انواع لوسیون


29 دسامبر 2019

ما به عنوان یک همکار آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنیم.

پوست مردم خشک می شود و احساس می کنند که برای مرطوب نگه داشتن بدن خود را به دوش می گیرند ، اندک می دانند که تنها چیزی که لازم است برای گرفتن یک مرطوب کننده بدن خوب است که به حفظ رطوبت در پوست آنها برای مدت طولانی کمک می کند. این امر همچنین مانع از شرایط سخت بدن آنها می شود. با داشتن یک مرطوب کننده خوب می توانید بسیاری از مشکلات پوستی را کاهش داده ، ظاهر لکه های پوستی را کاهش داده و همچنان بدن خود را به حالت تعادل نگه دارید. در این مقاله برخی از بهترین مرطوب کننده های بدن برای آقایانی که می توانید استفاده کنید ، به شما اطلاع می دهد.

همچنین مشاهده کنید:

12 بهترین بررسی کیت Manscaping 2020 (چیزهایی که شما باید بدانید)
12 بهترین آفتابگردان برای سیاه پوست 2020 (بررسی و راهنمای خرید)

13 بهترین داماد شخصی آقایان 2020 (بررسی و راهنمای خرید)
13 بهترین مومیایی کردن بعد از مومیایی کردن گیاهان مرهم 2020 (بررسی و راهنمای خرید)
مطالب [ پنهان ]

عواملی که باید هنگام انتخاب بهترین مرطوب کننده بدن در نظر گرفته شود
نوع پوست
جزء
انواع لوسیون
ضد آفتاب
از مرطوب کننده با محتوای بسیار اسیدی خودداری کنید
در زیر برخی از بهترین مرطوب کننده های بدن برای آقایان آورده شده است:
مارلو لوسیون بدن فوق العاده مرطوب کننده 002
مرطوب کننده مو و بدن درخت چای
لوسیون های تغذیه کننده 3 تا 1 در بدن حداکثر هیدراتاسیون مردان NIVEA
شستشوی بدن 3 تا 1 در بدن حداکثر هیدراتاسیون مردان NIVEA
لوسیون بدن جک بلک مرطوب
مرطوب کننده و ضد چروک ریتینول بدن
Calvin Klein CK one مرطوب کننده پوست
Bath & Body Works کرم بدن مردانه Bourbon Ultra Shea
مرطوب کننده بدن و صورت مردان کره فرمول کاکائو Palmer’s
[AMOREPACIFIC] لوسیون بدن مرطوب کننده صورت به انگشتان پا
برنزن طبیعی HIM Chrome برای لوسیون برنزه کردن مردان
لوسیونهای بدن معدنی AHAVA مرده
کرم روزانه AHAVA Dead Sea Extreme
مرطوب کننده بدن هر روز تدریجی قهوهای مایل به زرد سنت Tropez
نتیجه
عواملی که باید هنگام انتخاب بهترین مرطوب کننده بدن در نظر گرفته شود
تعداد زیادی مرطوب کننده برای فروش وجود دارد. با این وجود ، انتخاب مناسب برای نوع پوست شما مهم است. پوست متفاوت است و هر کدام نسبت به مرطوب کننده های مختلف واکنش متفاوتی نشان می دهند. برخی از ویژگی های مورد نظر را هنگام انتخاب مرطوب کننده خود در نظر بگیرید.

نوع پوست
نوع پوست شما باید مرطوب کننده مورد استفاده را تعیین کند. ما افرادی با پوست روغنی داریم ، برخی پوست خشک دارند ، برخی پوست خارش دارند و برخی دیگر از نظر طبیعت حساسیت زیادی دارند. به عنوان مثال ، افرادی که پوست روغنی دارند باید از مرطوب کننده با روغن کم استفاده کنند در حالی که افرادی که دارای پوست خشک هستند می توانند از مرطوب کننده ای با روغن زیاد استفاده کنند. نوع پوست را می توان در اوایل صبح قبل از استفاده از هر ماده روی سطح بدن شناخت.

جزء
مواد لازم در یک مرطوب کننده هنگام خرید آن باید در نظر گرفته شود. همه پوست به هیچ وجه نسبت به هیچ ماده ای واکنش نشان نمی دهند. بنابراین ، ترکیبات موجود در یک مرطوب کننده عاملی است که باید در انتخاب مرطوب کننده شما در نظر گرفت. برای کسی که پوست خشک دارد ، یک مرطوب کننده را با دی متیکون و اسید هیالورونیک انتخاب کنید. برای پوست خارش دار ، می توانید از مرطوب کننده فقط 1٪ استروئید هیدروکورتیزون استفاده کنید. به طور کلی ، به دنبال مرطوب کننده ای باشید که غلظت بالایی از ویتامین ها داشته باشد ، به شما در مبارزه با آسیب های شدید رادیکال و افتادگی بدن کمک می کند.

14 بهترین مرطوب کننده بدن و لوسیون برای آقایان: بررسی ها و راهنمای 2020
این همچنین تغذیه خوبی برای بدن ایجاد می کند و در هنگام انتخاب مرطوب کننده نیز باید مورد توجه قرار گیرد . قبل از خرید باید مرطوب کننده را بو کنید تا از مناسب بودن بدن خود اطمینان حاصل کنید. شما نمی خواهید با مرطوب کننده ای که بوی بدی از آن بوجود می آید ، موجود نیست.

ضد آفتاب
اشعه ماوراء بنفش نور از خورشید می تواند به بدن آسیب برساند. اگر بدن شما در معرض آفتاب سوختگی است ، مرطوب کننده هایی وجود دارند که می توانند یک لایه محافظت اضافی به پوست شما بدهند ، بنابراین یک مرطوب کننده را با خاصیت ضد آفتاب در نظر بگیرید. حتی اگر پوست خود را نرمال بدانید ، محافظت کمی در برابر اشعه خورشید زیاد نیست. این محافظت نیز می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را کاهش دهد.

از مرطوب کننده با محتوای بسیار اسیدی خودداری کنید
این ماده در مرطوب کننده عمیق به بدن می رود و اگر این ماده اسیدی باشد می تواند باعث آسیب داخلی در پوست شود. محتوای اسیدی موجود در مرطوب کننده مورد نظر خود را با دقت بررسی کنید.

در زیر برخی از بهترین مرطوب کننده های بدن برای آقایان آورده شده است:
مارلو لوسیون بدن فوق العاده مرطوب کننده 002

از آمازون بخرید

این محصول پس از مرطوب کردن پوست ، عطر و بویی زیبا روی بدن می گذارد. برای افرادی که پوست روغنی دارند ، انتخاب مناسبی است زیرا پوست را با فرمول غیرچرب خود آرام و محافظت می کند. همچنین برای مبتلایان به بهداشت ، گزینه مناسبی است. Marlowe 002 دارای چهار ویژگی است که آن را منحصر به فرد می کند: عبارتند از: توانایی بازگرداندن پوست ، محافظت از پوست ، مرطوب کردن پوست و خاصیت تسکین دهنده پوست.

طرفداران

· رایحه: بررسی این محصول تعداد زیادی از افراد را نشان می دهد که عطر آن را دوست دارند. رایحه ای زیبا از خیار دارد.

· این محصول طبیعی و فاقد ظلم است. روی حیوانات آزمایش نشده است

منفی

دارای پمپ معیوب است. برای استفاده از آن ممکن است مجبور شوید سر آن را بردارید.

مرطوب کننده مو و بدن درخت چای

از آمازون بخرید

این یک مرطوب کننده همه کاره است که می تواند برای پوست و مو استفاده شود. این ماده را می توان بعد از اصلاح خود استفاده کرد و تهویه مطبوع غنی شده با روغن درخت چای و روغن دانه نعناع جوجوبا است. در مرطوب نگه داشتن پوست بسیار مفید است ، مرطوب کننده بدن و مو Tea Tree Tree برای اگزما و پوست های حساس توصیه می شود. رایحه آن عطر یک درخت چای است اما برای برخی از افراد خوب است و برخی دیگر از آن بیزار هستند.

طرفداران

· این ماده از ماده طبیعی ساخته شده است. بوی درخت چای دارد.

· می توان از آن برای مرطوب کردن موهای خود استفاده کرد و سریع روی آن کار کرد

منفی

· این ظرف ممکن است مطابق آنچه انتظار می رود کار نکند

اندازه آن نیز ممکن است در مقایسه با جایزه خود ناامید کننده باشد.

