بخارشوی خوب در ایران 2020


آیا واقعاً تمیز و همچنین مردم می گویند؟ آیا شیب دار و مرطوب است؟
پاک کننده های بخارشوی خشک بخارشوی قدرت تمیز کننده و ضد عفونی کننده بخارشوی را تحویل می دهند ، اما در مناطقی با تجهیزات برقی حساس یا مناطق “فقط تمیز کردن خشک” بی خطر است. تمام قدرت تمیز کننده و ضد عفونی کننده بخارشوی مرطوب را تأمین می کند اما از نظر میزان آب بسیار کمی است. در بیشتر موارد ، حدود 5٪ رطوبت دارد. این بدان معناست که تقریباً در تماس با آن خشک می شود و سطح آن از گریس ، صاف از آهک و باکتری ها پاک می شود.

پاک کننده های بخارشوی ما میکروب های موجود در تماس را می کشد و تمام مواد زاید موجود در مسیر آن را منفجر می کند. این شیر آب در دیگ خود را تا 360 درجه فارنهایت گرم می کند و بخارشوی بخارشوی خشک را با فشار قابل تنظیم تا 145 PSI تولید می کند ، دمای خروجی 290 درجه فارنهایت است.

بخارشوی خوب

هنگامی که بخارشوی بخارشوی یک سطح سرد را لمس می کند ، منبسط می شود و باعث انفجار خاکی ، گریس و رنده می شود. گرمای زیاد بخارشوی بخارشوی فوراً باکتریها ، قارچها ، قالبها ، کپکها و سایر میکروارگانیسم ها را بدون استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی خشن از بین می برد. فشار قابل تنظیم به اپراتور اجازه می دهد تا بخارشوی بخارشوی کافی را رها کند تا هر سطح را بدون کاهش دید کاملاً تمیز کند. بسیاری از واحدهای تمیزکننده بخارشوی بخارشوی ما با یک سیستم تزریق شیمیایی برای قدرت تمیز کردن اضافی و بسیاری از ویژگی های موجود در خلاء داخلی برای بازیابی زباله های شسته شده و مایعات همراه هستند. آنها همچنین ابزارهای تمیزکاری مخصوصی را ارائه می دهند و لوازم جانبی تمیز کردن نه تنها سطوح صاف بلکه پاک کننده بخارشوی خشک بخارشوی خشک و شکاف را نیز امکان پذیر می سازد – گودوی که آلودگی خاک و میکروارگانیسم ها با هر روش دیگری مشکل یا حتی غیرممکن است.

بخارشوی پاک کننده بخارشوی گودوی دارای کاربردهای مختلفی است و طیف کاملی از لوازم جانبی در دسترس است. گودوی دارای بخارشوی شوینده بخارشوی است تا از همه موارد مختلف تمیز کردن ، از نور تا وظیفه سنگین ، به شما کمک کند. به یاد داشته باشید ، متخصصان فروش Goodway همیشه آماده هستند تا در انتخاب صحیح بخارشوی پاک کننده بخارشوی به شما کمک کنند.

از دستگاههای بخارشوی بخارشوی Goodway در تجهیزات تولید مواد غذایی ، خطوط تولید نوشیدنی ، خطوط دارویی ، پاکسازی مکانیکی عمومی و موارد دیگر استفاده کنید.

این همه نویز در مورد تمیز کردن بخارشوی بخارشوی چیست؟

گفته می شود که فن آوری تمیزکننده بخارشوی بخارشوی از یک متصدی بار در ایتالیا سرچشمه گرفته است که شروع به استفاده از بخارشوی از دستگاه کاپوچینو خود برای تمیز کردن علائم رژ لب از عینک نوار وی کرد. پاک کننده های بخارشوی بخارشوی بیش از 30 سال است که در اروپا رواج دارد. در اروپا خدمات الکتریکی استاندارد 230 ولت است که برای ایجاد بخارشوی در دیگ بخارشوی الکتریکی به میزان کافی وات می دهد. در ایالات متحده ، سرویس استاندارد 115 ولت است که فقط نیمی از وات را به همراه دارد. آمپراژ مورد نیاز برای تولید وات کافی در 110 ولت ، تا همین اواخر استفاده از بخارشوی تمیز کننده بخارشوی برای بازار ایالات متحده غیر عملی است. اکنون این فناوری برای تولید دیگهای بخارشوی برقی وجود دارد که می توانند با استفاده از تنها 115 ولت ، آب را تا 330 F گرم کنند.

تمیز کننده های بخارشوی بخارشوی در حال حاضر با طیف گسترده ای از قیمت ها و کیفیت ساخت و ساز در دسترس هستند. مدل های دستی ساده برای مصارف مسکونی را می توانید با قیمت 110.00 دلار خریداری کنید. برای استفاده صنعتی این محدوده کمی گسترده تر است و به این بستگی دارد که واحدها مدل تک فاز باشند یا سه فاز. باید انتظار داشت بین 2000 تا 4500 دلار بپردازد. برای واحدهای تک فاز بسته به کیفیت و ویژگی ها. واحدهای سه فاز قدرت تمیز کردن صنعتی بیشتری دارند و بین 10،000 تا 20،000 دلار است. ماشین آلات موجود است که فقط بخارشوی ، بخارشوی به علاوه قابلیت پخش محلول های تمیز کردن درجه حرارت بالا را برای تسریع در نظافت فراهم می کند. جدیدترین ویژگی معرفی شده ، اضافه کردن یک خلاء انتگرال برای بازیابی آب و ذخایر است. بخارشوی پاک کننده های بخارشوی که این ویژگی خلا را ندارند و برای از بین بردن خاک شل شده نیاز به استفاده از دستمال یا دستمال مرطوب دارند. مدل های انتهایی ویژگی هایی مانند محفظه های استیل ضد زنگ ، تمام دیگهای بخارشوی از جنس استنلس استیل و بسیاری از ویژگیهای ایمنی را ارائه می دهند. آنها همچنین سخاوتمندترین پوشش ضمانت را ارائه می دهند.

در هنگام انتخاب بخارشوی بخارشوی بخارشوی چه چیزی را باید جستجو کرد:

دمای بخارشوی بالا – هرچه درجه حرارت در دیگ بخارشوی بالاتر باشد دمای تخلیه بالاتر می رود. همه دستگاه های بخارشوی بخارشوی مقداری دما بین دیگ و نازل از دست می دهند. بخارشوی داغ اثر تمیز کردن را تا حد زیادی بالا می برد.

دیگ بخارشوی از جنس استنلس استیل – فولاد ضد زنگ در برابر خوردگی مقاومت می کند و انتقال حرارت به محیط آن را محدود می کند.
دستگاه های ایمنی از قبیل سنسور سطح آب ، ترموستات دیگ بخارشوی ، سوئیچ فشار ، شیر فشار ایمنی و دریچه تهویه هوا.
امکان پر کردن مجدد بخارشوی تمیز کننده بخارشوی با آب بدون اینکه منتظر خنک شدن واحد باشید. این ویژگی می تواند تا 20 دقیقه در هر بار پر کردن مجدد صرفه جویی کند.
مخزن بزرگ آب.
کنترل حجم بخارشوی – فقط از مقدار بخارشوی مورد نیاز برای انجام کار استفاده می کند. بخارشوی کمتر توانایی تمیز کننده بخارشوی بخارشوی در حفظ دما را افزایش می دهد.
جابجایی ویژگی هایی از قبیل چرخ ها به اندازه کافی بزرگ است که باعث می شود بخارشوی تمیز کننده بخارشوی بر روی سطوح خشن یا بالا و پایین پله ها آسان شود. یک دسته محکم خوب در اینجا نیز کمک می کند.
لوازم جانبی – آیا سازنده لوازم جانبی مورد نیاز همه برنامه ها را ارائه می دهد؟
گارانتی – به دنبال یک سال ضمانت در دستگاه و سه سال ضمانت در دیگ بخارشوی باشید.
برنامه های بخارشوی تمیز کننده بخارشوی

بخارشوی بخارشویها در درجه اول برای تمیز کردن عمومی و ضد عفونی سطوح سخت بدون استفاده از مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند. برنامه های کاربردی شامل تمیز کردن آشپزخانه و حمام ، رستوران ها ، سوپر مارکت ها ، مدارس ، هتل ها ، آپارتمان ها و خانه های خصوصی است. علاوه بر این ، مالکان و شهرداری ها اغلب برای تمیز کردن آدامس از بخارشوی بخارشوی استفاده می کنند. استفاده از بخارشوی پاک کننده بخارشوی بسیار سازگار با محیط زیست و بسیار مؤثر است و سطح روغن و گریس را در پشت خود باقی می گذارد. این فناوری اخیراً راه خود را در برنامه های صنعتی پیدا کرده است. به احتمال زیاد به زودی بخارشوی بخارشوی بخارشوی با هدف استفاده از آن برای یک برنامه کاربردی به زودی برای تمیز کردن عمومی در اطراف مغازه مورد استفاده قرار می گیرد زیرا آنها برای تمیز کردن ماشین آلات تولید و بسیاری از کاربردهای دیگر عالی هستند.

تولید مواد غذایی و آشامیدنی
تولید پخت خشک
تولید و بسته بندی گوشت
خطوط تولید دارویی
خطوط بسته بندی محصول

برای برنامه ریزی نمایشی از سیستم های تمیز کردن بخارشوی بخارشوی گودوی یا کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه بخارشوی تمیز کننده بخارشوی گودوی لطفا با ما تماس بگیرید.