بهترین مدل سشوار پرومکس

استاندارد طلای سشوار ، تنها نکته منفی هزینه ای است که مسلماً بسیار بیشتر از متوسط ​​است. اما اگر به طور منظم یکی از خشک کن های سالن هستید ، باید ظرف چند هفته به سرعت هزینه Dyson’s Supersonic را پس بگیرید. چه قیمتی می تواند جلال و شکوه تاج گذاری خود را حفظ کند؟

299.99 پوند | دایسون

در Boots و Amazon نیز سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1040 قیمت موجود است

سشوار پیشرفته پاناسونیک EH-NA98 Nanoe و Double Mineral
بهترین حالت برای: قفل های مایع با گرما و موخوره

اگر موهای شما بیشتر صبح ها شبیه یك خشك یونجه است ، این می تواند نجات دهنده شما باشد. به لطف فناوری Nanoe و Double Mineral ، ثابت شده است که آسیب مو در اثر حرارت و مسواک زدن بیش از حد کاهش می یابد (که می تواند به شکاف زدن منجر شود).

دسته طراحی تاشو ، لهجه های طلایی و مات بودن آن را از جمعیت متمایز می کند. اگرچه خوب است که بتوانید بین گرما تعویض کنید ، اما این خشک کن از آنجا که فقط یک کنترل وجود دارد کمی متفاوت است.

اما نگران نباشید زیرا این یک نقص در طراحی نیست – بیشتر اینکه پاناسونیک دارای فناوری گرماخوانی است که تضمین می کند EH-NA98 به طور خودکار خود را متناسب با نیازهای مو تنظیم می کند. این بدان معنی است که شما همیشه باید در دمای مناسب باشید و احتمال آسیب دیدگی ناشی از انفجار آن با گرما را کاهش دهید. امتیاز بیشتر برای ساکت بودن بیش از سایر خشک کن های لیست ما.

129.99 پوند | چکمه * در فروش از 179.99 پوند

label.m سشوار تورمالین
بهترین برای: عملکرد ساده و خوشبختانه

اولین نکته قابل توجه در مورد این سشوار مربوط به بسته بندی می شود – این فقط کمترین پلاستیک آن را فقط با یک محافظ پلاگین پلاستیکی و یک پنجره عبور از جلوی جعبه دارد.

برای کسانی که به دنبال یک طراحی ساده هستند عالی است. فقط دو تنظیم حرارت و سرعت برای انتخاب ، همه توسط یک موتور 2200w پشتیبانی می شود. این بدان معناست که در طول استفاده طولانی مدت می تواند بسیار داغ و سریع شود ، بنابراین عاقلانه است که موهای خود را با دکمه شات سرد منفجر کنید ، هر قسمت را به جای درست در انتها انجام دهید. همراه با دو نازل.

64.95 پوند | تونی و گای

سشوار Diamond Radiance BaByliss
بهترین حالت برای: خشک کردن سشوار بدون دمیدن بودجه

چه کسی با درخشش براق یک الماس مو نمی خواهد؟ BaByliss این وعده های بیشتر را با این سشوار که از سرامیک های تزریق شده الماس و نرم کننده های یونی فعال استفاده می کند و بهترین کهکشانی درخشندگی را به مو می بخشد.

مطمئناً قدرتمند است ، به معنای بسیار سریعتر زمان خشک شدن آن است. وزن کم آن نیز به این معنی بود که من بازوهای دردناکی از نگه داشتن آن روی سرم ندارم – همیشه یک امتیاز مثبت. دو تنظیم سرعت و سه درجه حرارت وجود دارد ، اگرچه سوئیچ ها در جهت معکوس به مدل های دیگر می روند که مسلما احساس عجیب و غریب دارند.

در مجموع ، Diamond Radiance یک خشک کن مناسب و معقول است با قیمتی که بانک را بشکند – اما احتمالاً به همین راحتی هم امکان اتمام سالن را به راحتی به شما نمی دهد.

29.99 پوند | آرگوس

خشک کن Formawell Beauty x Kendall Jenner Pro
بهترین برای: انفجارهای انفجاری کارداشیان

من تاکنون هرگز در مورد Formawell چیزی نشنیده ام ، اما در مواجهه با یکی از جوانترین اعضای قبیله کارداشیان-جنر ، بلافاصله نظرم را جلب کرد. اگر می توانست مانند سوپرمدل قیمت سشوار مسافرتی پرومکس کندال ، موهایی صاف و صاف به من بدهد ، مطمئنا ارزش شلیک آن را داشت.

بسته بندی احتمالاً از همه خشک کن هایی که آزمایش کردم جذاب ترین است ، مقدار زیادی سفید و طلایی با یک پنجره شفاف بنابراین می توانید سشوار داخل آن را ببینید. همچنین در جلوی کندال تصویری دوست داشتنی وجود دارد که سشوار را در حالیکه دست به قفل های زاغش زده است ، آرام گرفته است. سشوار مسافرتی مکس به طور قابل پیش بینی ، موهای او خارق العاده به نظر می رسند. این شعله امید را روشن می کند. آیا می تواند برای من نیز مفید باشد؟

جوانب مثبت: این یک کابل طولانی دارد که می توانید خشک کن را به دور سر خود حرکت دهید بدون اینکه محدود به قسمت اصلی سوکت دوشاخه باشید. همچنین یک دکمه شات جالب وجود دارد تا بتوانید موها را با موهای سرد منفجر کنید تا به ماندگاری بیشتر موها کمک کند. سبک و نسبتاً ساکت هم هست.

موارد منفی: فقط با یک پیوست صاف کننده ارائه می شود ، بنابراین یکی برای سوژه های مجعد نیست.

69.99 پوند | کاری

خشک کن BaByliss Super Power 2400
بهترین گزینه برای: افراد ساکن با بودجه

امیدوار کننده نتایج شایسته سالن ، این یک گام بالاتر از مدل Diamond Radiance BaByliss است – و همچنین با یک جهش کوچک در قیمت همراه است. این به طراحی نرم و صاف یا موتور قدرتمندتری بهترین مارک سشوار مسافرتی بستگی دارد که ما نمی دانیم ، اما تفاوت قابل توجه است.

اگرچه کمی سنگین تر است ، اما یکی از زیبا ترین خشک کن هایی است که ما امتحان کرده ایم. همچنین این کار را به اندازه کافی انجام می دهد ، سریع خشک مو بدون ایجاد زخم.

متاسفانه قدرت فوق العاده به معنای سر و صدای فوق العاده بزرگ نیز می باشد. نیازی نیست که به همسایگان خود قبل از استفاده از آن هشدار دهید ، اما اگر در یک اتاق خواب مشترک هستید ، روشن کردن اولین چیز صبح احتمالاً عاقلانه ترین کار نیست.

44.67 پوند | آمازون * در فروش از 60 پوند

همه سشوارهای دارای رتبه برتر را در آمازون مشاهده کنید

سشوار Cloud Nine The Airshot
بهترین حالت برای: موهای درخشان در یک چشمک زدن
Cloud Nine موهای خود را ریز کرده و موها را تبدیل به یک درخشش سالن می کند در حالی که به لطف تورمالین و عناصر گرم کننده سرامیکی که با ویتامین ها تزریق می شوند ، از گرمای بیش از حد محافظت می کند.

از نظر راحتی ، نگه داشتن آن سبک است و دکمه ها به طور بهترین سشوار مسافرتی مستقیم توسط انگشت شست شما قرار می گیرند .