بهترین مارک گوشت کوب برقی چیست در بازار


گوشت کوب ها یکی از اساسی ترین دستگاه هایی هستند که اگر می خواهید زندگی خود را آسان تر کنید باید در آن سرمایه گذاری کنید. بیشتر افراد از گوشت کوب برای تهیه اسموتی یا خرد کردن ادویه جات استفاده می کنند اما می توان از آنها برای بسیاری از کارکردهای دیگر مانند خرد کردن مواد تشکیل دهنده یا حتی تهیه صابون در خانه استفاده کرد. بنابراین اگر می خواهید صابون خود را تهیه کنید ، باید در تهیه بهترین صابون دست برای ساخت صابون سرمایه گذاری کنید زیرا گوشت کوب های دستی استفاده از آن بسیار آسان تر و در مقایسه با گوشت کوب های سنتی countertop است.

فهرست
راهنمای خریدار – بهترین گوشت کوب دستی برای صابون سازی
راهنمای خریدار – بهترین گوشت کوب دستی برای صابون سازی

گوشت کوب های غوطه وری به شکل چوب هستند و دارای پیوست های مختلفی هستند که می توانید برای انجام طیف گسترده ای از توابع از آنها استفاده کنید. حتی اگر همه آنها ممکن است یکسان به نظر برسند اما هرکدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود هستند ، بنابراین به ما اجازه دهید مواردی را که قبل از خرید بهترین میکسرهای دستی خود باید در نظر بگیرید ، بررسی کنیم.

کنترل های شهودی
از آنجا که به دنبال راحتی و راحتی در هنگام انتخاب گوشت کوب دستی بر روی گوشت کوب برقی هستید ، بنابراین باید به دنبال شخصی باشید که دارای کنترل های بصری باشد تا بتوانید به راحتی آن را خاموش یا خاموش کرده یا دکمه را نگه دارید تا نتایج مورد انتظار را بدست آورید.

پاک شوندگی راحت
گوشت کوب های دستی می توانند یک ظرف غذا ایجاد کنند ، بنابراین باید بعد از هر بار استفاده آنها را تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که گوشت کوب دستی که به دست می آورید دارای لوازم جانبی ماشین ظرفشویی است که می توانید با استفاده از گوشت کوب به راحتی آنها را بشویید.

طراحی ارگونومیک
نگه داشتن گوشت کوب می تواند فشار را روی دست شما بگذارد ، به همین دلیل به دنبال مخلوطری باشید که با طراحی ارگونومیک همراه باشد به گونه ای که به راحتی در دست شما قرار بگیرد و نگه داشتن آن را در طی فرایند مخلوط راحت کند.

ذخیره سازی
بیشتر گوشت کوب های دستی دارای تعدادی پیوست می باشند که می تواند نگهداری آن را بسیار سخت کند. از آنجا که می خواهید راحتی داشته باشید ، به دنبال آن هستید که به نوعی یک ماده نگهدارنده را در آن نگه دارید تا همه قطعات را در یک مکان نگه دارید.

9 بهترین گوشت کوب دست برای صابون سازی 2020 – راهنمای خریدار

ظرف گوشت کوب
می توانید با یک گوشت کوب گوشت کوب یا یک گوشت کوب بدون گوشت کوب گوشت کوبید. ما پیشنهاد می کنیم که با یک مخلوط مخلوط همراه باشید زیرا نمی خواهید در کاسه یا فنجان دیگر خراش بگیرید.

ضمانتنامه
از آنجا که سرمایه گذاری پول خود را در یک چیز گران قیمت انجام می دهید ، بنابراین باید مطمئن باشید که در ازای بدست آوردن ارزش مناسب پول. بنابراین به دنبال گوشت کوب دستی باشید که گارانتی طولانی مدت را به شما ارائه می دهد.

نظرات مشتری
و در آخر اینکه ، اگر می خواهید کاملا مطمئن باشید که پول خود را در جای مناسب سرمایه گذاری می کنید ، باید بررسی مشتریان را مطالعه کنید. بررسی ها بسیار قدرتمند است. آنها می توانند یک برند بسازند یا آن را نابود کنند ، بنابراین بر تصمیم کلی شما تأثیر می گذارد.

مزایای گوشت کوب غوطه وری
مزایای گوشت کوب غوطه وری

گوشت کوب های غوطه وری کاملاً متفاوت از گوشت کوب های دست هستند. شما نمی توانید یک میکسر دستی را با یک گوشت کوب Vitamix مقایسه کنید همانطور که به دنبال Vitamix e310 vs 7500 ، Vitamix ascent vs. legacy یا Vitamix e310 در مقابل 5200 هستید ، زیرا حتی اگر هر دو دستگاه برای کارکرد یکسانی استفاده می شوند اما طراحی شده اند و متفاوت ساخته شده است که به همین دلیل ناعادلانه است که این دو را مقایسه کنیم.

بنابراین به جای مقایسه گوشت کوب های ضد آب با گوشت کوب های دستی ، بگذارید برخی از شگفت انگیزترین مزایای گوشت کوب را بررسی کنیم که می تواند کارهای روزمره شما را بسیار آسان تر کند.

قابل حمل
یکی از بهترین ویژگی های گوشت کوب غوطه وری این است که قابل حمل است. شما می توانید آن را در هر کجا که بخواهید فقط در یک کیسه آشپز کوچک حمل کنید و در هر کجا که دوست دارید از آن استفاده کنید. از آنجا که اندازه آن کوچکتر است بنابراین می توانید به راحتی آن را در هر کجای آشپزخانه خود ذخیره کنید. قابلیت حمل آن مزیت های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد ، زیرا اگر نمی خواهید قسمت خود را از دست دهید ، حتی در اتاق نشیمن جلوی تلویزیون نیز می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

آسان برای استفاده
نکته قابل استفاده در مورد میکسرهای دستی این است که استفاده آنها بسیار آسان است. شما به راحتی می توانید آنها را روشن و خاموش کنید ، زیرا هیچ تنظیمات پیچیده ای بر روی گوشت کوب وجود ندارد ، بنابراین شما فقط باید در مورد نگه داشتن دکمه نگران باشید و گوشت کوب بقیه را برای شما انجام دهد. می توانید آنها را در هر ظرف یا کاسه ای که می خواهید مخلوط ها را تهیه کنید ، قرار دهید.

پاک شوندگی راحت
نکته مهم دیگر در مورد گوشت کوب غوطه وری این است که تمیز کردن آنها نیز بسیار آسان است. به سادگی می توانید اتصالات را در ماشین ظرفشویی قرار دهید یا در صورت تمایل می توانید آنها را با دست بشویید زیرا فقط یک دقیقه یا کمتر طول می کشد زیرا هیچ کوزه یا ظروف بزرگی برای تمیز کردن وجود ندارد.

سریع و کارآمد
دلیل اینکه بیشتر مردم در میکسرهای دست سرمایه گذاری می کنند این است که تمایل دارند به دنبال راحتی و آسایش باشند. گوشت کوب های دستی بسیار آسان است و در هنگام عملکرد نیز بسیار سریع است. به جای اضافه کردن تمام مواد به گلدان گوشت کوب و قرار دادن آنها در ظرف معمولی یا کاسه بعد از مخلوط کردن می تواند بسیار پر مصرف باشد اما با گوشت کوب دست نباشد زیرا می توانید به راحتی در همان کاسه مخلوط شوید و غذاهای سریع آماده کنید. به علاوه غذاهای کمتری برای شستن بعد از آن نیز وجود دارد.

بیشتر از گوشت کوب
گوشت کوب دستی می تواند بیش از مخلوط کردن استفاده شود. همچنین در صورت داشتن پیوست می توانید از گوشت کوب برای مقاصد خرد کردن و جوش زدن استفاده کنید. به منظور خرد کردن مواد تشکیل دهنده خود ، به راحتی قسمت بالای کاسه را با دست خود بپوشانید و در حین کار گوشت کوب را به سمت بالا و پایین حرکت دهید و نتایج بسیار خوبی کسب خواهید کرد.

9 بهترین گوشت کوب دست برای ساخت صابون
بهترین گوشت کوب دستی برای صابون سازی

تهیه سوپ در خانه با گوشت کوب های شگفت انگیز دست بسیار آسان شده است. به جای خرید آنها از بازار می توانید صابون های خود را در خانه با رایحه های دلپذیر ، رنگ های مختلف و موارد دیگر تهیه کنید. بنابراین اجازه دهید ما به برخی از بهترین میکسرهای دستی که به شما در تهیه صابون به عنوان خانه کمک می کند نگاهی بیندازیم.

لیست بهترین گوشت کوب دست برای صابون سازی
تولید – محصول رتبه بندی قیمت

 1. Cuisinart Smart Stick ⭐⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
 2. میکسر دستی 3 سرعته KitchenAid ⭐⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
 3. گوشت کوب گوشت کوب دست BELLA 250 وات ⭐⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
  4- گوشت کوب کنترلی Grip Immionion Control Breville BSB510XL Control ⭐⭐⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
 4. گوشت کوب دستی DeLonghi DHB716 ⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
 5. گوشت کوب دستی دوتایی Beach Hamilton Beach ⭐⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
 6. گوشت کوب دستی Proctor-Silex ⭐⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
 7. گوشت کوب دست 8 استری Vremi ⭐⭐⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
 8. گوشت کوب دست 4 – 1 در Epica ⭐⭐⭐⭐⭐
  بررسی قیمت
 9. CUISINART SMART STICK
  Cuisinart Smart Stick 2-Speed ​​200 Watt Hand Blender CSB-75BCاین گوشت کوب هوشمند Cuisinart گوشت کوب را برای مادران شلوغ بسیار ساده تر کرده است. گوشت کوب مجهز به موتور قدرتمند 200 واتی و دو گزینه کنترل سرعت متفاوت است که کار با آن را آسان می کند. می توانید از سرعت آهسته یا سرعت بالا برای آمیختن نوشیدنی های سرد استفاده کنید ، سوپ های گرم تهیه کنید و همچنین بدون هیچ مشکلی مواد صابون را گوشت کوبید.

بهترین چیز در مورد گوشت کوب این است که ساکت تر از دیگر گوشت کوبنده ها است که باعث می شود آن را به آشپزخانه دوستانه تبدیل کند. شما می توانید در طی چند ثانیه مقداری مواد پر سرعت را در این گوشت کوب گوشت کوبید بدون اینکه نگرانی در مورد تمیز کردن شافت داشته باشید زیرا به محض انجام کار می توانید به راحتی آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید.

طرفداران
تمیز کردن و ذخیره سازی آن آسان است
ارزش عالی پول
بادوام
یک فنجان اندازه گیری یک نکته به علاوه است
منفی
استفاده از دکمه های عملی بسیار دشوار است
می تواند مواد خاصی را خراش دهد
لیوان اندازه گیری کمی کوچک است.
برای مشاهده در AMAZON اینجا را کلیک کنید

 1. میکسر دستی 3 سرعته KITCHENAID
  میکسر دستی KitchenAid KHB2351CUاین یکی از بهترین گوشت کوب های دستی در بازار است زیرا این محصول متناسب با قدرت زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. گوشت کوب همراه با یک شافت مخلوط ، یک ضمیمه شلاق و همچنین یک هلی کوپتر که می توانید برای خرد کردن مواد کوچک استفاده کنید. به راحتی می توانید چندین ماده مختلف را با این گوشت کوب 3 سرعته گوشت کوبید زیرا کنترل بیشتری بر قوام و بافت می دهد.

وقتی می توانید مواد مختلفی مانند تخم مرغ ، خامه و غیره را شلاق بزنید ، می توانید از مواد مختلفی مانند روغن تخم مرغ ، خامه و غیره استفاده کنید.

طرفداران
استفاده آسان و تمیز
بادوام
مخلوط های صاف را می دهد
ارزش عالی پول
منفی
اندازه مناسب کیسه ذخیره سازی نیست
به راحتی می توانید تابه های خود را خراش دهید
برای مشاهده در AMAZON اینجا را کلیک کنید

 1. گوشت کوب گوشت کوب دست BELLA 250 وات
  ضمیمه شلاق 14460 مخزن دستی BELLA 250 Wattاین گوشت کوب توسط بلا به سادگی یک نجات دهنده است. گوشت کوب یکی از بهترین های موجود در بازار است زیرا به کاربران امکان می دهد طیف گسترده ای از توابع را با استفاده از همان دستگاه انجام دهند. هم اکنون می توانید با این وسیله شگفت انگیز به راحتی اسموتی ، سالسا ، سوپ و غذاهای دیگر تهیه کنید. بهترین چیز در مورد گوشت کوب ، طراحی ارگونومیک است که نگهداری و استفاده از آن را آسان می کند.

گوشت کوب همچنین با ضرب و شتم همراه است که می توانید از آنها برای شلاق زدن تعدادی از مواد استفاده کنید. از آنجایی که شافت برای تقریباً هر چیزی ترکیب شده است بنابراین می توانید به راحتی از آن در قابلمه ها و کاسه های مختلف استفاده کنید بدون اینکه نگران خراشیدن باشید.

طرفداران
ماشین ظرفشویی دوستانه
طراحی ارگونومیک
موتور 250 وات
منفی
حجیم
طناب بلند و شل و ول
برای مشاهده در AMAZON اینجا را کلیک کنید

4- گوشت کوب کنترلی GRIP IMMIONION CONTROL BREVILLE BSB510XL CONTROL
کنترل کننده گیر غوطه وری Breville BSB510XL Controlاین یکی از بهترین میکسرهای موجود در بازار است زیرا برای حل مشکلات عمده شما مجهز است. بیشتر گوشت کوب های دستی می توانند خراش ایجاد کنند در حالی که این گوشت کوب شگفت انگیز با این مسئله همراه نیست. گوشت کوب مجهز به موتور 280 واتی است که به اندازه کافی قدرتمند است تا همه مواد را به طور همزمان ترکیب کند.

به علاوه گوشت کوب همچنین دارای 15 سرعت مختلف است که به شما امکان می دهد بافت و قوام مخلوط ها را کنترل کنید. شما می توانید به راحتی از یک سرعت به دیگری پیشرفت کنید بدون اینکه هیچ گونه خرابکاری را بدست آورید.

طرفداران
بادوام
گزینه های سرعت متغیر
استفاده از پیوست های آسان
قابل استفاده برای خرد کردن نیز هست
منفی
حجیم
جا دادن همه چیز در کشوهای آشپزخانه سخت است
برای مشاهده در AMAZON اینجا را کلیک کنید

 1. گوشت کوب دستی DELONGHI DHB716
  گوشت کوب دستی دو سرعته DeLonghi DHB716 380-Watt Tri-Blade گوشت کوب DeLonghi زندگی ترکیبی ما را در همان زمان بسیار ساده تر و متنوع تر کرده است. این گوشت کوب شگفت انگیز نه تنها با یک شافت مخلوط بلکه از یک پردازنده مواد غذایی نیز استفاده می شود که می توانید از آن برای خرد کردن و مخلوط کردن مواد مختلف استفاده کنید ، نه اینکه نتوانید آنها را با گوشت کوب دست انجام دهید.

گوشت کوب مجهز به تیغه سه تخته استیل و موتور 380 واتی است که آن را بسیار قوی می کند. شما می توانید چنین قدرت را از گوشت کوب دست انتظار داشته باشید اما به اندازه کافی قادر است سخت ترین مواد را با سهولت ترکیب کند. به علاوه شما به راحتی می توانید با آن طراحی ارگونومیک ترکیب کنید و از راحتی استفاده کنید.

طرفداران
سرعت قابل تنظیم
غذاساز
موتور قدرتمند
تیغه های استنلس استیل
پاک شوندگی راحت
طراحی ارگونومیک
منفی
با دوام کمتری
لوازم جانبی آن چندان مناسب نیست
مشکلات چرخش تیغه
برای مشاهده در AMAZON اینجا را کلیک کنید

 1. گوشت کوب دستی دوتایی BEACH HAMILTON BEACH
  میکسر ساحلی همیلتون 59765شما تعجب خواهید کرد که چقدر می توانید با این گوشت کوب شگفت انگیز کار کنید. گوشت کوب دارای یک شافت مخلوط ، یک ضمیمه شلاق و یک پردازنده مواد غذایی است به این معنی که می توانید طیف گسترده ای از توابع را با همان دستگاه انجام دهید.

شما به راحتی می توانید مواد غذایی خود را در هر کاسه یا کوزه خرد کرده ، مخلوط کرده و پوره کنید بدون اینکه در مورد روند پاکسازی نگران باشید زیرا اتصالات ماشین ظرفشویی هستند و بنابراین به راحتی تمیز می شوند.

طرفداران
لوازم جانبی چندگانه
آسان برای استفاده
بادوام
منفی
Whisk مخلوط های ضخیم را مخلوط نمی کند
بوی سوزش از موتور
برای مشاهده در AMAZON اینجا را کلیک کنید

 1. گوشت کوب دستی PROCTOR-SILEX
  گوشت کوب دست پروکتور-سیلیکس 59738Aگوشت کوب شگفت انگیز بخشی از لیست ما است زیرا استفاده از آن بسیار آسان است. گوشت کوب به شما امکان می دهد بین دو گزینه سرعت متفاوت مختلف گزینه ای را انتخاب کنید بنابراین می توانید با استفاده از همان دستگاه عملکردهای مختلفی را انجام دهید.

همچنین دارای یک بند ناف 5 فوت است به این معنی که در حالی که شما مخلوط می شوید در راه شما قرار نمی گیرد. طراحی ارگونومیک آن را نیز راحت نگه می دارد.

طرفداران
طراحی ارگونومیک
دو گزینه سرعت متغیر
بادوام
منفی
تمیز کردن سخت
برای مشاهده در AMAZON اینجا را کلیک کنید

 1. گوشت کوب دست 8 استری VREMI
  Vremi 8 سرعته Stick Hand Blender Stickاین گوشت کوب کوچک می تواند شما را به سطح بعدی غافلگیر کند. اگرچه کوچک است ، اما هنوز هم با یک موتور قدرتمند 350 واتی پر شده است که می تواند 4 تیغه استیل ضد زنگ را به راحتی بچرخاند تا در طی چند ثانیه سخت ترین مواد را برطرف کند.

شما می توانید با استفاده از وسیله نوشیدنی ، نوشیدنی های سرد و نگه دارید و همچنین با استفاده از ضرب و شتم همراه خود ، مواد را مخلوط و شلاق بزنید.

بهترین مارک گوشت کوب برقی چیست
بطری مسافرتی
ماشین ظرفشویی دوستانه
4 تیغه استیل ضد زنگ
موتور قدرتمند
منفی
بادوام نیست
کمی کوچک برای رسیدگی
برای مشاهده در AMAZON اینجا را کلیک کنید

 1. گوشت کوب دست 4 – 1 در EPICA
  گوشت کوب دست 4 – 1 در Epicaاین میکسر دستی Epica از یک موتور 350 واتی بهره می برد که می تواند به راحتی سخت ترین مواد اولیه مانند سبزیجات ساقه و میوه های یخ زده شما را گوشت کوبد.

شما می توانید از آن به راحتی وعده های غذایی و وعده های غذایی سریع تهیه کنید بدون اینکه نگرانی در مورد تمیز کردن داشته باشید زیرا واحدهای جداشونده ایمن ماشین ظرفشویی هستند.

طرفداران
سرعت های چندگانه
طراحی کنترل آسان