بخارپز چه مارکی خوبه برای خرید در سال 2020


بهترین بخار خوراکی
توسط جنیفر بلر
BESTREVIEWS |
15 نوامبر 2019 | 8:04 صبح

هنگامی که از بخار بامبو استفاده می کنید ، قبل از اضافه کردن بخار پز به گلدان خود ، به یاد داشته باشید که آب را روی یک سگ بجوشانید.
هنگامی که از بخار بامبو استفاده می کنید ، قبل از اضافه کردن بخار پز به گلدان خود ، به یاد داشته باشید که آب را روی یک سگ بجوشانید.
اگر به دنبال غذا خوردن سالم تر هستید ، بخار کردن غذای شما یک روش عالی برای شروع است. این ماده نه تنها به کاهش چربی و کالری کمک می کند زیرا به هیچ روغن احتیاج ندارد بلکه همچنین به نگه داشتن تمام آن مواد مغذی اساسی در غذای شما کمک می کند. این فقط سبزیجات نیست که می توانید بخار دهید – گوشت ، ماهی و حتی بعضی از دسرها هم می توانند بخارپز شوند. برای سریعترین و آسانترین بخارپز ، برای آشپزخانه خود به بخارپز غذا نیاز دارید.

انواع بخار مختلف وجود دارد ، اما بعضی از آنها بسیار راحت تر از سایرین هستند. اگر به طور مرتب غذای خود را بخار کنید ، به بخارپز نیاز دارید که بصری باشد و به خوبی برای نیازهای شما کار کند.

راهنمای خرید ما می تواند به شما در شناسایی بهترین بخارپز مواد غذایی آشپزخانه کمک کند. برای ساده تر کردن انتخاب ، ما چندین توصیه محصول خاص را انتخاب کرده ایم ، مانند انتخاب برتر ماAroma Housewares که یک واحد چند منظوره است که می تواند برنج را نیز طبخ کند و دارای کنترل های دیجیتال کاربرپسند است.

بخارپز چه مارکی خوبه

نوع بخارپز

می توانید از سه نوع اصلی بخار پز استفاده کنید:

یک سبد بخارپز بهترین راه حل برای بخارپز کردن مواد غذایی است. سبد فلزی را درون گلدان قرار می دهید که آب آن چند عدد اینچ آب در آن قرار دارد ، مواد غذایی را که در آن بخار می زنید در سبد قرار دهید و گلدان را با یک درب آن بپوشانید. با جوشاندن آب ، بخار تولید می شود که در گلدان موجود است تا غذای شما را بپزد. یک سبد بخارپز نسبتاً ارزان است ، اما شما واقعاً می توانید از آن برای بخار دادن غذاهایی استفاده کنید که همگی زمان پخت و پز یکسانی دارند.

بخار بامبوشبیه به یک سبد بخار است ، اما به جای فلز از بامبو ساخته شده است. سبد در گلدان یا بالای گلدان قرار دارد و درب مخصوص خود را دارد تا بخار را در آن نگه دارد. برخی از بخارپزهای بامبو دارای بیش از یک سطح هستند ، بنابراین می توانید غذاهایی را با زمان های مختلف پخت و پز با هم بخار کنید.

دستگاه بخار برقی، همچنین به عنوان بخار countertop شناخته می شود ، ساده ترین وسیله برای بخار دادن مواد غذایی است. به همان روشی که یک سبد بخار یا بخار بامبو انجام می دهد کار می کند ، اما این یک اپلیکیشن کانتر با عنصر گرمایش خاص خود است. این کار همه چیز را برای شما انجام می دهد ، بنابراین شما فقط باید آب اضافه کنید ، مواد غذایی خود را روی قفسه ها قرار دهید و درب آن را قفل کنید تا روند بخار شروع شود. بیشتر بخارهای برقی به اندازه کافی بزرگ هستند که چندین ردیف را ارائه می دهند ، به این معنی که می توانید همزمان غذاهای مختلف بخار کنید. اگر به طور مرتب غذای خود را بخار می کنید ، یک بخار برقی مواد غذایی بهترین شرط بندی شماست.

ویژگی های

مواد

سبد بخار پز معمولا از فولاد ضد زنگ است، که بسیار با دوام و مقاوم در برابر زنگ زدگی ساخته شده است. یک بخار بامبو از بامبو طبیعی ساخته شده است ، یک ماده پایدار و سازگار با محیط زیست.

وقتی صحبت از بخار برقی می شود ، بسیاری از آنها دارای قطعات پلاستیکی هستند. شما می خواهید به دنبال یک مدل بدون BPA باشید تا از ورود مواد شیمیایی به مواد غذایی خود جلوگیری کند.

بررسی مصرف کننده

با داشتن بخار برقی ، داشتن کنترل کاربر پسند بسیار مهم است. هر بخارپز مواد غذایی به تایمر نیاز دارد تا اطمینان حاصل کند که غذای شما به طور صحیح پخته می شود ، اما مدل هایی با شماره گیری می توانند با گذشت زمان خواندن آن دشوار باشد زیرا تعداد آنها با قرار گرفتن در معرض بخار منظم محو می شوند. بخارپزهای دارای کنترل دیجیتال بهترین گزینه برای شماست زیرا دارای صفحه نمایش LCD هستند که همیشه خواندن آن آسان است. آنها غالباً دارای صفحه لمسی هستند ، که تنظیم آسانسور را آسان تر می کند.

گرم نگه دارید

اگر آماده نیستید که غذای بخارپز را سریعاً بخورید ، بعضی از مدل ها دارای حالت گرم نگه داشتن هستند که گرمای غذای شما را تا یک ساعت حفظ می کند. برخی از بخارپزها حتی پس از اتمام زمان پخت به طور خودکار به تنظیمات گرم تغییر می کنند.

محفظه ها

برخی از بخارپزهای برقی دارای محفظه های مختلف هستند که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از مواد غذایی را جدا کنید اما هنوز هم همزمان آن ها را طبخ کنید. می توانید مدل هایی با سه محفظه یا سینی غذا پیدا کنید.

برخی از بخار برقی های دارای کنترل دیجیتال حتی برای هر محفظه بخار کنترلی جداگانه نیز دارند ، بنابراین می توانید برای هر نوع مواد غذایی تنظیمات خاصی را انتخاب کنید.

قیمت

بخارپزهای غذایی معمولاً بین 5 تا 200 دلار قیمت دارند. شما معمولاً بین 5 تا 20 دلار برای یک سبد بخار پایه ، 15 تا 50 دلار برای یک دستگاه بخار بامبو پرداخت می کنید. قیمت بخارپزهای برقی در هر جایی 23 تا 200 دلار هزینه دارد.

پرسش

سؤال: چه غذاهایی را می توانم در یک بخارپز غذایی تهیه کنم؟

آ.گیاهخواران احتمالاً محبوب ترین غذای بخارپز هستند. به طور خاص ، کلم بروکلی ، هویج ، گل کلم ، کنگر فرنگی ، لوبیا سبز ، مارچوبه و کدو سبز نامزدهای خوبی برای بخارپز شدن هستند. اما می توانید گوشت ، مرغ ، ماهی و غذاهای دریایی را نیز بخارپز کنید.

س: آیا می توانم برنج را در دستگاه بخارپز تهیه کنم؟

الف) بعضی از بخارپزها لوازم چند منظوره ای هستند و شامل یک کاسه یا سینی برنج هستند ، بنابراین برای پخت و پز برنج بسیار عالی هستند. اگر بخار شما کاسه ای نداشته باشد ، نمی تواند به عنوان اجاق گاز برنج دو برابر شود.

بخارپزهای غذایی ما

بهترین ها را توصیه می کنیم : بخارپز مواد غذایی پخته شده 20 لیوان Aroma Housewares بخاری

ما: مدت زمان کمی بیشتر از سایر بخار برقی ها طول می کشد ، اما هر بار کاملاً بخار می کند.

آنچه دوست داریم:ظرفیت 20 لیوان دارد. دارای قابلیت کنترل آسان پانل دیجیتال کاربرپسند است. همچنین به عنوان پلوپز و اجاق گاز آهسته کار می کند.

چیزی که ما دوست نداریم: مقداری زمان طول می کشد تا آب به اندازه کافی بخار شود.

بهترین راه حل برای بخارپز: بخارپز مواد غذایی پنج قلو Oster’s Quant Food بخور

ما: یک بخار برقی مقرون به صرفه است که نتایج عالی را ارائه می دهد و آن را به یک ارزش برجسته تبدیل می کند.

آنچه دوست داریم: با یک قیمت قیمتی جذاب وارد می شوید. دارای ساخت و ساز با کیفیت بالا. شامل دو کاسه بخار پز روشن که هر کدام دارای دو سطح هستند.

آنچه ما دوست نداریم: سخاوتمندترین ظرفیت را ارائه نمی دهد. وزن آن به وزن هشت پوند است ، بنابراین با غذا و آب در داخل می تواند بسیار سنگین شود.

انتخاب 3: بخار برقی سه لایه Ovente’s

ما: یک بخار برقی مواد غذایی برقی که سریع و آسان برای استفاده در تهیه وعده های غذایی راحت تر استفاده می شود ، اما دارای چندین کاستی است.

آنچه دوست داریم: دارای سه لایه برای بخار کردن سه غذای مختلف به طور همزمان است. ردیف ها شفاف هستند ، بنابراین می توانید هر یک از آنها را ببینید. یک تایمر مناسب ارائه می دهد ، که باعث می شود نظارت بر غذای شما غیرضروری شود.

آنچه ما دوست نداریم: کاسه یا سینی برنج را شامل نمی شود. ردیف ها نسبتاً کوچک هستند. ذخیره سازی Steamer می تواند تا حدودی مشکل باشد.

جنیفر بلر نویسنده ای برای BestReviews است. BestReviews یک شرکت بررسی محصول با یک ماموریت منحصر به فرد است: برای کمک به ساده کردن تصمیمات خرید و صرفه جویی در وقت و هزینه. BestReviews هرگز محصولات رایگان را از تولید کنندگان نمی پذیرد و هر محصولی را که با بودجه خاص خود بررسی می کند ، خریداری می کند.

BestReviews هزاران ساعت صرف تحقیق ، تجزیه و تحلیل و آزمایش محصولات می کند تا بهترین انتخاب را برای اکثر مصرف کنندگان توصیه کند. اگر یک محصول را از طریق یکی از لینکهای ما خریداری کنید ، BestReviews و همکاران روزنامه خود ممکن است کمیسیون کسب کنند.

توزیع شده توسط آژانس محتوا Trib