لوسیون های تغذیه کننده 3 تا 1 در بدن حداکثر هیدراتاسیون مردان NIVEA

از آمازون بخرید

دلیل اینکه از آن به عنوان 3 در 1 یاد می شود ، مفید بودن آن است. این ماده برای دست ، صورت و بدن قابل استفاده است. این روند مرطوب کننده سریع است ، یعنی اثر آن در چند دقیقه قابل مشاهده است. و پس از انجام آن ، اثر آن می تواند تا 24 ساعت دوام داشته باشد. لوسیون تغذیه کننده حداکثر هیدراتاسیون مردان Nivea چرب نیست و قابل استفاده بر روی پوستهای روغنی است. برای نتیجه مؤثرتر ، روزانه از آن استفاده کنید. رایحه آن عطر معدنی دریا است.

طرفداران

· این می تواند به عنوان ادکلن باشد زیرا رایحه ای طولانی و طولانی دارد.

با توجه به قیمت و اندازه بطری بزرگ آن نسبتاً ارزان است.

سریع جذب می شود و روغنی نیست

منفی

· به دلیل رایحه قوی آن ، ممکن است برای بعضی از افراد تحمل نباشد.

شستشوی بدن 3 تا 1 در بدن حداکثر هیدراتاسیون مردان NIVEA

از آمازون بخرید

این محلول 3 در 1 کاملاً متفاوت از روش فوق است زیرا باعث شستشو ، آبرسانی و شادابی پوست با آلوئه ورا می شود. این کرم از فرمول خوبی از آلوئه ورا ساخته شده است که به آن عطر و بویی زیبا می بخشد ، پوست را بدون خشک شدن آن تمیز می کند ، بدون اینکه چرب شود ، دارای خاصیت رطوبت طولانی مدت است. شستشوی بدن 3 نفره در بدن حداکثر هیدراتاسیون NIVEA Men از ماده ای مانند ذغال سنگ ساخته شده است و به آن امکان از بین بردن کثیفی پوست را می دهد.

طرفداران

· خاک و عرق را از بین می برد

· دارای یون های نقره ای است که از باکتری های بو بو جلوگیری می کند

· می توان از آن برای شستشوی بدن ، شامپو و اصلاح استفاده کرد.

منفی

· در کنار آلوئه ورا بوی ذغال می بخشد و این می تواند وحشتناک باشد

لوسیون بدن جک بلک مرطوب

از آمازون بخرید

از نظر وزنی سبک است و به سرعت در پوست نفوذ می کند. باعث تسکین ، هیدراته شدن ، خنک شدن پوست می شود و همچنین پوست بیش از حد گرم را تازه می کند. این روغن حاوی روغن با کیفیت بالا و ویتامین هایی است که عطر و بوی طبیعی می بخشد و باعث می شود که پوست بوی خوش و تازه ببخشد. مرطوب کننده جک بلک خنک کننده باعث تقویت سریع نفوذ در پوست ، ایجاد حس خنک در پوست و حفظ تعادل پوست می شود. لوسیون بدن Jack Black Cool Moisture Body دارای ویتامین E است که یک آنتی اکسیدان است و از سلول در برابر آسیب محافظت می کند. برای تولید آسایش و آسایش سریع کار می کند. متخصص پوست و مو این محصول را تصویب کرد زیرا بدون خشونت ، بدون پارابن و عاری از سورفاکتانت های خشن است

طرفداران

· هنگام گرم شدن ، بوی آن دوباره فعال می شود

· محتوای اسیدی زیادی ندارد

منفی

· بسیار گران است

مرطوب کننده و ضد چروک ریتینول بدن

از آمازون بخرید

این مرطوب کننده آقایان با پیری ، چین و چروک ، لکه و لکه های ناهموار پوست و خطوط ریز همراه با رتینول که متعلق به کلاس ویتامین ها است ، مبارزه می کند. Body Merry Retinol Moisturizer ضد پیری / چین و چروک کمک می کند تا پوست نرم و درخشنده باشد ، مردان پیر می توانند با این مرطوب کننده پوست نوجوان خود را ترمیم کنند. این کرم از ترکیبات مرطوب کننده طبیعی مانند آلوئه ورا ، روغن آلی جوجوبا و چای سبز ساخته شده است. این عطر بدون رایحه است و بدون ایجاد سوزش قابل استفاده بر روی انواع پوست است. پوست را پمپ ، سفت و ترمیم می کند. استفاده از آن روزانه باعث بالا رفتن و تقویت پوست ضخیم می شود.

طرفداران

· این ماده از مواد طبیعی ساخته شده است که باعث تقویت کار می شوند

· می توان از آن برای رنگ آمیزی پوست استفاده کرد

منفی

این ماده دارای الکل زیاد است.

Calvin Klein CK one مرطوب کننده پوست

از آمازون بخرید

مرطوب کننده Calvin Klein هم توسط آقایان و هم خانم ها قابل استفاده است ، باعث ایجاد درخشندگی و حساسیت به پوست می شود و در هر زمان یا روز و شب قابل استفاده است. از عطر میوه ساخته شده است. عطری که مورد علاقه آقایان است و باعث می شود پوست بعد از استفاده از آن بوی خوش ببخشد. به آن عطر از میوه هایی مانند آناناس ، نارنگی نارنگی ، پاپایا ، لیمو و غیره داده می شود.

طرفداران

· عطر رضایت بخش است و رایحه ای ماندگار به خود می گیرد

Bath & Body Works کرم بدن مردانه Bourbon Ultra Shea

از آمازون بخرید

این مرطوب کننده کاملاً شکل به خوبی برای آقایان طراحی شده است. کرم بدن بدن مردان Ultra Shea Bourbon با ترکیبی از فلفل سفید ، کهربا سفید و بلوط کنتاکی ترکیب شده است. این ماده برای شاداب کردن پوست با آلوئه ورا ، کره کاکائو و فرمول کره Shea ساخته شده است که باعث عدم چربی و جذب سریع آن می شود ، در نتیجه ، باعث می شود که در تمام روز رایحه ای ماندگار داشته باشد. بوی عالی دارد و یکی از آن است که همه پس از هر حمام می خواهند از آن استفاده کنند.

طرفداران

· ضخیم و بدون چربی است

این عطر طراوت طولانی دارد.

مرطوب کننده بدن و صورت مردان کره فرمول کاکائو Palmer’s

از آمازون بخرید

بهترین راهنمایی که یک مرد بخواهد ، مرطوب کننده ای است که این مدت طولانی طول می کشد. فرمول کره نخل یک شگفت آور مرطوب 24 ساعته را فراهم می کند. این پوست خشک و کمرنگ را درمان می کند ، با سرعت زیاد جذب می شود و رایحه تازه ای می بخشد. این ماده برای بدن و هم برای صورت قابل استفاده است. همچنین در زمان زمستان کمک خوبی است.

طرفداران

· دارای رایحه ای سبک است و همچنین هنگام استفاده روی صورت مناسب کار می کند

[AMOREPACIFIC] لوسیون بدن مرطوب کننده صورت به انگشتان پا

از آمازون بخرید

این یک راه حل مناسب برای افرادی است که پوست خشک و حساس دارند. سرشار از ویتامین C و لیمو است که به آبرسانی ، احیا و پاکسازی پوست کمک می کند. با استفاده از توت درختی که سموم و ناخالصیها را بیرون می کشد ، ظاهر پوست را سم زدایی و پاکسازی می کند و از منافذ مسدود شده روغن جلوگیری می کند. این ماده چرب و روغنی است و یکی از بهترین فرآورده های آبرسان است که در طول شب کاملاً آبرسانی می کند و به خوبی روز را مرطوب می کند. کره Shea بزرگترین ماده سازنده این مرطوب کننده را تشکیل می دهد.

طرفداران

· بسیار متمرکز است و فقط کمی از آن می تواند در کل بدن کار کند.

· پوست را روشن تر می کند ، آن را سالم ، صاف ، مرطوب و درخشنده می کند.

· دارای ترکیب طبیعی ریشه و انجیر درخت نارس است که هنگام استفاده باعث کاهش استرس در پوست می شود.

برنزن طبیعی HIM Chrome برای لوسیون برنزه کردن مردان

از آمازون بخرید

لوسیون برنزه کننده طبیعی HIM Chrome for Men Tanning Lotion نه تنها یک مرطوب کننده بلکه یک دئودورانت است که پوست را با بوی پس از آن ترک می کند. با لکه بینی مبارزه می کند ، چین و چروک پوست را کاهش می دهد ، پوست خشک را مرطوب می کند و پوست را احیا می کند. با استفاده از این لوسیون برنزه پوست کشیده می شود و علائمی دیگر پیدا نمی شود. این یک درمان تازه از ساحل است که مناسب همه آقایان است. این رایحه دارای مشکی مشکی است.

طرفداران

· از رنگ پوست محافظت می کند

· این یک دئودورانت بدن است و رنگ خال کوبی شما را سالم نگه می دارد.

با کمال تعجب ، این محصول از 100٪ رتبه 5 ستاره در آمازون برخوردار است. برای آقایانی که همیشه در حال حرکت هستند ، این یکی از بهترین مرطوب کننده هایی است که می توانید دست خود را روی آن قرار دهید.

لوسیونهای بدن معدنی AHAVA مرده

از آمازون بخرید

همانطور که از این نام می رود ، لوسیون های معدنی بدن دریای مرده AHAVA از آب دریای مرده سرشار از مواد مغذی است و از رایحه آلوئه ورا ، آرام و عطر و بوی دریا ساخته شده است. این روغن چرب نیست ، می تواند برای پوست خارش دار استفاده شود ، و به خوبی هیدراته می شود. این ماده باید بعد از حمام یا دوش استفاده شود و روزانه قابل استفاده است. دریای مرده آهوا پوست را با مواد معدنی مختلف مانند پتاسیم تغذیه می کند. بدن را طراوت ، مرطوب ، نرم و نرم و صاف می کند.

طرفداران

رایحه ای آرام و بوی دریا دارد

· سبک وزن دارد و خدمات خوبی را ارائه می دهد.

کرم روزانه AHAVA Dead Sea Extreme

از آمازون بخرید

قدرت زمین نمی تواند به خطر بیفتد و مطالعه نشان داده است که زمین با بسیاری از مواد معدنی مفید برای انسان قرار گرفته است. ماده اصلی کرم روزانه AHAVA Dead Sea Extreme ، مهار از یکی از پایین ترین قسمت های زمین ، دریای مرده و همچنین از یکی از بالاترین قسمت های زمین ، کوه هیمالیا است. مواد به دست آمده از این نقاط زمین به این محصول قدرت خنثی سازی خسارت ها ، جلوگیری از پیری و ایجاد ترمیم را داده اند. علم برای تولید این محصول تقریبا جادویی با طبیعت تداخل دارد. این آزمایش نشان داده است که فقط 4 هفته طول می کشد تا تغییرات بدنی روی پوست مشاهده شود. این یکی از محصولاتی است که با افتخار تضمین تغییرات بدنی را فراهم می آورد.

طرفداران

· باعث از بین رفتن چین و چروک صورت و خطوط صورت می شود

· میزان اثربخشی دو برابر مرطوب کننده های دیگر است

منفی

· ممکن است بو بد باشد

مرطوب کننده بدن هر روز تدریجی قهوهای مایل به زرد سنت Tropez

از آمازون بخرید

هرگز از درخشش طبیعی و آفتاب ببوسید که یک برنزه کلاسیک و سالم برای شما مناسب می کند ، دور نباشید. مناسب برای همه تن های پوستی است و می تواند به تنهایی پوشیده شود و یا از آن برای تکمیل برنزه دیگری استفاده کند. رنگ طبیعی دارد که با پوست می آمیزد. می توانید از آن برای صورت خود نیز استفاده کنید.

طرفداران

در عرض چند دقیقه کار می کند

· می تواند جلوی پوستی کم رنگ و نارنجی بگیرد.

منفی

· این می تواند به راحتی خط را دریافت کند

نتیجه
لیست این منظره را نشان می دهد که یک مرطوب کننده خوب چه چیزی باید باشد و مواردی که هنگام انتخاب یک مرطوب کننده باید در نظر گرفته شود. این لیست پس از در نظر گرفتن انواع پوست ، مواد تشکیل دهنده ، رایحه و بررسی عمومی سایر کاربران با دقت انتخاب شده است. تعیین کنید که پوست خود را صاف ، نرم ، مرطوب و ایمن از آسیب های رادیکال در امان نگه دارید ، لیست بالا را بررسی کنید و اجازه دهید پوست شما قابلیت تغییر یک مرطوب کننده خوب را مهار کند.

مرطوب کننده های بالا برخی از بهترین ها هستند اما به 14 محدود نمی شوند ، با این وجود می توانید یکی از آنها را پیدا کنید که شما را از این لیست مناسب کند.