حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی حیاتی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی مجموعه مولودی محصول کلیدی بیش از سه ده سال کار حرفه ای در راستا اسباب خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی متاع در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی مهم دقت به استانداردها و نیاز مشتریان مهم بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که اصلی توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی مدیریت ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه یار آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان دائمی و دیرین هم کلیدی حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی فرآورده برای مشتریان دیرین استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وبسایت مولودی جنس میتوانید از نشانی ذیل استعمال نمایید:

  آدرس وبسایت قانونی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های گذشته به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت کار خویش در راستا لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ حیاتی واردات محصولات حیاتی کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اصلی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از همان نخست بر این اورجینال بوده می باشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک فرآورده حیاتی میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش است و نه هر کلایی کلیدی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و نیز بها مناسب و رقابتی هست فعالیت زیاد پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته این مجموعه امیدوار هست که به یاری خداوند و کارایی همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این حساس برنده بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی مهم قیمت رقابتی و زیاد عالی به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اهمیت کیفیت سازه نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اساسی خدماتی متعدد و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی اصلی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اساسی کیفیت‌تر و حساس ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در ارتباط اهمیت وب سایت خانگی لند دارای مدیر فروش محترم این گروه قدرتمند و مهم میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع فراوان بسیار همین تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری جالب و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و اهمیت متخصصین همین زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، علی الخصوص برای بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وب سایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از زیر مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات تارنما آمازون در ایران و مهم قیمت کاهش از این تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین گروه فروش محصولات با میزان مرغوب بودن و دارای بها های مطلوب و خدمات متفاوتی از دیگر تارنما ها می باشد. تیم پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین دوران و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای تصور راحت تصویب پیشنهاد نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو کالا را در گزیده این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت برنده آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین تارنما بزنید، احتمال دارد شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی ولی اضطراری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جذاب در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم بودجه گزینه نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ جدید حیاتی مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اساسی همین گروه در رابطه باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی تصور مشتریان، قطعا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای اعضا در نظر گرفته اند که در صورتی که در دوران به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی سوای اختلال احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. کلیدی دقت به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا تماشا مدل های محشر لپ تاپ استوک بی تردید به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتوانیم این چهار دکان رو اهمیت هم مقایسه کنیم:

  در جدول تحت تلاش کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه مهربانی میشناسید مسلما معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طریق اینترنت، عاملی اهمیت برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک وتردید دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابداع می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اصلی که در خرید اینترنتی باید به آن توجه کنید همین است که خرید خویش را از یک وبسایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. حتما نظرات اعضا در ارتباط مهم ارآیه کالا و رضایت مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به همین نکته دقت کنید که برای پیدا کردن وبسایت های اعتبار در نتایج جستجو ممکن می باشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش نمایید وب سایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید خیر لزوما تارنما هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و بی تردید از درستی و صحت نشانی سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای مهم ssl دارای خرید کنید

  هرگز اهمیت به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن اصلی HTTPS آغاز می شود خیر تنها اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک هم در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار حالت پایین قرار داراست که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. این استاندارد تا جایی دارای می باشد که google Chrome هر کاغذ ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در باطن کشور شروع شده، تصویب و سوق دهی فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین راه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما دارای از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اصلی تصویب نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست ثبت داده ها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین همه فروشگاه های گزینه تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در نتیجه چنانچه میخواهید از امنیت یک وب وب سایت تماما مطمئن گردید به اندازه می باشد به کاغذ کسب و کارهای اصلی علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب تارنما مراجعه کنید و حیاتی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین ابتدا بایستی دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی مهم به کار گیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را حیاتی خزانه مورد لحاظ برقرار می کنند. به همین ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب سایت بانکی که از روش مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. درصورتیکه برگه خزانه آیتم لحاظ کلیدی کلمه http هست هیچ زمان دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن اطلاعات کارتتان در برگه بانک گزینه نظر، حتی اگر کلیه شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدرسه های و دانش کده به جهت انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مثل internet اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای سابق دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمائید که در صورتی که به سلامت داده ها خود اصلی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخری نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان استفاده کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خویش اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اصلی کشف آنها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کارگیری کنید.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم مضاعف گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که داده ها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز اثبات شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه و کلمه رمزی است که می‌تواند تنها برای یک توشه در تراکنش آیتم به کار گیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به این خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و فقط به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از نحوه اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم دارای هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت هدایت و سرویس ها دارای ربط دارای رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین اهمیت را از نحوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یکی از از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی حساس طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد کاغذ جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن منتخب از پول محصول به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و آن‌گاه قطع رابطه می‌کنند.

  در انتها باز نیز باید به همین نکته اشاره کنیم که یک دکان معتبر را نمی اقتدار صرفا با دقت به جايگاه آن در وب سایت هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک صفحه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی اهمیت هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. با رعایت همین نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، مهم اعتنا به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت بسیار زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اصلی اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فرار و گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما کمک نماید و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا برنده شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی بهتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  مضاعف

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesgüvenilir forex şirketleriLevitraCialisbeylikdüzü korsan taksiilaclarim.com.trOmeglebetmavera girişjoybetBağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisnasıl gidilirVan Escortdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü
  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesgüvenilir forex şirketleriLevitraCialisbeylikdüzü korsan taksiilaclarim.com.trOmeglebetmavera girişjoybetBağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisnasıl gidilirVan Escortdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü