بهترین ماشین اصلاح برای ورزشکاران


از فویل های بدون تکه تا سرهای دوار خود تمیز ، دامنه را بررسی می کنیم

ریش تراش مناسب را برای شما پیدا کنید
وقتی شما به تمام گزینه های موجود نگاه می کنید ، می توان جهش را از تراشیدن کارتریج تا تراشیدن برقی به مراتب دلهره آور دانست. تعداد ماشین ریش تراش ه ها ، پیوست ها ، پایه های تمیز کردن ، مرطوب یا خشک ، بند ناف و شارژ کردن – همه روشی کمی متفاوت با اصلاح دارند و هر کس مدل مورد علاقه خود را دارد و می سازد. اما این که آیا شما به دنبال یک ریش تراش برای طولانی مدت و یا پاشیدن شخص مخصوص شخص هستید ، راهنمای ما می تواند به شما در حرکت در گزینه های موجود کمک کند.

پره های روتاری در مقابل فویل
ماشین ریش تراش ه های چرخشی سه ماشین ریش تراش ه مدور هستند که در بالای یک ریش تراش برقی قرار دارند. آنها با بلند کردن و برش سریع موها بر روی صورت و گردن کار می کنند و به راحتی با خطوط صورت سازگار می شوند تا یک تراش راحت انجام شود. با جابجایی ماشین ریش تراش های چرخشی به صورت دایره ای ، به راحتی می توانید موهای خود را اصلاح کنید و به حالت خود تراشیده شده برگردید.

همه کاره و راحت
ریش تراش برقی مردانه مرطوب و خشک Philips Series 3000 مرطوب و خشک AT899 / 06 با برش پاپ آپ

اکنون خرید کنید
ریش تراش مورد علاقه ما: Philips Aquatouch AT899 / 06 دارای سرهای سه جهته است که به هر منحنی صورت و گردن شما تنظیم می شود. به علاوه ، 100 درصد ضد آب است.

جوانه های ماشین ریش تراش ه های چرخشی

بهترین ماشین اصلاح

· برای پوست های حساس بهتر است

· ساکت تر از ماشین ریش تراش ه های فویل

فویل ها ماشین ریش تراش ه هایی در پشت یک ورق نازک از فلز سوراخ دار هستند که به سرعت و جلو حرکت می کنند تا موها را بر روی پوست کوتاه کنند. فویل ها نسبت به ماشین ریش تراش ه های چرخشی تراش نزدیک تری دارند ، اما در برخورد با منحنی های صورت چندان مناسب نیستند. برای جلوگیری از ایجاد ماشین ریش تراش ه های پوستی ، باید از فویل ها در حرکات رو به بالا و پایین یا پایین به طرف استفاده کرد.

جوانه های ماشین ریش تراش ه های فویل

· به اصلاح نزدیک تر

· برای شکل دهی دقیق بهتر

· عالی برای اصلاح روزانه

استاندارد طلا
ریش تراشنده فویل برقی مردانه Braun 9 9299s با برقی پاپ آپ و مسافرتی

اکنون خرید کنید
ریش تراش مورد علاقه ما: Braun Series 9 9299s به رنگ طلایی می آید تا استاندارد را تنظیم کند. این ماشین ریش تراش ​​فویل نزدیکی بی نظیری را ارائه می دهد و می توان از آن مرطوب یا خشک استفاده کرد.

خشک در مقابل مرطوب
اصلاح مو در مورد اصلاح در دوش نیست – اگرچه برخی از ریش تراش ضد آب هستند. این است که آیا لازم است قبل از روشن کردن ریش تراش صورت خود را با ژل یا کف اصلاح کنید. این می تواند برای افرادی که پوست حساس دارند مفید باشد ، زیرا سدی بین ماشین ریش تراش ​​ها و صورت ایجاد می کند. با این حال ، این همچنین می تواند به این معنی باشد که ریش تراش ها بیشتر به تمیز کردن نیاز دارند یا سریعتر گرفتگی دارند.

یک اصلاح نزدیک مرطوب یا خشک
پاناسونیک ES-RT37 3 ماشین ریش تراش ه برقی فویل مرطوب و خشک

بهترین ریش تراش برقی چیست؟
ریش تراش مرطوب مورد علاقه ما: Panasonic 3-Blade ES-RT37 دارای ماشین ریش تراش ه های بیشتری نسبت به معمول برای ماشین ریش تراش فویل است ، اما در کیفیت برش نشان می دهد. این ماشین ریش تراش ​​همچنین برای تهیه نظافت دقیق از تریمر بهره می برد.

“محصولی عالی که اصلاح و صافی می کند.” – جک

تراشیدن خشک مشکل کمتری دارد. لازم نیست این کار را روی سینک یا حمام انجام دهید ، و می توان قبل از کار سریع و به راحتی انجام داد. ایده آل برای مردی که به جای یک روال صبحانه طولانی ، پنج دقیقه اضافی در رختخواب خود دارد.

باتری های قابل شارژ در مقابل
این که آیا می خواهید ریش تراش بی سیم باشد یا قابل شارژ باشد ، بستگی به شما دارد. اگرچه سبک های قدیمی تر اصلاح کننده که فقط در هنگام اتصال به آنها کار می کنند محبوب هستند ، اما مطابق با استانداردهای ایمنی امروزی نیستند در عوض ، شما می توانید بعد از تراشیدن صبح یا عصر خود از باتری یا شارژ کردن ماشین ریش تراش ​​خود از شبکه استفاده کنید.

