جی پی اس خودرو را از کجا بخریم؟

با چی پی اس می تواند همیشه از اوضاع ماشین خود با خبر باشید

شاید با خواندن تیتر کمی شگفت زده شده باشید و گمان کنید که این جمله نیز مانند هر تیزر تبلیغاتی فقط یک جمله ی هیجان انگیز است اما در طول این مقاله به شما ثابت می کنیم که این گونه نیست و آن جمله واقعا صحت دارد. شما می توانید به کمک جی پی اس اطلاعات خودروی خود را در هر زمان و هر مکانی که می خواهید بیرون بیاورید. لازم به ذکر است که این حس پی اس ها موقعیت خودروی شما را به طور دقیق بر روی تلفن همراه تان به شما نشان می دهند و این امر می تواند سبب بالا رفتن امنیت خودروی گران قیمت شما شود.

عجله نکنید زیرا آبشن های این جی پی اس ها به همین چند مورد ختم نمی شود‌ این جی پی اس ها می توانند زمانی که خودروی شما وارد یک محدوده ی از پیش تعیین شده ای شد و یا حتی از آن محدوده خارج شد به شما خبر بدهند . این وسیله حتی در زمانی که شما در جاده هستید و سرعتتان بیش تر از حد مجاز می شود به شما هشدار بدهند و یا این که جای دوربین های کنترل سرعت را به شما گوش زد کنند. شما می توانید تمام مسیر هایی که در زمان مشخصی با خودروی خود طی کرده اید را چک کنید. چنان چه کنجکاو شدید بیش تر درباره این محصول بدانید و این سوال ذهن شما را مشغول کرده است که جی پی اس خودرو را از کجا بخریم لطفا تا انتهای این متن را با دقت بخوانید.

تیر آهن IpB

تمام  قفل هایی که داشته اید را دور بیندازید

خیلی از افراد هستند که ساعت ها وقت و انرژی خود را صرف بستن قفل فرمان، قفل پدال و غیره می کنند. لازم به ذکر است که این وسایل تنها سرعت عمل دزد را پایین می آورد اما نمی توانند مانع کار آن شوند. اما شما می توانید به کمک این جی پی اس ها احتمال سرقت ماشین خود را به سارق ها ندهید. شایان به ذکر است که این جی پی اس ها به گونه ای طراحی شده اند که به وسیله ی یک سیم کارت می توانند تمام اطلاعاتی مثل

  • موقعیت مکانی
  • صدا ی داخل کابین ماشین

را تحت اختیار شما قرار دهند‌ علاوه بر این هل شما می توانید در هر مکانی که بخواهید ماشین خود را خاموش کنید و این اجازه را به سارق ها ندهید که یک قدم بیش تر خودروی شما را حرکت دهند. علاوه بر این نکات باید خدمتتان عرض کنیم که این جی پی اس ها معمولا به باتری خودرو متصل می شوند پس چنان چه مشکلی برای باتری خودرو پیش بیاید شما فورا مطلع خواهید شد. برای مثال اگر باتری خودرو تمام شود و یا این که آن را بدزدند شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن از این موضوع با خبر شوید.

این جی پی اس ها قابلیت این را دارند که بر روی هر وسیله ی نقلیه ای مثل ماشین های سبک ،سنگین، موتور و یا حتی دوچرخه نصب شوند. از آن جایی که در خیلی از ساعات شبانه روز ماشین ها در فضای باز پارک می شوند این جی پی اس ها مقاوم نسبت به باد، آب،  گرما و سرما ساخته می شوند و دیگر جای نگرانی برای خراب شدن آن در مقابل این شرایط محیطی باقی نمی ماند.

ویژگی های جی پی اس خودرو در یک نگاه

علاوه بر تمام نکات ذکر شده یک سری ویژگی و خصوصیت دیگر وجود  دارد که جا مانده اند. این جی پی اس ها به خاطر سایز کوچکی که دارند به راحتی حمل و نقل می شوند.  نصب راحت و بدن دردسر یکی دیگر از مزیت های اصلی این جی پی اس ها به شمار می رود‌. این جی پی اس ها می توانند ساعت های طولانی شارژ نگه دارند و پس از اتمام شارژ قابلیت این را دارند که مجدد آن ها را شارژ کنید.

لازم به ذکر است که این جی پی اس ها درون خود یک آنتن دارند و این آنتن موجب بالا بردن دقت آن می شود.  این سوال ذهن خیلی از کاربران را مشغول می کند که نکند در طی مسیر و با وجود چاله ها در جاده این جی پی اس از ماشین جدا شود. باید این نکته را خدمتتان عرض کنیم که میزان آهنربای این دستگاه آن قدر قوی است که با این ضربه های داخل جاده نیز به هیچ عنوان جدا نمی شود. در بخش بعدی به شما می گوییم که جی پی اس خودرو از کجا بخرید پس با ما همراه باشید.

جی پی اس خودرو از کجا بخریم

از آن جایی که مردم متوجه اهمیت این جی پی اس ها شدند تقاضای زیادی برای خرید آن ها دارند از این رو شرکت های گوناگونی انواع و اقسام این جی پی اس ها را با کیفیت ها و آبشن های گوناگون تولید می کنند و به دست مشتری می رسانند.

از آن جایی که همیشه این خطر برای مشتری های ما وجود دارد که احتمالا به خاطر نداشتن آگاهی در کیفیت  و کارایی این جی پی اس ها محصولات تقلبی و نا مرغوب بخرند ما خود تلاش کردیم تا محصولات با کیفیت و اصلی را بدون واسطه به این عزیزان بفروشیم شما می توانید برای خرید جی پی اس خودرو از طریق سایت ما یعنی معتبرين نمايندگي ردياب خودرو در ايران اقدام کنید و چنان چه هنوز سوال و یا شبه ای برای شما باقی مانده است با کارشناس ها و متخصص های صحبت کنید آن ها به صورت بیست و چهار ساعته پاسخ گوی شما عزیزان هستند و پس از مطمئن شدن شما و ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن محصول شما را درب منزل به شما تحویل می دهند.

یک نکته ی دیگری که در این بخش حائز اهمیت است این است که شما می توانید با خرید از ما دست واسطه ها را قطع کنید و محصول را با قیمت مناسب تری از خود ما بخرید پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا نسبت به خرید جی پی اس خودرو اقدام کنید.