بهترین اسپرسوساز های موجود در ایران

بهترین اسپرسوساز های موجود در ایران را باید بشناسید تا با قیمت مناسب بهترین و مناسب ترین آن ها را برای کار خود انتخاب کنید تا بهترین کیفیت را برای تهیه قهوه اسپرسو داشته باشید.

خرید اسپرسوساز غیر از داشتن کیفیت و کارایی بالا ، باید دارای زیبایی ظاهری نیز باشد تا بتوان آن را در کنار تجهیزات آشپزخانه قرار داد.

قبل از انتخاب هرگونه تجهیزات ، از جمله دستگاه اسپرسوساز ، باید اطلاعات کافی در مورد ویژگی ها و مزایای محصول داشته باشید.

دانستن ظاهر ، محتوای بدن ، ابعاد ، وزن ، میزان مصرف ، فشار بخار آب ، گزینه های انتخاب ، ضمانت ها ، انواع قهوه و بسیاری از ویژگی های دیگر مهم است. در اینجا برخی از موارد ضروری وجود دارد.

انواع اسپرسوساز

اسپرسوساز

انواع مختلف اسپرسوساز در ایران وجود دارد که با توجه به نیاز خود و بودجه می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید تا بهترین کیفیت اسپرسو را پدید آورید.

 

موکاپات ( اسپرسوساز اجاقی )

 

شما به قهوه اسپرسو عادت کرده اید و عادت روزانه شما مصرف قهوه است ، بنابراین توصیه می شود دستگاه قهوه اسپرسو تهیه کننده دستگاه خانگی موکا پت تهیه کنید.

دستگاه اسپرسو خانگی با کارایی راحت و اندازه مناسب برای مصارف خانگی به راحتی پاسخگوی نیازهای خانواده است.

 

اسپرسوساز برقی

 

همانطور که از نامش پیداست ، می توان از آن با برق استفاده کرد.

در مقایسه با دستگاه های قهوه مینی و خانگی ، این دستگاه قهوه ساز اسپرسوی حرفه ای تری را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند اسپرسوی خوشمزه ای را در مدت زمان کوتاهی تهیه کند.

روش کار این است که 7 تا 20 گرم پودر قهوه را با توجه به مقدار مورد نظر برای شلیک ، در یک و یا دو گلوله خرد کنید و سپس آن را در فیلتر دستگاه ریخته ، سپس مقداری آب در مخزن آب ریخته و مقداری از سطح قهوه را که انجام می دهید فشار دهید.

و دستگاه قهوه را روشن کنید تا قهوه غلیظ دم بکشد.

ویژگی های اسپرسوساز خوب

قبل از خرید و بررسی قیمت ها ، از خود بپرسید من از دستگاه های مصرفی مانند دستگاه اسپرسو چه انتظاری دارم؟ سپس برند و مدل خود را بر اساس پاسخ خود انتخاب کنید. می توان قیمت بالاتری را برای مدل های با کیفیت و پیشرفته پرداخت کرد.

در واقع ، عملکردها و گزینه های مختلف دستگاه برای او مفید نیست ، یا برعکس ، شخصی برای خانواده خود مدلی با ویژگی های کمتری طراحی می کند که طعم های مختلفی دارد ، اما انواع مختلف نوشیدنی ها هیچ چیز کسی را راضی نمی کند و سازنده اسپرسو در گوشه ای از آشپزخانه دست نیافتنی باقی می ماند.

بنابراین قبل از هر خرید ، سعی کنید یک اسپرسوساز مناسب برای خود پیدا کنید تا از تجربه نوشیدن اسپرسو با کیفیت در خانه یا محل کار لذت ببرید.

 

قیمت مناسب اسپرسوساز

 

البته که قیمت در انتخاب شما تأثیرگذار است ، اما با بررسی جزئیات و مشخصات همه مارک ها و مدل ها ، صرف نظر از قیمت آنها و در نهایت مطابقت آن با ویژگی های مورد نظر ، سازنده اسپرسو مورد نظر خود را انتخاب کنید. گاهی بی اطلاع بودن از مزایا و عملکرد همه مدل های موجود در بازار ، بسیاری از ویژگی ها را برای شما پنهان می گذارد و پس از مدتی از خرید خود پشیمان خواهید شد. بنابراین برای تکمیل لذت خرید ، آگاهانه و بدون اصرار بر مارک خاصی خرید کنید.

 

ویژگی های کاربردی اسپرسوساز

 

قبل از اینکه چای به محبوب ترین نوشیدنی بعد از آب در ایران تبدیل شود ، نوشیدن قهوه در میان ایرانیان رواج داشت. بنابراین ، از گذشته تا به امروز ، چایخانه ها را قهوه خانه می نامیدند. نوشیدن چای قهوه خانه های محلی ، کافه ها و کافی شاپ های مدرن مکانهایی برای نوشیدن انواع قهوه ها هستند و رایحه تلخ و دلپذیر قهوه بخشی از بسیاری از عادات و عادت های نوشیدن ماست. تعداد علاقه مندان به قهوه در حال افزایش است و بسیاری از دوستداران قهوه تمایل دارند که دستگاه اسپرسو خانگی تهیه کنند تا نوشیدنی مورد علاقه خود را تهیه کنند.

قهوه اسپرسو از اسپرسوساز در واقع راهی برای تهیه قهوه است. عکس ها یا فنجان های اسپرسو در کمتر از 25 ثانیه با عبور آب از نزدیک نقطه جوش و فشار دادن بخار از طریق دانه های خرد شده قهوه تهیه می شوند. اسپرسو به شکل یک قهوه نسبتاً قوی و خامه ای به رنگ کرم تهیه می شود که سرشار از کافئین است و پایه ای برای تهیه بسیاری از نوشیدنی های دیگر مانند موکا ، ماکیاتو ، آمریکانو ، لاته و کاپوچینو است. این روش در اوایل قرن 20 در ایتالیا اختراع شد و به شهرت جهانی رسید.

امروزه ما با مارک های متنوعی روبرو هستیم که به طور فعال در حال طراحی و تولید بهترین اسپرسو سازها هستند ، از قهوه سازهای ساده گرفته تا قهوه سازهای برقی و اسپرسو سازها ، هرکدام دارای ویژگی ها و مزایای خاصی هستند. نیازهای دوستداران قهوه را برآورده می کند.