باتری ها برای کسانی که زیاد مسافرت می کنند بسیار عالی هستند – آنها کوچک ، سبک و قابل حمل هستند و به اندازه کافی قابل حمل هستند که از A به B منتقل می شوند. تنها خطر این است که فقط نیمی از چهره شما تراشیده شده از برق خارج شود. به یاد داشته باشید که باتری های تازه می توانند به طولانی شدن عمر ریش تراش شما کمک کنند اما این یک راه حل طولانی مدت مناسب تر از خرید در صورت انتخاب هر روز برای گزینه قابل شارژ است.

شارژ سریع و بروید
سری فیلیپس 9000 S9211 / 12

اکنون خرید کنید
ماشین ریش تراش های قابل شارژ موتور معمولاً مدل های محکم تر هستند و به معنای استفاده مکرر در منزل هستند و می توانید انتظار داشته باشید که مدت طولانی آنها دوام بیاورد. شما قادر به استفاده از ریش تراش در هنگام شارژ نیستید ، بنابراین تعداد زیادی مدل مانند Philips Series 9000 S9211 / 12 دارای یک حالت شارژ سریع پنج دقیقه ای هستند که می توانند قدرت کافی را برای ریش تراشی کامل به شما دهند.

فناوری پیشرفته
ریش تراش برقی سری 9 9290cc برقی مرطوب و خشک با سیستم تمیز و شارژ

اکنون خرید کنید
به دنبال چشمه زدن هستید؟ قدرت را انتخاب کنید. Braun Series 9 9290cc پس از یک چرخه شارژ ، 23 اصلاح را به شما می دهد. نه تنها سری Braun Series 9 9290cc بهترین نقره ای به نظر می رسد ، بلکه درگاه شارژ بی نظیر آن به شما امکان می دهد تا در همان زمان خود تمیز شود. این بدان معناست که هر بار که از ماشین ریش تراش کاملاً شارژ و تمیز استفاده می کنید.

پیوست و غلاف تمیز کردن
استفاده از ریش تراش روزانه به این معنی است که اگر می خواهید عملکرد آن به خوبی ادامه یابد ، اغلب آن را تمیز کنید.

قبل از تمیز کردن ، مدل خود را از شارژر اصلی جدا کنید یا باتری ها را بیرون بیاورید و دوبار بررسی کنید که خاموش است. در مرحله بعدی ، هرگونه مو و خاک آلوده را پاک کنید. اکثر مدل ها دارای سر هستند که خاموش می شود ، و در اینجا جایی است که قلمه ها بعد از تراشیدن صورت خود جمع می شوند. پاک کردن آن بدان معنی است که ریش تراش شما بهتر عمل می کند ، موتور آن بیش از حد گرم نمی شود ، و ماشین ریش تراش ه ها به همان سرعت متلاشی می شوند.

هرگونه خاکی را از جیب موهای ریش تراش برداشته و در صورت امکان ماشین ریش تراش ​​ها را از هم جدا کنید. هیچ وقت خاک خود را از روی ظریف های یک ماشین ریش تراش فویل جدا نکنید ، زیرا این می تواند بر عملکرد آنها تأثیر بگذارد. با این حال ، شستشوی پره ها با برس و صابون دست خوب است.

می توانید سه ماشین ریش تراش ه دوار را از یک مدل چرخشی بیرون آورده و مسواک زدن ، شستشو و تمیز کردن آنها را کمی دقیق تر انجام دهید. به یاد داشته باشید اگر عناصر ریش تراش خود را خیس کردید ، مهم است که قبل از قرار دادن ریش تراش ریش تراش همه هوا را خشک کنید.

ایده آل برای پوست های حساس
ریش تراش برقی مردانه مرطوب و خشک Philips Series 7000 S7710 / 26 با سیستم SmartClean و اصلاح دقیق

اکنون خرید کنید
شما باید هفته ای یکبار ریش تراش خود را تمیز کنید. با این حال ، شما می توانید مدل هایی مانند Philips Series 7000 S7710 / 26 را خریداری کنید که دارای یک غلاف تمیز کننده است. این بدان معنی است که بعد از روزانه تراشیدن ، ماشین ریش تراش شما برای شما تمیز می شود. هنوز هم نیاز به یک دفترچه تمیز یک بار در حالی است که می توانید بدون یک ماه یا دو ماه اجازه دهید آن را طی کنید.

محافظ ریش و پیوست ها
اگر ظاهری خاص از موهای صورت دارید و می خواهید که بتوانید آن را با یک ریش تراش جدید حفظ کنید ، به دنبال مواردی باشید که دارای پیوست های اضافی هستند.

اپراتور صاف
ریش تراش برقی S3580 / 06 فیلیپس سری 3000 مرطوب و خشک با اصلاح کننده Pop-up

اکنون خرید کنید
صاف کننده های پاپ آپ که با مدل هایی مانند Philips Series 3000 Wet & Dry Electric Shaver S3580 / 06 همراه هستند برای مجسمه سازی ظاهری دقیق مورد نظر شما مفید هستند ، همچنین باعث صرفه جویی در جلوگیری از ریش تراشیدن صبح خود ، پیدا کردن پیوست مناسب و کلیپ می شوند قبل از شروع دوباره

خرید ریش تراش مناسب یک رویکرد یک اندازه نیست. بعضی از افراد اصلاح یک دستمال مرطوب را با یک فویل ترجیح می دهند ، و برخی دیگر یک ریش تراش خشک با یک چرخان. اگر قصد خرید شخص دیگری را دارید ، حتماً بدانید که قبلاً از چه مواردی استفاده می کند ، و اگر آماده تغییر هستند.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید