بهترین مدل سینک آشپزخانه کدام است؟

من در 12 سال گذشته در استفاده از مبلمان ، مواد بهداشتی ، کاشی ، روشنایی ، کابینت آشپزخانه ، کارد و چنگال و مصالح ساختمانی برای استفاده شخصی و تجاری آنها به مشتریان خود کمک کرده ام. با تجربه برخورد با تولیدکنندگان و عمده فروشان ، معتقدم که احتمالاً مناسب است تا برخی از افکار خود را با شما در میان بگذارم.

به طور کلی سه نوع سینک ظرفشویی وجود دارد: قالب ریخته گری ، دست ساز و سنگ ساخته شده. در زیر عکس های هرکدام قرار دارد.

کستینگ

دست ساز:

بهترین مارک سینک گرانیت. این گرانترین یکی از این سه است.

امروزه از عمق غرق 8-10 اینچ بصورت ایده آل استفاده شده است. این کار باعث می شود ظرف های بزرگتر بشویید. اما برخی ترجیح می دهند کم عمق ، از عمق کمتر از 8 اینچ ، برای افرادی که قد کوتاه تری دارند ایده آل باشد.
662 بازدید
سوالات مرتبطپاسخهای بیشتر در زیر
بهترین مدل سینک آشپزخانه کدام است؟
سینک آشپزخانه به اندازه استاندارد چیست؟
آیا انتخاب یک سینک ساده یا یک سینک دوتایی برای نوسازی آشپزخانه ارجح است؟
بهترین مارک سینک آشپزخانه در هند کدام است؟
متوسط ​​عمق پیشخوان آشپزخانه چیست؟
کجال هداو
Kajal Hedav ، بازاریابی کسب و کار (2017-حال)
پاسخ داده شده 16 سپتامبر 2019 · نویسنده 69 پاسخ و 9.1k بازدید از پاسخ دارد
اندازه ایده آل سینک آشپزخانه:

غالباً سینک های آشپزخانه از 8 تا 10 اینچ عمق دارند. در حالی که سینک ظرفشویی با عمق 10 اینچی ، خیساندن گلدان ها و قابلمه ها را آسان تر می کند ، اما سینک های عمیق تر برای استفاده کوتاهتر از اعضای خانواده ناراحت کننده تر می شوند. سینک های کم عمق امکان دستیابی و آماده سازی کار را آسان تر می کند. برخی از سینک های آماده با عمق فقط چند اینچ هستند و اغلب در کنار یک سینک استاندارد برای شستن ظرف ها یا تمیز کردن سبزیجات نصب می شوند. هنگام انتخاب عمق سینک ، به خاطر داشته باشید که سینک های زیر کوه حدود 2 اینچ پایین تر از سینک ظرفشویی می نشینند ، که می تواند دسترسی به زیر سینک آشپزخانه منزل را دشوارتر کند.

103 بازدید
مارک صفر
مارک صفر
پاسخ داده شده در 2 فوریه 2018 · نویسنده دارای 121 پاسخ وبازدید 81k پاسخ است
سینک ظرفشویی آشپزخانه به طور مداوم در عمق کاسه در حال رشد است. بیشتر غرق ها به اندازه کم عمق 6 اینچ یا کمتر بودند. میانگین امروز 8 تا 10 اینچ است و می توانند تا 12 اینچ عمق داشته باشند. اگر یک سینک پرنعمت ، مانند نمونه موجود در اینجا را مجدداً مجدداً قرار دهید ، احتمالاً در سمت کم عمق قرار دارد. به آشپزخانه علاقه دارید؟ بازدید از آشپزخانه های طراح | آشپزخانه های مجلل | طرح های مدرن آشپزخانه برای طرح های زیبا.

691 بازدید