل باشد. ذرات جامد بزرگ علاوه بر جمع و جور بودن ، وزن بیشتری نیز دارند. زیرا ضریب وزن یکی از مواردی است که باید هنگام خرید همه لوازم التحریر به خاطر بسپارید. همچنین به خاطر داشته باشید که ماده سخت ترجیحاً پارچه ای است و قابل شستشو است. اندکی پس از سال تحصیلی ، قطعاً مداد و قلم دانش آموزان کثیف می شود ، بنابراین نیازی به تعویض آن ندارید ، بهتر است ابتدا چیزی را انتخاب کنید که قابل شستشو باشد. قطعات سخت ساخته شده از چوب ، فلز و پلاستیک علاوه بر خرید عمده لوازم التحریر سنگین تر بودن باعث ایجاد صدا در کیف در هنگام حرکت می شوند. به نوع بسته شدن محکم نیز توجه کنید. اگر سختی آن با زیپ بسته شود ، اولویت انتخاب با زیپ های فلزی است. دکمه های فلزی نیز به دکمه های پلاستیکی ارجح هستند. مواد جامد ضخیم و چسبناک نیز از جمله اولویت های بعدی برای انتخاب هستند.

نکاتی برای خرید لوازم التحریر

مواردی که باید هنگام خرید مداد به خاطر بسپارید مکانیکی است یا مداد ، ماده و سخت است.
هنگام انتخاب و خرید مداد برای دانش آموزان دبستانی ، اولویت با مداد معمولی ترجیح داده می شود. زیرا استفاده از تراش مداد در سنین پایین کمی دشوار است. با کمی فشار می تواند شکسته شود و علاوه بر احتمال نوک پرش به صورت ، تعویض آن برای کودکان دبستانی دشوار است.

مداد های معمولی نیز از اولویت بالاتری نسبت به مداد کاغذی برخوردار هستند. زیرا اصلاح آنها راحت تر و استفاده از آنها راحت تر است.
عامل مهم دیگر هنگام خرید مداد میزان سفتی مغز است. هرچه نوک مداد سخت تر شود ، هنگام نوشتن فشار بیشتری به دست وارد می شود و می تواند باعث درد یا آسیب انگشتان شود. از طرف دیگر ، هرچه نوک مداد نرمتر باشد ، زودتر تمام می شود و خرید عمده لوازم التحریر باید مدام تراشیده شوید ، که اصلاً مقرون به صرفه نیست. بهترین مداد مدادی است که با فشار متوسط ​​و صاف و جسورانه بنویسد.

نکاتی برای خرید لوازم التحریر

نکاتی که هنگام خرید ماشین تراش باید به آن توجه کرد ، مواد ، ظرف و قابلیت حمل آن است.
هنگام خرید تراش ، بهترین انتخاب برای مواد آن پلاستیک است. زیرا لبه های برش فلزی می توانند تیز باشند و باعث ایجاد بریدگی و خراش روی دست شوند. علاوه بر این ، تراش های پلاستیکی وزن کمتری دارند.
همچنین ماشین تراش مجلسی نسبت به ماشین تراش معمولی انتخاب بهتری است. زیرا خرید عمده لوازم التحریر لازم نیست هر بار به سطل آشغال بروید.

تراش های رومیزی نیز نسبت به ماشین های تراش معمولی و ساده اولویت بیشتری برای خرید دارند. از آنجا که سنگین و بزرگ است ، حمل آن دشوار است و برای مصارف خانگی مناسب است و نداشتن تراش دهنده عادت همیشه مداد را تیز نگه داشته و به سرعت تراش می دهد.

نکاتی برای خرید لوازم التحریر

نکاتی که هنگام خرید پاک کن باید به آن توجه کنید مواد و لوازم جانبی آن است.
هنگام خرید پاک کن ، اطمینان حاصل کنید که مواد به اندازه کافی سخت نیستند که آنچه را که نوشتن آن دشوار است پاک کنید و همچنین به اندازه ای نرم نیست که بتواند با هر بار تمیز کردن سریع بشکند و بشکند. همچنین مواد به کار رفته خرید عمده لوازم التحریر در تولید آن باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در کودکان حساسیت ایجاد نکنند.
وجود بند یکی دیگر از ویژگی های پاک کن خوب است. زیرا او را از ضرر محافظت می کند.

نکاتی برای خرید لوازم التحریر

مواردی که هنگام خرید خودرو باید به خاطر بسپارید خصوصیات بدنی بدنه ، وزن و ارگونومی کل ماشین است.
در انتخاب خودکار بهتر است اولویت را به گزینه ای که دارای محدودیت است ، بدهید. زیرا جوهر علاوه بر نریختن از سخت شدن جامد یا کیسه نیز جلوگیری می کند. قلم های مثلثی نیز انتخاب بهتری نسبت به قلم های معمولی هستند. بعضی از قلم ها خرید عمده لوازم التحریر دارای پوشش پلاستیکی در قسمتی هستند که انگشت روی بدن قرار می گیرد تا از آسیب دیدن انگشت جلوگیری کند. علاوه بر این خرید عمده لوازم الکتریکی ، این پوشش بهترین محافظ برای کسانی است که هنگام نوشتن فشار زیادی به انگشتان و بدن قلم وارد می کنند و از خستگی دست و انگشتان جلوگیری می کند.

با توجه به وزن اتوماتیک می توان گفت اتوماتیک خرید عمده لوازم التحریر مناسب است ، نه خیلی سبک است و نه خیلی سنگین. اما استانداردی که به عنوان اتوماتیک ارگونومیک معرفی شده ، کمی سنگین ، اما متعادل است.