خرید بک لینک تلگرام و اموزش دریافت بک لینک دائمی و قوی – ایلیا ممبر

این لینک ها باعث میشوند مشتریان و روبات های گوگل، زمان بیشتری در سایت شما صرف کنند و حجم بیشتری را در سایت نگه دارند. همچنین سعی کنید لینک های خود را تازه نگه دارید. سعی کنید از راه های داخلی استفاده کنید تا بازدیدکنندگان را تشویق شوند در وب سایت شما بمانند، اطلاعات بیشتری کسب کنند و در نهایت خریدی انجام دهند، با شما تماس بگیرند، اقدام مدنظر شما را انجام دهند. در این مقاله سعی دارم با توجه به تجریباتم هر آنچه که از بک لینک PBN در زمینه ساخت و نحوه استفاده از آن را دارم با شما در میان بگذارم و توصیه میکنم حتماً اگر قصد راه اندازی این نوع بک لینک را دارید حتماً با احتیاط عمل کنید و به خوبی برaای آن زمان بگذارید . در این مقاله از سئو ۲۴ قصد داریم به این بپردازیم که بک لینک چیست و این مبحث را به صورت کامل با جزئیات مورد بررسی قرار دهیم.

به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم تا مفصل در مورد لینک بیلدینگ به روش PBN صحبت کنیم وبه شما نکات مفیدی در این رابطه آموزش دهیم. این برنامه در 20 اکتبر 2013 برای اندروید در آلفابه بازارآمد و تخمین زده می شود که در حال حاضر 200 میلیون کاربر دارد. برای این کار هم روش های رایگان ساخت بک لینک باکیفیت وجود دارد و هم ترفند های غیر رایگان . یک کلاس آموزشی در آموزشگاه تان، یک کات حرفه ای در آرایشگاه تان، پیشنهاد تخفیف در خرید محصولات فروشگاه تان یا هرچیزی که در کسب و کار شما امکان ارائه رایگان یا دست کم با تخفیف دارد را پیشنهاد دهید. در عوض، در عوض از آنها بخواهید که یک نقد و بررسی راجع به شما بنویسند که شامل لینک نیز باشد. لینک سازی پی بی ان یا همان لینک سازی چند مرحله ای با اینکه بسیار قدرتمند میباشد ، در عین حال بسیار میتواند بسیار خطرناک نیز باشد. در نتیجه در دراز مدت هزینه ای که برای خرید پک بک لینک باید پرداخت کنید، بسیار بیشتر از رپورتاژ است.

آیا بک لینک باید خریداری شود؟ اگر برایتان امکان پذیر است، از یک وب سایت یک دانشگاه یا یک سایت دولتی، بک لینک دریافت کنید. بخش “Links to Your Site” گوگل سرچ کنسول اطلاعات کاملی از لینک های متصل به سایت شما ارائه میدهد. درباره اینکه چه اطلاعات بدردبخور، معتبر و کاربردی می توانید به بازار هدف تان ارائه کنید هم فکر کنید. مسلما واضح است که باید اصل مرتبط بودن کسب و کار ها را در اینجا هم رعایت کنید. نکته: باید در نظر داشته باشید این است که در زمان لینک بیلدینگ حتماً از انکر تکست های متنوع برای لینک های خود وارد کنید تا گوگل لینک سازی شما را غیرطبیعی در نظر نگیرد. برای مثال هفته اول 3 لینک بسازید در روز ها و ساعات مختلف و بعد هفته دوم این عدد را به 6 برسانید و بعد هفته بعد اگر میتوانید عدد را بالاتر ببرید و همانطور که گفتیم این اعداد مثال هستند و به خیلی از موارد بستگی دارد اما مهم ترین نکته این است باید حتما به کار خود ادامه بدهید و اگر دارید هر روز لینک سازی میکنید بعد یک ماه اینکار را متوقف نکنید و با همان ریتم ادامه دهید. واژه ی PBN که این روزها از زبان هر متخصص سئو می شنوید یکی از استراتژی های لینک بیلدینگ کلاه سیاه و کلاه خاکستری به حساب می آید، که با توجه به نوع ساختار لینک ها با رعایت اصول لینک سازی توسط گوگل اگر بصورت کلاه سیاه شناخته شد باعث جریمه شدن سایت می شود.

اما آیا هر بک لینک که گرفته میشه به پیشرفت سایت ما کمک میکنه ؟ تمامی سرویسهای سئو ما 100 درصد تجربه شده و قدرت دامنه شما را بالا برده و باعث بالا آمدن سایت شما در موتورهای جستجو خواهند شد. در شرایطی که غالب ما اینگونه تاپیک ها یا کامنت ها را اسپم انگار می کنیم، وقتی کامنت شما مرتبط با پست باشد و لینک تان نیز قرابتی با کلیت صفحه داشته باشد، نمی توان آن را اسپم دانست. فن اصلی تسهیل کردن امکان بازنشر محتوای تولید شده توسط شماست، چیزی باعث دست به دست شدن محتوای شما شود و کاربران نیز از به اشتراک گذاری آن لذت ببرند. هدف اصلی PBN هایپرلینک کردن از یک سایت به یک دامنهی واحد است. بعد به سراغ کلمات کلیدی سختتر و اصلی سایتتان بروید. سپس الگوریتمهای گوگل بروزرسانی شد و استفاده غیرطبیعی از Anchor Text توسط مدیران وبسایتها به راهی برای شناسایی سایتهای اسپم و جریمه آنها توسط شرکت گوگل تبدیل شد.

به این وب سایت ها دسترسی پیدا کنید و لینک مدیران آن ها را در تعدادی از حرفه ای ترین، مرتبط ترین و با کیفیت ترین محتوا های خود قرار دهید. یکی از داغترین دغدغههای مدیران سایتها و وبلاگها در بخش سئو بحث بک لینک است. به مدیر وب سایت هدف تان ایمیل بزنید و پیشنهاد نوشتن یک پست بصورت مهمان در وب سایتش را برای او ارسال کنید. این طور به نظر میرسید که کیفیت محتوا تاثیری در توانایی لینک سازی PBN در بهبود رتبه بندی وب سایت هایی که به آن پیوند میدادند، نداشت. لینک هایی که خودتان ایجاد کرده میکنید تاثیر کمتری بر رتبه بندی سایت دارند، اما همچنان نقش مثبتی در سئوی شما خواهند داشت. تمام نیرو و انرژی تان را در پیدا کردن سایت های معتبر در صنعت خود متمرکز کنید. در مقطعی از عصر سئو ، کسی فهمید که چگونه می توان حجم زیادی از بک لینک ها را از وب سایت های دارای دامنه بالا و بدون تلاش زیاد ایجاد کرد. معمولا سئوکاران بخش سئو خارجی را بسیار با اهمیت می دانند و بر این باور هستند که بدون انجام سئو خارجی بهینه سازی سایت نتیجه مثبتی نخواهد داشت. این لینک ها در فروم ها می توانند به صورت فالو و نوفالو باشند و هر دو در سئو سایت و بهینه سازی سایت شما در کلمه کلیدی بسیار اثرگذار می باشند.