بهترین دستگاه تصفیه آب

اخیراً مقررات متعددی برای محدود کردن تولید و استفاده از مواد PFAS، به ویژه مواردی که حاوی بیش از شش اتم کربن کاملاً فلوئور شده، معرفی شده است.

محبوب‌ترین فیلترهای آب برای میزهای آشپزخانه، کربن فعال یا فیلترهایی با‌تری اکسید آلومینیوم فعال هستند که برای به دام انداختن آلاینده‌ها در آن‌ها در هنگام عبور آب از داخل آن‌ها طراحی شده اند.

اکثر سیستم‌ های تصفیه آب 6 مرحله زیر ظرفشویی بزرگهستند، فیلتر های آب آشپزخانه نازک و ظریف هستند و فضای جانبی و ذخیره‌سازی زیادی را اشغال نمی‌کنند.

هیچ کس نمی‌تواند فیلتر آشپزخانه را روی میز نصب کند و فضای آشپزخانه‌اش را به اندازه کافی فراهم می‌کند.

قبل از خرید فیلتر آب برای یک میز، ارزش دارد لیستی از همه مواردی که برای شما در فیلتر آب یا سایر موارد مهم هستند و ممکن است بر تصمیم خرید شما تأثیر بگذارد، تهیه کنید.

ثانیا، نیازی به ذکر لوله نیست، که» از دید، بدون ذهن” خارج است، که می‌تواند آن را برای خدمت به هدف پس از زمین خدمت کند.

از طرف دیگر، فیلترهای آب برای میزهای آشپزخانه یک وسیله دائمی در آشپزخانه ما نیستند.

تمام آب آلوده را می‌توان برای نیازهای شما به مخزن یا لوله دیگری هدایت کرد.

با این کار آب سرد لوله اصلی مستقیماً به فیلتر آب شما هدایت می‌شود. ۱. فیلتر آب برای اجاق گاز را به لوله آب سرد یا شیر آشپزخانه خود وصل کنید (ما بیشتر به شیر نصب نگاه خواهیم کرد).

از طرف دیگر، فیلترهای آب برای میزهای آشپزخانه یک وسیله دائمی در آشپزخانه شما نیستند. برخی از فیلترها مانند فیلترهای اسمز معکوس روی اجاق گاز حتی از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند و به هزاران عدد می‌رسند.

دیگر نیازی به مراجعه به نزدیکترین فروشگاه و خرید عمده بطری آب ندارید، زیرا فیلترهای آب برای آشپزخانه می‌توانند با کیفیت یکسان (در بعضی موارد حتی بهتر) آب آشامیدنی خانه شما را تأمین کنند.

بسته به نوع سیستمی که خریداری می‌کنید، فیلتر آب مخصوص میز شما باید بتواند کمترین مواد شیمیایی مانند کلر را از آب شما فیلتر کند و به شما در طعم دلپذیری کمک کند.

فیلترهای پیشخوان آب بسته به مارک فیلتر فیلتر، فیلترهای موجود و پیچیدگی سیستم، حدود ۵۰ تا ۳۰۰ دلار هزینه دارند. فیلترهای آب برای صفحات میز بسته به تولید کننده، کمی طراحی منحصر به فردی دارند.

برخلاف اکثر فیلترهای تصفیه آب خانگی، فیلتر آب برای اجاق گاز تقریباً به تنظیمات و تعمیر و نگهداری بسیار کمی احتیاج ندارد، و این باعث می‌شود گزینه مناسبی برای کسی باشد که از انجام شرایط خودتان جلوگیری می‌کند.

برخی از فیلترهای آب برای میزهای پیشخوان، مشابه فیلترهای آب، حتی در فضا نیز صرفه جویی می‌کنند. فیلترهای کوزه آب، ارزانترین راه حل برای فیلتر کردن آب روی میز، آسانترین نوع فیلتر برای جابجایی هستند.

بیشتر فیلترهای آب آشپزخانه برای کار باید به شیر آب متصل شوند، اما به شرطی که آن را درون آشپزخانه نگه دارید، باید بتوانید سیستم خود را در مناسب‌ترین مکان ذخیره کنید.

آب فیلتر آب برای اجاق گاز می‌تواند آب تمیز را در زمان و نیاز شما فراهم کند، اما از طرف شما هیچ فشار برای نگه داشتن آن در یک مکان و یا حتی استفاده از آن برای تمام عمر وجود ندارد. سلب مسئولیت وی بخشی از شرایط استفاده از این سایت است.

وقتی قسمت سینوویال سیستم فیلتراسیون به سادگی طراحی نشده باشد، این زاویه قطعاً باعث ایجاد یک وضعیت بسیار غیرمعمول و خاک می‌شود که فیلتراسیون با کیفیت خوب نمی‌تواند تولید کند.

با استفاده از این نوع سیستم تصفیه قادر خواهید بود آب را مستقیماً در لیوان آشامیدنی پخش کرده و از طعم تازه و تمیز آن بهره‌مند شوید.

تأثیر کیفیت آب ورودی به پالایشگاه در تشکیل رنگ‌ها و کف‌ها در واحدهای تصفیه آب و ترکیب جریان زباله. در شکل ۱۰.۹ انواع مختلف فاضلاب، آلاینده‌های درگیر در جریان فاضلاب و همچنین پالایشگاه‌های اصلی که مقدار قابل توجهی فاضلاب تولید می‌کنند، ذکر شده است.

توجه به این نکته مهم است که در طول مطالعه آزمایشی، منبعی در ۹ خط اصلی منبع فاضلاب حاوی مقادیر بسیار بالای H۲S است و معمولاً با اکسیداسیون هوای مرطوب (WAO)، نوع دیگری از AOP، تصفیه می‌شود.

خرید فیلتر آب برای یک میز پیش رو که آلودگی خاصی را فیلتر می‌کند تا آب شما حاوی مقادیر زیادی باشد، احتمالاً باید از این نکته آگاه باشید که “آب شما دقیقاً چه چیزی را شامل می‌شود.

متأسفانه، بهترین راه حل برای افرادی که دارای آب مزه آب آشامیدنی عالی هستند، برای محیط زیست بهترین نیست: آب بطری.