بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه 2020 – راهنمای و بررسی خریدار

سلام ، خانمها و آقایان ، پسران و دختران ، پیر و جوان از همه مکان! به این آشپزخانه فروتنانه که من به آن می گویم خوش آمدید.

بهترین سینک های آشپزخانه 2020
شب دیگر برای میهمانی شام پیكاتا مرغ درست می كردم و آن مهارت را كه سال گذشته برای تولد خودم در همان زمان به دست آوردم ، امتحان كردم. من هم از غذا و تابه بسیار هیجان زده و خوشحال بودم و می دانید چه اتفاقی افتاده است؟ آن را از سینک خارج کرد! نمی دانستم چرا اینقدر مرا ناراحت کرد اما این کار را کرد. قبل از اینکه آن را بدانید ، من در حال نوشتن این بررسی در مورد بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه بودم .

با نگاه به زمانی که خانواده ام در حال بازسازی آشپزخانه ما بودند ، یادم می آید که تصمیم می گرفتم. مرد ، آنها بیش از حد برای اداره بودند. من حتی یک نوع وحشت کوچک داشتم. قبل از آن ، اصلاً برای من پیش نیامده بود كه سینك های آشپزخانه می توانند از آن تنوع برخوردار باشند.

اکنون در مورد آن فکر می کنم ، فقط منطقی بود. در بازاری به اندازه ایالات متحده مثمر ثمر و مملو از پتانسیل است ، البته محصولات و شرکت های زیادی وجود دارند. ما باید سپاسگزار باشیم ، که هیچ شرکت واحدی که کنترل کامل بر یک بازار خاص را داشته باشد وجود ندارد.

با اذعان به این امر ، روند یافتن مناسب ترین ، با این وجود دردناک است. به همین دلیل این مقاله وجود دارد: برای شفاف سازی و ساده کردن جنبه های خاص ، پیدا کردن یک سینک آشپزخانه که مناسب خانه شما باشد ، برای شما مشکل ساز نخواهد بود.

این مقاله باید قبل از تصمیم گیری ، به همراه مشاوره از دوستان و خانواده (هیچ چیز از تجربه واقعی استفاده نمی کند) برای مرجع استفاده شود. اگر این کار در هر صورت به شما کمک می کند ، نظر خود را در نظر بگیرید تا به من اطلاع دهید. من می دانم که زندگی خوبی داشته ام بیشتر از زندگی لذت می برم.

نحوه انتخاب سینک آشپزخانه
سینک آشپزخانه Topmount در مقابل Undermount
اولین چیزی که شما باید بدانید (یعنی اگر هنوز نمی دانید): سینک ها با نحوه نصب آنها در میز کار یا تعداد کاسه های آنها دسته بندی می شوند. بعداً در مورد کاسه ها بحث خواهیم کرد.

در حال حاضر ، در مورد نصب ، تعداد بالایی وجود دارد – همچنین به آن “drop-in” گفته می شود که می توان آن را در حفره موجود قرار داد که لبه آن روی پیشخوان است ، و زیرپایی هایی وجود دارد که به سطح زیرین می چسبند. نکته اصلی که دو نوع را از هم متمایز می کند این است که topmounts برای نصب نیاز به تلاش کمتری نسبت به underermounts دارد.

البته دلایل دیگری وجود دارد که ما یکی را به دیگری ترجیح می دهیم. علاوه بر آن در بالا ، مردم زیبایی شناسی ، کاربردهای عملی و قیمت این دو را نیز در نظر می گیرند. بیایید نگاهی گذرا داشته باشیم.

کم کردن بالای کوه

 • کشیدن بقیه از پیشخوان به داخل سینک آسان تر است -سفیدها در لبه ها گرفتار می شوند
 • از نظر زیبایی شناختی بهتر ظاهر می شود (پیشخوان را با یک ظاهر بدون درز نشان می دهد) -برخوردگی
  لبه های کانتر در معرض دید هستند + لبه های پیشخوان را از تراشیدن محافظت می کند (مخصوصاً مرمر)
  در دسترس برای تغییرات در صورت لزوم تعویض آسان
 • بیشتر + هزینه کمتری دارد
  در واقعیت ، افکار عمومی به نفع افراد ناکام است. ظاهراً اکثر ما خوشحال می شویم که کمی هزینه اضافی را برای استایل و عملی بپردازیم. پس از همه ، این چیزی است که آشپزخانه ها همه چیز در مورد آن است. اگرچه حذف زیرنویس ها دشوارتر است ، اما من شک دارم که این یک امر معمولی است. ما یکی می خریم و با آن می چسبیم ، از طریق ضخیم و نازک!

باشه ، کشش داره اما نکته این است: جایگزینی سینک ما کاری نیست که مرتبا انجام می دهیم. بنابراین یا یک سینک ظرفشویی را می توان با سهولت بیرون آورد یا در اکثر موارد بی ربط نیست.

و تراشه با سنگ مرمر یا هر نوع دیگری را می توان با یک راه حل ساده حل کرد: یک لبه گرد (یا لبه شعاعی).

بنابراین بله ، همه راه را تضعیف می کنید.

من می دانم که من نسبت به کمبودها مغرضانه هستم اما بدون دلیل نیست ، و نه فقط من.

من هر دو را داشته‌ام ، و کم‌کم همین الان در آشپزخانه من است. سینک در خانه قدیمی من ، اولین سینک ، یک امتیاز برتر بود. من در آن زمان زیاد فکر نمی کردم. اما به محض اینکه دست کم گرفتم ، بلافاصله topmounts پایین لیست من افتاد.

*توجه داشته باشید:

اگرچه تنظیم آنها آسان است ، نباید یک استاندارد برای شما باشد که اگر تجربه خاصی ندارید ، یک DIY سریع را در نظر بگیرید. اگر کار درست انجام نشود ، می تواند ناراحتی های بسیاری را به وجود آورد.
در مورد فضای زیر کابینت خود مشاوره بخواهید زیرا معمولاً کمبودها فضای بیشتری را نسبت به موارد برتر کسب می کنند.
همچنین قبل از چیدن سینک ، به دنبال راهنمایی درباره ساختار countertop باشید زیرا وزن آن ممکن است فشار را روی قاب ایجاد کند.
سینک ظرفشویی تک کاسه در مقابل ، دو کاسه
از نظر کاسه ، اطلاعات بیشتری وجود دارد. دو محبوب ترین آنها کاسه منفرد و کاسه دو نفره است. احتمالاً همین حالا یکی از آشپزخانه‌های خود را دارید.

آنچه ممکن است شما نمی دانید این است که تغییرات مختلف کاسه دوتایی وجود دارد. منظور من از تغییرات ، توزیع متناسب متنوع است. علاوه بر کاسه دوتایی معمولی که برای هر کاسه تقسیم شده 50/50 باشد ، همچنین 60/40 و 70/30 وجود دارد.

افراد کاسه دوتایی را روی یک کاسه منفرد انتخاب می کنند زیرا برای کار چند منظوره راحت تر است. ممکن است یک کاسه پر از ظروف کثیف داشته باشید و هنوز یک کاسه دیگر برای استفاده دارید. یا مثل من ، وقتی شستن ظرف ها می روید ، فضایی برای شستشوی صابون در صفحه ها خواهید داشت.

با این حال ، بسیاری از مردم متوجه می شوند که کاسه های سینک دوبل به صورت جداگانه فضای کافی برای گلدان های بزرگ ، قابلمه ها یا چاله ها را ندارند. به خصوص در قابلمه های ورق ، به نظر می رسد یک سینک ظرفشویی بزرگ بسیار مفیدتر است.

به همین دلیل است که تعدادی از مصرف کنندگان ، سینک دوبل 60/40 یا 70/30 را انتخاب می کنند: شما یک کاسه بزرگ به اندازه کافی برای کار کردن وسایل آشپزی و یک کاسه کوچکتر برای کارهای دیگر خواهید داشت. روش دیگر ، یک کاسه منفرد با یک قفسه / سبد تخلیه یا یک سینی سینک می تواند گزینه خوبی باشد.

به هر حال ، واقعاً به روال روزمره آشپزخانه شما بستگی دارد. خوب ، به طور خلاصه:

کاسه دوتایی:

راحت تر برای شستن و خشک کردن ظروف
یکی را می توان اشغال کرد و دیگری هنوز در دسترس است.
سینک 70/30 یا 60/40 ممکن است برای غذاهای بزرگ کافی باشد.
کاسه منفرد بزرگ:

مناسب برای گلدان های بزرگ ، قابلمه ها و پلاترها
یک سبد تخلیه هنگام شستن ظرف ها یک افزودنی خوب است.
تقسیم کامل در مقابل تقسیم پایین
اگر تصمیم دارید با یک سینک ظرفشویی دو کاسه بروید ، چیز دیگری وجود دارد که باید بدانید: aqua divide.

تقسیم همان چیزی است که ما دیواری می نامیم که کاسه ها را از هم جدا می کند. یک سینک ظرفشویی تمام عیار – یا گاهی اوقات یک تقسیم مساوی – یک سینک ظرفشویی استاندارد است که به نظر می رسد دو سینک کوچکتر در یک مخلوط شده است.

یک سینک تقسیم کم
یک سینک تقسیم کم
یک سینک آشپزخانه با تقسیم کم کمی متفاوت است: دیواره تقسیم کننده فقط نیمی از عمق خود سینک است. به عنوان مثال ، اگر یک سینک با تقسیم کم 10 اینچ عمق داشته باشد ، تقسیم آب آن باید حدود 5-6 اینچ ارتفاع داشته باشد.

شکاف نیمه راه یک طراحی نسبتاً مدرن است و عملی بودن آن هنوز هم برای بحث و گفتگو باز است. برخی عاشق تطبیق پذیری هستند و می گویند که کاملاً با وسایل آشپزخانه متوسط ​​و کوچک کار می کند و هنوز ابزارهای بزرگتری را باز می کند. در حالی که دیگران ناتوانی در خیساندن گلدان ها و قابلمه های بزرگ را دوست ندارند

من ، شخصاً ، از ایده یک تقسیم کننده کم لذت می برم و فکر می کنم که با تنظیم آشپزخانه متوسط ​​من همراه باشد. مثل این است که یک سینک ظرفشویی دو حوضه داشته باشید که در قسمت زیر آن یک حوضچه بزرگ دیگر قرار دارد. اندازه برای کارهای بزرگ آماده سازی و محفظه هایی برای انجام ظروف است. این تقریباً خواب است.

سینک خانه مزرعه (سینک جلوی پیش بند)
سینک ظرفشویی مزرعه یک سبک سینک ظرفشویی آشپزخانه است که مورد علاقه بیش از تعداد معدودی است. این یک کلاسیک است ، بنابراین ، در واقع در هیچ یک از دسته های فوق قرار نمی گیرد. چون این همه …

در اصل ، آنها می توانند در صدر (رها کردن) یا کم رنگ و همچنین به صورت تک کاسه یا کاسه دوبل قرار بگیرند. برنامه اولیه من شامل خانه های مزرعه نمی شد ، زیرا تلاش برای طبقه بندی آنها دشوار خواهد بود ، اما بعداً فهمیدم که شرم آور خواهد بود.

منظورم این است که ، آنها (حداقل برای من) بلافاصله چشمگیر هستند. اگر با گزینه های شیک موجود برای سینک های آشپزخانه آشنا هستید ، احتمالاً این مورد را قبلاً دیده اید. برای کسانی که هنوز نمی دانند ، ای پسر ، این را دوست خواهید داشت. منظورم این است که ، نگاه آن … فقط به تصویر زیر نگاه کنید.

سینک خانه مزرعه – سینک آشپزخانه
یک تصور شیک خاص از آن وجود دارد. چیزی از ظرافت و منحصر به فرد بودن در یک آشپزخانه.

باید اعتراف کنم ، طراحی های آشپزخانه (از آن عکس) تا حدی به لطف انتخاب رنگ های نهایی مورد تأکید قرار گرفته اند. گفته می شود ، رنگها فقط در صورت عدم نمایش منظم ممکن است بسیار تأثیر بگذارند.

با سینک های معمولی ، طراحی سطح بیرونی نمی تواند نشان داده شود ، فقط به دلیل اینکه توسط کابینت ها پنهان شده است. این احساس یکپارچه سازی را ایجاد می کند و ظاهر خاص خود را دارد (خصوصاً با کمبودها).

از طرف دیگر غرق خانه های مزرعه نگاه جسورانه را درک و تشویق می کنند. نوع تمایل نشان می دهد حضور خود در جایی که می ایستد و از نقطه تمرکز برجسته برای کل فضای آشپزخانه بیرون می آید.

این طرح از زمان غرق شدن ناشی از غوطه وری ناشی می شود (مثبت قرن هفدهم ، وقتی آب جاری وجود ندارد و غرق ها به معنای نگهداری مقدار زیادی از آن از رودخانه ها و چاه های نزدیک هستند).

متأسفانه تنها نقطه ضعف سینک های مزرعه می تواند مهمترین آن باشد. از آنجا که آنها به اندازه سایر سینک های معمولی محبوب نیستند ، کابینت های معمولی شما معمولاً برای آنها طراحی نشده است. برای نصب ، احتمالاً مجبور هستید کابینت خود را تغییر دهید تا از ظرفیت مناسب ، برای پشتیبانی و مهر و موم بهتر استفاده کنید.

امن ترین شرط این است که در ابتدا آشپزخانه را با یک خانه در مزرعه برنامه ریزی کنید (برای میزهای لمینت توصیه نمی شود). کمترین چیزی که می گوید جایگزینی برای کابینه موجود در حال حاضر است.

بهترین مواد سینک آشپزخانه
همانطور که می دانید سینک ظرفشویی آشپزخانه از مواد مختلفی ساخته شده است ، از فولاد ضدزنگ همیشه پر طرفدار تا سنگهای طبیعی.

تنوع نقش مهمی ایفا می کند که در سایه های مختلف ساخت اجزای سازنده باعث ایجاد کنجکاوی در گزینه های رنگ می شود و مکانیک مواد باعث انعطاف پذیری در سبک و چارچوب می شود.

بیایید همین حالا در مورد بهترین مواد برای سینک های موجود در بازار سریع بخوانید.

 1. استیل ضد زنگ
  این نباید برای همه ما شگفت آور به نظر برسد. فولاد ضد زنگ از روز کشف خود ، همواره در پنکه خود رشد کرده است. خاصیت ضد خوردگی آن و مقاومت در برابر گرما و لکه و همچنین استحکام آن باعث شده است تا به یکی از بهترین مواد سینک ظرفشویی آشپزخانه یا به طور کلی فقط برای تجهیزات آشپزخانه تبدیل شود.

با این وجود ، حتی بهترین سینک های ضد زنگ می توانند کمی گوش بلند باشند (آب یا وسایل آشپزخانه که به سطح زیرین برخورد می کنند). بنابراین به دنبال آنهایی باشید که دارای پدهای مهار کننده صدا یا لباس زیر باشند تا اثر را کاهش دهند.

 1. چدن
  یکی دیگر از آلیاژ فلزی که در بین نقاط برتر وجود دارد ، چدن است. این ماده با ویژگی های قوی تغییر شکل و مقاومت در برابر سایش ، به طور گسترده ای ساخته شده است تا وسایل آشپزخانه ساخته شود.

KOHLER یک نام تجاری است که محبوبیت سینک های آشپزخانه چدن ، به ویژه خاص چدن مینا شده را محبوب کرده است. لعاب زنی مواد در حال حاضر با دوام را با خواص بیشتری فراهم می کند . از جمله توانایی های مقاومت در برابر درجه حرارت شدید ، محافظت بهتر در برابر خوردگی و سایش و همچنین مقاومت در برابر گرد و غبار و گرافیتی می باشد.

 1. مس
  یک افکار عمومی خوب درباره مس این است که وسایل آشپزی ساخته شده از آن ممکن است خطر مسمومیت مس یا مس را افزایش دهد. در قسمت تلنگر ، مس از این سایه و براق بی نظیر و منحصر به فرد برخوردار است که باعث می شود گزینه ای فوق العاده برای اهداف تزئینی باشد.

رنگ آن ، قابل توجه ترین ، به موازات چگونگی استفاده از آن ، با گذشت زمان تغییر خواهد کرد. اما بسیاری این موضوع را اثر منفی نمی دانند. درعوض ، آنها آن را خاصیت منحصر به فرد فلز می دانند و به آن افتخار می کنند.

به نوعی ، برای محصولات فلزی شاعرانه است که با زندگی صاحبان سازگار شوند ، گویی روح و روان خود را دارد.

4- گرانیت کامپوزیت
سینک های گرانیتی کامپوزیت به طور مداوم یکی از بهترین سینک های سنگی از نظر مصرف کنندگان و طراحان هستند. آنها نه تنها از این بازده بصری زیبا و مجلل برخوردار هستند ، بلکه در مقابل خوردگی طبیعی نیز کاملاً بادوام هستند و مانند مواد فلزی لکه های آب یا خراش را نشان نمی دهند.

نکته منفی این سینکهای سنگی این است که آنها بسیار سنگین هستند و مستعد ابتلا به ترک هایی در تماس فیزیکی شدید هستند. اما این همه نگران نباشید ، زیرا مگر اینکه بخواهید به عمد خسارت وارد کنید ، برای مدتی خوب است.

5- شومینه
همانطور که از نام آن پیدا شده است – خشت در دمای بسیار بالا تولید می شود. سینک ظرفشویی Fireclay با رنگ و درخشش منعکس کننده سرامیک بسیار زیبا است. آنها از دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و در برابر تراشیدن / خراش نسبتاً مقاوم هستند.

مانند سایر محصولات شومینه ، آنها در برابر بدرفتاری های بی دقتی سنگین و آسیب پذیر هستند. بنابراین ، سینک ظرفشویی آتشی دقیقاً به همان اندازه که باید مراقب باشید ، ماندگاری دارد.

بررسی بهترین سینک های آشپزخانه 2020
پس از انجام حفر ، ما معتقدیم که موارد ارائه شده در اینجا مجموعه کاملاً مناسبی با کیفیت و تعادل برای ارائه هستند. بخوانید و برای خود تصمیم بگیرید. ممکن است سینک کامل پیدا کنید.

سینک آشپزخانه Kraus KHU100-30 – بهترین خرید در سال 2020
سینک آشپزخانه تک کاسه ای Ruvati 33 اینچی – بهترین سینک آشپزخانه از جنس استیل ضد زنگ
Blanco 440194 Single 9-1 / 2 Bowl عمق – بهترین سینک ظرفشویی با دوام
چند کاسه تک کراس Kraus KHF200-33 – بهترین سینک آشپزخانه مزرعه
کاسه تک کاسه ای زیر مجموعه Zuhne Modena – بهترین سینک آشپزخانه کوچک
سری فولادی ضد زنگ روتاتی کم تقسیم – بهترین سینک آشپزخانه تقسیم شده کم
در اینجا گزینه های بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه را آورده ایم.

 1. خرید سینک ظرفشویی Undermount 30 اینچی Kraus Standart Pro – بهترین قیمت برای خرید 2020
  من به پول خوبی شرط می بندم که همه شما در مورد سینک های آشپزخانه Kraus چیزی یا دو مورد را می دانید. کراوس سالهاست که مشاغل آشپزخانه و حمام لوله کشی حمام بوده و شهرت آنها برای بحث و جدال زیاد نیست. این شرکت تقریباً در هر زمان نیاز به سینک جدید ، مارک تجاری بسیاری از مشتریان را دارد.

نقد و بررسی سینک آشپزخانه Sing Bow Bow Kraus 30 اینچ
طرفداران
بزرگ جادار فراخ
لنت های عایق صدا بزرگ
ضخیم (16 سنج)
قابلیت استفاده بالا
منفی
اتمام ساتن می تواند خراش دهد
این Kraus KHU100 یک سینک ظرفشویی زیر ساخته شده از استیل ضد زنگ با یک کاسه تکی 30 اینچ است (حداقل اندازه کابینت 33 اینچ است) که به اندازه کافی برای بیشتر وسایل کاردستی شما بزرگ است. ابعاد کامل آن برابر با 28 اینچ 28 L به 16 وات 10 D است (نمای بیرونی: 30 18 18 x 10) ، عمق کافی برای غوطه وری کامل را نشان می دهد. ماهیتابه ، گلدان ها ، وسایل نقلیه ، پلاتترها ، شما آن را نامگذاری می کنید ، سینک ظرفشویی می تواند آنها را به طور مثبت با فضایی برای پس انداز کند.

سینک ظرفشویی 100٪ از استیل ضد زنگ T304 فوق العاده محکم و دارای 16 ضخامت ضخامت است. به همین دلیل از دوام ، انعطاف پذیر و مقاوم در برابر خوردگی برخوردار است ، همه در یک زمان. علاوه بر این ، بدنه داخلی استنلس استیل T304 با ساتن درجه تجاری نیز به پایان رسیده است که بسیار مقاوم و ضد گرد و غبار است و تمیز کردن بخش بزرگی را تسکین می دهد.

با توجه به سر و صدا – یکی از مهمترین مشکلات برای دوستداران آشپزخانه ، سینک آشپزخانه Kraus یک راه حل مضاعف برای موضوع ارائه می دهد: لنت های کفپوش SoundGuard و عایق صوتی بزرگ . اینها چیزهایی نیستند که کاملاً با آنها ناآشنا باشیم. با این حال ، آنچه باعث بهتر شدن این غرق شدن Kraus می شود این است که پدها پهن هستند و تقریباً 80٪ از کل سطوح بیرونی (پایین و چهار دیوار) را پوشش می دهند.

همه اینها نکات عمده مدل سینک آشپزخانه Kraus KHU100 است . حالا ، بر روی افراد جزئی.

ابتدا پایه سینک با شیارها طراحی شده تا امکان تخلیه بهتر وجود داشته باشد. دوم اینکه گوشه های قسمت داخلی آن گرد شده است و به کاربران اجازه می دهد بدون هیچ مشکلی همه آنها را تمیز کنند. و سرانجام ، همراه داشتن سینک ظرفشویی 3 تکه ، یک شبکه ظرف از جنس استنلس استیل برای محافظت از پایه کاسه و یک حوله Kraus ممتاز است (زیرا ما مستحق یک حوله سینک ظرفشویی هستیم).

گارانتی مادام العمر محدود نیز ارائه می گردد تا مطمئن شوید همه چیز به عنوان صاف طراحی براق سینک است. همچنین ، سخت افزار نصب و یک الگوی قطع نیز گنجانده شده است.

در مورد منفی ، تنها چیزی که می توانم پیدا کنم این است که چگونه ممکن است در انتها بعد از مدتی علائم / اثر انگشت آب خراشیده و نگه داشته شود. هیچ چیز در مورد قابلیت استفاده ، هر چند. منظورم این است که سینک ظرفشویی است ، اشتباه زیادی وجود ندارد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. Topvount تک کاسه Ruvati 33 اینچی – بهترین سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل
  یکی دیگر از برندهای فوق العاده متخصص در زمینه لوازم آشپزخانه و حمام رواتی است. تقریباً یک دهه پیش تأسیس شد ، این شرکت پس از مشتریان موفق به پیروزی در مشتری شد. می توان گفت روواتی رقابت شماره یک کراس در این محدوده قیمت است.

نقد و بررسی سینک آشپزخانه روتاتی 33 اینچی تک کاسه
طرفداران
بزرگ جادار فراخ
پایان برس
آسان برای اصلاح
ضخیم (16 سنج)
منفی
لبه را لبه می کند
گوشه های حاد تمیز سخت
Ruvati RVH8001 است 32 اینچ topmount تک کاسه سینک ساخته شده از فولاد ضد زنگ. بیایید ویژگی های مدل را به ترتیب به ترتیب نام آن طی کنیم.

ابعاد داخلی از 31 اینچ 31 در 18 »توسط 10» (نمای خارجی: 33 33 22 x 10). در صورت نیاز ، عرض 31 اینچ و طولانی 18 و حتی بزرگترین قابلمه ها (حتی قابلمه های ورق) را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

کاملاً تصور می کنید که شستن چندین پلوپز بدون ریختن آب در تمام مناطق به لطف محیط و همچنین عمق آن تصور کنید. با پشتیبانی از 10 “فضای عمودی ، کار با ابزار مطمئناً نسیم تر خواهد بود.

این یک سینک ظرفشویی است ، به این معنی که لبه آن کمی بالاتر از سطح countertop خواهد بود. نصب و راه اندازی از این نوع بسیار کمتر از تلاش برای خنثی سازی است و می تواند با اکثر فضای بریده موجود دوباره جبران شود. علاوه بر این ، لبه سینک که در بالای پیشخوان قرار دارد می تواند لبه (به خصوص سنگ) را از تراشیدن محافظت کند. اینها دو مزیت برتر از topmounts هستند.

مانند Kraus KHU100 ، Ruvati RVH8001 همچنین دارای شیارهای تخلیه و یک پایه شیب دار برای زهکشی بهتر آب است. اما ، بر خلاف Kraus ، این محصول با گوشه های حاد به نظر می رسد ، و بر روی تصاویر تیز و مدرن تمرکز دارد.

برای سینک این قیمت البته از استیل ضد زنگ T304 برای دوام و مقاومت در برابر خوردگی ساخته شده است. Ruvati RVH8001 نیز 16 ضخامت دارد و دارای یک برس برس است. به نظر من ، این یکی بهتر از اتمام ساتن است ، فقط به این دلیل که مستعد ابتلا به خراشیدن نیست و می تواند طولانی تر باشد.

یکی دیگر از لمس های خوب سه سوراخ برای شیرهای آب و ضسبنسرس ما و یک گوشه اضافی در گوشه سمت راست سوئیچ هوای دفع زباله یا دستگاه پخش کننده صابون است. این بسته شامل یک سینک ، مجموعه ای از کرنشر ، شبکه شستشو ، الگوی برش و لوازم جانبی مخصوص نصب می باشد. و سرانجام ، یک عمر ضمانت محدود برای تکمیل آن.

با کمترین جای تردید ، Ruvati RVH8001 به راحتی می تواند بهترین ظرف سینک آشپزخانه منفرد کاسه امسال و شاید فراتر از آن باشد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. Blanco 440194 Single Bowl Undermount – بهترین سینک ظرفشویی با دوام
  بلانکو یکی از قدیمی ترین تولید کننده های قطعات آشپزخانه از جمله سینک ، شیر آب میکسر و میز کار است. برای بیش از سه دهه ، گرانیت ، گرانیت مانند و کامپوزیت گرانیت از بلانکو رهبری بازار جهانی را بر عهده داشته است.

بررسی سینک آشپزخانه Blanco 33 اینچ Single Bowl
طرفداران
بزرگ جادار فراخ
گرانیت کامپوزیت (silgranit)
پایین آمدن و برترین
آسان برای تمیز کردن گوشه گرد
منفی
نازک (18 سنج)
کلیپ های سخت گیر و نصب به طور جداگانه فروخته می شوند
در مورد بلانکو در روزهای اخیر ، ما باید به ثبت اختراع Silgranit ® – کامپوزیت گرانیتی منحصر به فرد ناشی از فناوری مواد Blanco اشاره کنیم. سینک های نقره ای زیبا و زیبا بسیار زیبا و ظریف نیستند بلکه با توجه به نسبت 80/20 گرانیت و اکریلیک ، از منظر چشم ، علاوه بر ظرافت و ظرافت بسیار ظریف ، سینک های نقره ای “سنگ مانند” و “ابریشمی لمسی” نیز هستند.

یعنی می گویند Blanco 440194 – انتخاب ما برای این مکان – بسیار زیبا و ماندگار است. درپوش مقاومت در برابر حرارت آن در 536 درجه فارنهایت؛ بعلاوه ضد خراش ، ضد لکه و ضد دفع در برابر محلول هایی با اسید و قلیایی است (البته توصیه می شود با استفاده از این محلول ها به راحتی بروید).

ابعاد 29 ½ 29 L از 16 W W با 9 D D (نمای خارجی: 32 ½ 32 32 22 x 9 x). بدیهی است که جادارترین سینک نیست ، اما مطمئناً برای یک آشپزخانه با اندازه معمولی کافی است. در حال حاضر ، این محصول می تواند هر دو در زیر یا بالای پیشخوان نصب شود. اگر می خواهید به راحتی آن را رها کنید ، حداقل اندازه پیشنهادی کابینت 33 است ”. برای نصب در زیر ، 36 ″ است (با برنامه نویسان در مورد برنامه ریزی مشورت کنید).

از جزئیات کوچک. ضخامت عرشه 18 گیگ (1.27 میلی متر) ، نازک تر از روتاتی و کراوس است. برخی ممکن است بگویند که 18 سنج به اندازه جذب شوک خوب نیست ، اما پس از برخی آزمایشات ، تفاوت عمل بین 18 سنج و 16 سنج به سختی قابل توجه است.

گوشه های حوضه خمیده است ، که تمیز کردن آن در ترکیب با سیلگریت صاف حتی راحت تر نیز خواهد بود. البته خود پایه نیز کمی به سمت سوراخ کج شده است تا به تخلیه کمک کند. متأسفانه ، کرنر و استکان بلانکو باید جداگانه خریداری شوند ، بنابراین گیره های نصب را نیز انجام دهید.

سینک با ضمانت محدود عمر پوشانده شده است .

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. کراس KHF200-33 تک کاسه تک کاسه – بهترین سینک آشپزخانه خانه دار
  یک کار خوب دیگر از مارک معتبر Kraus و یک سینک سبک از مزرعه ، نه کمتر. ترکیبی خوب و متعادل از دوام و زیبایی شناسی. نه این که آن را تحسین کنیم ، بلکه به معنای ظرافت خاصی به آشپزخانه شما القا می کند.

نقاشی سینک آشپزخانه کراس 33 اینچ Single Bowl
طرفداران
نگاه بی نظیر
سوار زیر / بالا / فلاشینگ
لنت های عایق صوتی بزرگ
منفی
اتمام ساتن می تواند خراش دهد
داخل کراوس KHF200 است 30 “* 16″ * 10 ” . اگر از من بپرسید این اندازه کامل است. بزرگترین مشکل سینک ظرفشویی من دو تابه است. اما حتی اگر یک سینک ظرفشویی منفرد باشد ، طول 28 اینچ آن هنوز کافی نیست زیرا یکی از تابه های من در حال حاضر 28 اینچ است (بزرگترین اندازه). بنابراین ، فضای آزاد کافی برای مانور چیز وجود نخواهد داشت.

لبه بیرونی به طول 33 “طول و 21” بنابراین به خاطر نصب ، اندازه کابینت نباید چیزی کمتر از 33 باشد. و همانطور که در بالا بحث شد ، خانه ای به یک کابینه کاملاً جدید ایده آل خواهد بود.

در حالی که تعویض سینک معمولی قدیمی خود با یک مزرعه قابل انجام است ، نیاز به تلاش زیادی دارد. و هیچ میز رومیزی ، همانطور که توسط سازنده پیشنهاد شده است.

با احتیاط ، می توانید انتظار داشته باشید که همه موارد خوب یک سینک کراس حاصل شود: فولاد ضد زنگ ضخیم و با کیفیت بالا T304 با یک ساتن تجاری ، دو لایه عایق صدا و روکش های لاستیکی فوق العاده بزرگ ، بالاخره یک کف شیب دار با شیارهای مهندسی شده برای تخلیه بهتر.

سایر مواردی که با سینک ظرفشویی بسته بندی می شود ، مجموعه ای از کرنشر ، یک شبکه پایین و یک حوله Kraus است. این محصول همچنین تحت ضمانت محدود عمر است .

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. Zuhne Modena Series Undermount Single Bowl – بهترین سینک آشپزخانه کوچک
  Zuhne یک نام نسبتاً جوان در وسایل حمام و آشپزخانه است ، اما با تمرکز فقط روی عناصر اصلی: مواد با کیفیت و کاردستی ، توجه و استقبال بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. به ویژه سری Zuhne Modena ، به نظر بسیاری از بهترین سینک های آشپزخانه زیر آب در چند سال گذشته است.

بررسی فیلتر آب بری Big Big Countertop
طرفداران
ضخیم
پد بزرگ صدا
منفی
خراشیدن به راحتی
برای یک سینک آشپزخانه کوچک مربع ، به Ruvati 15 x 15 اینچ Undermount 16 Gauge Zero نگاهی بیندازید.

درست از خفاش ، استیل ضد زنگ ’16 سنج T304 18/10′ باید این ایده را برای چگونگی سخت بودن این سینک های آشپزخانه Zuhne Modena به شما ارائه دهد . سنج 16 برای استحکام است؛ و استیل ضد زنگ 18/10 برای مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی اضافی و همچنین لاستیک مداوم است.

18/10 درصد درصد كروم (18٪) و نيكل (10٪) را در ماده نشان مي دهد.

Zuhne ادامه می دهد که اینها “… از جنس استنلس استیل از بالا به پایین هستند. نه یک عرشه ضخیم با بدن نازک”. حالا من نمی دانم که آیا این فقط گفتن آن است یا اینکه در واقع برخی مارک ها را به توصیف های گمراه کننده خود فرا می خوانیم ، اما با این وجود ادعای اطمینان بخش و یادآوری مفیدی است.

نکته دیگر که من در مورد آن دوست دارم این است که چگونه شرکت با این سری مودنا در عایق صدا به حالت تمام زره می رود . همراه با پوشش لرزش جذب لرزش ، لنت های عایق صوتی فوق العاده بزرگ می توانند مشکل سر و صدا را با سهولت حل کنند ، حتی اگر در بازی زباله دفع شود.

بیایید اکنون نگاهی کلی به سینک ها بیاندازیم. اندازه های مختلفی وجود دارد ، از 10 تا 15 اینچ عرض. عمق و ارتفاعات آنها تقریباً یکسان است و تفاوت آنها در 1 برابر است. پایه برای کمک به زهکشی شیب دار است و گوشه ها همه به صورت نیمه گرد هستند که ضمن حفظ ظاهر مدرن ، برای تمیز کردن نیز خوب است.

با وجود این ویژگی های امیدوارکننده ، یک چیز وجود دارد که من از آن لذت نمی برم: پایان ساتن. به شخصه ، پایان کار در عمل خیلی انجام نمی شود. خیلی راحت خراشیده می شود ، مخصوصاً با سینک های کوچک که در آن چیزهایی که تمایل دارند کمی تنگ شوند. مطمئناً ، سینک داخلی را از خوردگی محافظت می کند ، اما انواع دیگری از اتمام ها را نیز انجام می دهد.

غیر از این ، سینک های کوچک سری مودنا بی عیب و نقص هستند ، همه از طرز کار فشرده ای هستند. نظرات مشتریان با کلمات خوب و بازخورد مثبت شکوفا می شود (البته به جز پوشش ساتن). سینک ظرفشویی ها همچنین دارای یک استریل سبد فولادی است که دارای درب طراح ، یک شبکه پایین ، سخت افزار نصب شده و یک الگوی برش خورده است.

سینک ها توسط اشخاص ثالث به کلیه استانداردها و کدها (UPC ، cUPC ، ANSI و IAPMO) تأیید شده اند. سرانجام ، این شرکت برای کل سری ها ضمانت مادام العمر ارائه می دهد .

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. سری استیل کم تقسیم شده از جنس استنلس استیل رواتی – بهترین سینک آشپزخانه تقسیم کم
  یک سینک آشپزخانه با تقسیم کم ، تطبیق پذیری را فراهم می کند. چندین نمونه عالی از مارک های مختلف در بازار وجود دارد. این سری از فولاد ضد زنگ روتاتی کم تقسیم یکی از آنهاست.

فولاد ضد زنگ رواتی بهترین بررسی سینک آشپزخانه تقسیم کم 2019
طرفداران
فولاد ضد زنگ
تطبیق پذیری بالا
ضخیم (16 سنج)
منفی
برای ظروف بزرگ خوب نیست
راستش را بخواهید ، من واقعاً یک شخص دوجداره نیستم. من حدس می زنم به این دلیل است که من در بیشتر زندگی با سینک های مجرد کار کرده ام. اما تقسیم کننده نیمه راه علاقه من را به اوج می رساند – هرچه بیشتر به آن توجه کنم ، بیشتر به فکر تعویض سینک قدیمی خود می افتم.

با استفاده از این سری Ruvati ، دو محفظه با یک تقسیم کننده 6 اینچ بلند – تقریبا نیمی از عمق 10 اینچ – فضای عمودی کافی برای هر چیزی کوچکتر از یک گلدان با اندازه متوسط ​​ارائه می دهند. شستن کارد و چنگال شما و وسایل آشپزی معمولی به آسانی مانند هر حوضچه کامل اندازه می باشد.

اما در اینجا بهترین قسمت وجود دارد: شما هنوز هم فضای کافی برای وسایل آشپزخانه بزرگتر دارید – به عنوان مثال یک تابه ورق. ارتفاع 4 اینچ باقی مانده کاملاً کم عمق است و ممکن است نتواند کاملاً پاشیده شود. با این حال ، یک شیر آبگیر یا یک پاشش کنار ، یا یک سمپاش کناری یا فقط کمی دقیق تر باید در این امر کمک کند.

اگر مرتباً با ابزارهای بزرگ کار می کنید ، گزینه تقسیم کامل گزینه بهتری است. در مقایسه با سینک های تک کاسه یا دو کاسه ، آنهایی که دارای تقسیم آبزی کم هستند ، فضای اختصاصی کمتری دارند. با سینک های آشپزخانه شکاف کم ، نمی توانید وسایل بزرگ را بدون هدر دادن آب کاملاً خیس کنید. گذشته از این ، سینک استیل 30 اینچی با تقسیم کم Ruvati صرفاً محصولی با کیفیت است. 16 سنج T-304 درجه از فولاد ضد زنگ و سنگین عایق صدا صحبت می کنند برای خود. علاوه بر این ، سینک تحت ضمانت مادام العمر از رواتی است.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید
نمودار مقایسه مقالات سینکهای آشپزخانه با بالاترین امتیاز
مدل ابعاد سوراخ ها ضخامت (سنج) کوه
Kraus KHU100
(انتخاب ویراستار) 30 18 18 x 10 0 16 زیر
Ruvati RVH8001 33 22 22 x 10 4 16 بالا
بلانکو 440194 32 ½ x 22 x 9 1 18 دوگانه
Kraus KHF200 33 21 21 x 10 0 16 چند
سری Zuhne Modena متنوع 0 16 زیر
سریال کم تقسیم رواتی متنوع 0 16 دوگانه
بهترین مارک های سینک آشپزخانه
شرکت Kraus USA Inc.
Kraus Kitchen and Bath که در سال 2007 تاسیس شد ، یک تولید کننده آمریکایی است که متخصص در سینک ظرفشویی و شیرینی متوسط ​​است. هدف آنها از ابتدا آوردن محصولات ارزان قیمت و باکیفیت برای خانواده ها در همه جا بوده است.

مسلماً ، دوازده سال تجربه به هیچ وجه برای یک برند در این بازار چندان چشمگیر نیست – اگر به کوهلر یا مون نگاه کنید ، خواهید دید که منظورم چیست. با این وجود ، یک دوره طولانی است که کراس می تواند کاری را که از روز اول انجام داده اند رشد و پیشرفت کند. اکنون ، این یکی از شرکت های مورد علاقه و معتبر در ایالات متحده است.

رتبه + در Better Business Bureau®

روواتی
یکی دیگر از نامهای به روز در بخش سینک آشپزخانه رواتی است. این شرکت سازنده مستقر در آستین ، تگزاس ، زیبایی شناسی و فلسفه ایتالیایی را در کاردستی به عنوان قطب نما می پذیرد. و از سال 2009 به این هدف در حال رشد است.

رواتی با تأسیس یک جوان ، در دهه گذشته همواره در حال ایجاد تصویر و شهرت خود به عنوان ارائه دهنده وسایل آشپزخانه و حمام با کیفیت بالا بوده است. تاکنون ، می گویم این شرکت در انجام این کار موفق بوده است. برجسته نیست ، درست است ، اما انتخاب درستی است که باید در نظر بگیرید.

A- امتیاز در Better Business Bureau®.

بلانکو
بلانکو با سابقه بیش از 85 سال در آلمان و 25 سال در آمریكا ، به دلیل سینك ها و شیروانی های مشهور در سراسر جهان شناخته می شود. آنها غالباً از ظاهر منحصر به فرد و صنایع دستی با کیفیت بالا ستایش می شوند.

آنچه ما در مورد بلانکو دوست داریم فقط چقدر نیروی کار آن صالح نیست بلکه همچنین چگونگی وفاداری آنها است. این شرکت با افتخار در بیوگرافی خاطرنشان می کند که بیش از 50 درصد از کارمندان خود برای بیش از ده سال با ضخامت و نازک بوده اند. همانطور که بسیاری گفته اند: “دوست نداشتن از مارک سخت باشد”.

رتبه + در Better Business Bureau®

زوهن
مدتی که وارد صحنه می شویم ، زوهنه با نیم نیم دهه حضور در میدان ، کمترین تجربه را در این گروه دارد. در حالی که این واقعیت دارد ، Zuhne اخیراً با توجه به توجه روزافزون ، خواسته ها را برآورده می کند. به نظر می رسد به دلیل قیمت محصولات ارزان قیمت و در عین حال استاندارد با قیمت متوسط.

همچنین ، Zuhne ادامه می یابد و تأکید می کند که این شرکت متعلق به زنان است و اداره می شود. این می تواند فریادی برای زنان در همه جا باشد – شاید یک برجسته یا مثالی واضح از جنبش توانمندسازی زنان ، شاید.

رتبه + در Better Business Bureau®

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>