افزایش شتاب خودرو تا 50% و کاهش مصرف سوخت تا 30%

را پشتیبانی میکند. چیپ تیونینگ نیترو بر روی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد. حال در صورتی که فیلتر هوا به خوبی کار نکند، بر روی دیگر بخش ها و موتور خودرو نیز اثر می گذارد. بهبود پاشش سوخت نیز با تعویض به موقع صافی بنزین ممکن است، زیرا فشار پشت سوزن انژکتور را افزایش داده و به طبع آن میزان پاشش سوخت افزایش مییابد. در واقع می توان نتیجه گرفت که ترکیدگی لاستیک بر اثر افزایش دما یا انبساط گاز درون لاستیک، کمتر اتفاق خواهد افتاد که باز هم ایمن تر است، به خصوص برای خودروهای مسابقه یا خودروهایی با کاربرد در شرایط طولانی و سخت. 7. میزان تغییرات فشار با دما نیز در نیتروژن کمتر است چرا که هوای معمولی دارای اکسیژن و رطوبت است که به خصوص میزان فشار رطوبت آن (حتی با مقدار ناچیزش) بیشتر با دما تغییر می کند. نکته مهم این است که ریمپ ایسیو نه تنها به موتور خودرو آسیب نمی زند بلکه عمر آن را نیز افزایش میدهد.

افزایش شتاب خودروسپس گازهای خروجی را از اگزوز خارج می کنند که نقص در هر کدام از بخش های این سیستم می تواند منجر به کاهش سرعت خودرو شود. تخلیه: در نهایت گاز و دود حاصل از احتراق باید تخلیه گردد که در این مرحله، سوپاپ تخلیه دود باز شده و دود و گازهای تولیدی خارج میشوند. زمانی که سوخت گیری خودرو با گاز اتفاق میافتد، شتاب گیری کمتری را نسبت به زمان کارکرد موتور با بنزین از خود نشان میدهد، و این مورد به گونه ای کاملا محسوس است که کاملا متوجه آن خواهید شد. شتاب اولیه خودرو فاکتوری است که با عددی از صفر تا صد نشان داده میشود. تیونینگ چیپ نیترو یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و قدرت خودرو است که به پورت OBD22 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ نیترو را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد.

افزایش دهد.این کیت به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید. این کیت به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست این کیت را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد. در برخی مراکز شما می توانید به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای این بهینه سازی را انجام دهید و خودروی خود را تقویت کنید. بسیار پیش می آید که افراد در یک مغازه تنظیم موتور (تون آپ) یا باطری سازی با گذراندن یک دوره کلاس های چند روزه و فشرده و سپس خریداری دستگاه های غیر تخصصی مانند نگار خودرو اقدام به ریمپ خودرو می کنند که نتیجه آن این است که نه تنها تغییری در عملکرد خودرو حاصل نمیشود بلکه مصرف سوخت به طرز چشمگیری افزایش یافته یا باعث آسیب جدی به خودرو می شوند.

شاید برایتان عجیب باشد اما حتی نوع دیفرانسیل نیز در شتاب گیری خودرو تاثیر بسیار مهمی دارد، اگر ذاتا به خودرو علاقه داشته باشید متوجه میشوید که خودرو های معمول و موجود در بازار دارای دو نوع دیفرانسیل جلو و دیفرانسیل عقب هستند. در بازار کشور ما نیز به دلیل محدودیتهای فراوان و قوانین دستوپا گیر متعددی که همگی مخالفت فراوانی با اعمال تغییرات ظاهری دارند، بسیار از افراد ترجیح میدهند تا اتومبیل خود را تنها از لحاظ فنی تقویت یا درواقع تیونینگ کنند. بر اساس تجارب و مطالعات شرکت میشلین، سرعت کاهش فشار نیتروژن نیز سه برابر کمتر از هوای معمولی است. این شتاب نشانه چالاکی و سرعت عمل ماشین است. در ادامه به عمدهترین دلایل کم شدن قدرت ماشین {ایران کارز|افزایش شتاب خودرو ایران کارز|شتاب|افزایش شتاب ماشین|شتاب ماشین|افزایش شتاب خودرو} اشاره میکنیم. این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد میشود. در این مقاله از توربومگ به دلایل کاهش شتاب خودرو و کم شدن قدرت ماشین میپردازیم. میزان مناسب باد لاستیک خودرو، مصرف سوخت را هم تا ۳٫۳ درصد کاهش میدهد. خطر فرار ملکول های بزرگتر از تایر و کاهش فشار باد لاستیک، کمتر است. ایجاد شکستگی، زنگ زدگی و سایر موارد نیز در مخزن یا لوله های اگزوز نیز می تواند دلیلی بر کاهش شتاب خودرو باشد. VIP Style نیز یکی از زیرشاخههای این سبک است که برای شخصیسازی خودروهای لوکس نظیر محصولات لکسوس، اینفینیتی و آکورا بهکاربرده میشود.