انجمن چت روم احساس چت

در حالی که انجمن ها به عنوان وب سایت های معمولی در مرورگر شما به عنوان چت احساس ظاهر می شوند ، اتاق های گفتگو اغلب به نصب افزونه مرورگر شخص ثالث ، پلاگین یا نرم افزاری مانند جاوا یا Flash نیاز دارند. این همچنین به این معنی است که برخی از اتاق های گفتگو از میکروفون یا وب کم برای گپ زدن با کاربران دیگر پشتیبانی می کنند ، که در انجمن ها امکان پذیر نیست. متن نمایش داده شده در اتاق گفتگو به طور مداوم با ارسال جدید به روز می شود ، هنگامی که آنها را اضافه می کنید به صورت خودکار ظاهر می شود. در انجمن ها برای دیدن پست های جدید باید صفحه مرورگر خود را تازه کنید. انجمن ها اغلب به کاربران امکان می دهند تصاویر و پیوست ها را ارسال کنند ، عملکردی که توسط همه اتاق های گفتگو پشتیبانی نمی شود.

توییتر یکی از محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی جهان است و میلیون ها نفر در سراسر جهان روزانه از آن برای ارسال به روزرسانی های کوتاه در مورد همه چیز ، از زندگی شخصی خود گرفته تا محتوای مربوط به تجارت استفاده می کنند. این به روزرسانی های کوتاه متن به “توییت” معروف هستند و می توانید در مورد هر توییتی نظر دهید ، حتی اگر شخصی را که آن را پست کرده است دنبال نکنید. اظهارنظر درباره اینگونه پست ها روش خوبی برای شروع بحث ، دوست یابی و جلب توجه بیشتر و پیروان است.

می توان کد HTML را به یک صفحه وب اضافه کرد تا باعث شود مرورگر به طور خودکار صفحه را در یک بازه زمانی تازه کند. به این ویژگی “meta refresh” گفته می شود. همچنین می تواند برای نمایش یک صفحه برای چند ثانیه قبل از نمایش صفحه دیگر مورد استفاده قرار گیرد. اگر اینترنت اکسپلورر در یک چرخه تازه سازی گیر افتاده باشد ، می توانید ویژگی meta refresh را غیرفعال کنید تا مشکل حل شود.

برخی از صفحات وب ممکن است به صورت خودکار به روز شوند تا آخرین اطلاعات موجود را نشان دهند. برخی از این مثالها شامل وب سایتهای خبری و ارائه دهندگان ایمیل تحت وب است. در این موارد ، ممکن است بخواهید که مرورگر به طور مداوم تازه شود ، زیرا این ویژگی مانع از تجدید دستی برای مشاهده ورودی ها یا پیام های جدید نمی شود.

اگر اینترنت اکسپلورر در هر صفحه ای که بازدید می کنید در یک چرخه تازه سازی گیر کند ، ممکن است رایانه شما دارای یک عفونت نرم افزاری مخربی باشد که برای “ربودن” مرورگر شما با مجبور کردن آن برای نمایش تبلیغات یا استفاده از یک سرویس جستجو غیر از سرویس مورد نظر شما ، ایجاد شده است. . ممکن است متوجه شوید که این مسئله در مورد رفتارهای غیر قابل توضیح دیگری مانند اجرای تبلیغات پاپ آپ یا بردن شما به صفحات دیگری غیر از آنچه درخواستی دارید ، رخ می دهد. با نصب و اجرای آنتی ویروس یا نرم افزار امنیتی اینترنت می توانید این مشکل را برطرف کنید.

یکی از دلایلی که برخی از توسعه دهندگان وب ویژگی متا-تازه سازی را پیاده سازی می کنند ، ایجاد وب سایتی است که قبل از هدایت خودکار بازدید کننده به صفحه اصلی وب سایت ، مقدمه یا صفحه اصلی را نمایش می دهد. اگر تازه سازی متا به اشتباه رمزگذاری شده باشد ، ممکن است مرورگر گیر کند و سعی کند صفحه را به طور مداوم تازه کند. این مشکل را معمولاً می توانید با جستجوی پیوندی به عنوانی مانند “برای ادامه اینجا کلیک کنید” یا یافتن پیوندی به یک صفحه داخلی از طریق موتور جستجو ، بنابراین می توانید از صفحه ورودی عبور کنید.

اگر آن را مفید نمی دانید ، می توانید ویژگی meta-refresh را در اینترنت اکسپلورر غیرفعال کنید. این ویژگی در فهرست تنظیمات امنیتی در فهرست اینترنت گزینه ها موجود است. دکمه “غیرفعال کردن” را در زیر “فعال کردن به روز رسانی” در برگه “متفرقه” از فهرست انتخاب کنید.